Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

58) Mistrovství ČR starších žáků - Studénka 13.-15.6.2014

Mistrovství ČR 2014 * STARŠÍ ŽÁCI * Studénka 13.-15.6.2014

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Petr Pisch (tel.: 774 950 343)
rozhodčí: Kratochvíl M., Václavek J., Ziegler M.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Ostopovice (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 6. SK Studénka (SM)
hrací doba: 2×25 minut

Plakát akce ZDE
Fotogalerie turnaje ZDE

Rozpis utkání

Pátek 13. 6. 2014
8,00 Slavnostní zahájení
8,30 Sokol Dobruška SK Studénka 17 : 26 ( 7 : 15 ) Ziegler M.
9,40 TJ Šroubárna Žatec TJ S. Ostopovice 9 : 25 ( 5 : 12 ) Kratochvíl M.
10,50 Sokol Bakov n/J. TJ Plzeň-Újezd 10 : 34 ( 7 : 20 ) Václavek J.
14,30 SK Studénka TJ S. Ostopovice 14 : 14 ( 11 : 11 ) Kratochvíl M.
15,40 Sokol Bakov n/J. Sokol Dobruška 12 : 21 ( 5 : 11 ) Václavek J.
16,50 TJ Plzeň-Újezd TJ Šroubárna Žatec 24 : 7 ( 14 : 4 ) Ziegler M.
Sobota 14. 6. 2014
8,30 SK Studénka Sokol Bakov n/J. 49 : 8 ( 23 : 4 ) Ziegler M.
9,40 Sokol Dobruška TJ Šroubárna Žatec 11 : 13 ( 5 : 5 ) Ziegler M.
10,50 TJ S. Ostopovice TJ Plzeň-Újezd 11 : 14 ( 7 : 8 ) Václavek J.
13,00 Sokol Bakov n/J. TJ Šroubárna Žatec 18 : 25 ( 7 : 12 ) Kratochvíl M.
14,10 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka 18 : 19 ( 11 : 8 ) Kratochvíl M.
15,20 TJ S. Ostopovice Sokol Dobruška 27 : 20 ( 13 : 8 ) Václavek J.
Neděle 15. 6. 2014
8,00 TJ Šroubárna Žatec SK Studénka 14 : 21 ( 5 : 11 ) Václavek J.
9,10 Sokol Dobruška TJ Plzeň-Újezd 14 : 22 ( 4 : 11 ) Ziegler M.
10,20 TJ S. Ostopovice Sokol Bakov n/J. 26 : 9 ( 13 : 6 ) Šimánek P.
11,40 Slavnostní ukončení

Konečná tabulka

1. SK Studénka 5 4 – 1 – 0 129 : 71 9 bodů
2. TJ Plzeň-Újezd 5 4 – 0 – 1 112 : 61 8 bodů
3. TJ S. Ostopovice 5 4 – 1 – 1 103 : 66 7 bodů
4. TJ Šroubárna Žatec 5 2 – 0 – 3 68 : 99 4 body
5. Sokol Dobruška 5 1 – 0 – 4 83 : 100 2 body
6. Sokol Bakov 5 0 – 0 – 5 57 : 155 0 bodů

Nejlepší hráči turnaje

brankář – Karel Přikryl (TJ S. Ostopovice)
obránce – Kryštof Lebeda (TJ S. Ostopovice)
útočník – Jan Falhar (SK Studénka)
střelec – Tomáš Hrbáček (SK Studénka)