Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

52 - 2. LIGA MUŽŮ sk.B 2013/14 - rozpis utkání podzim 2013

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
611 24.8.2013 16,00 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 13 : 9 ( 6 : 5 ) Kotlář P.
                     
601 25.8.2013 14,15 TJ S.Osek n/B. SKNH Veselí n/M. 15 : 19 ( 7 : 11 ) Černý J.
602 25.8.2013 14,00 S. Albrechtičky TJ S.Vracov 18 : 17 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
603 25.8.2013 10,30 TJ Chropyně SSK Vítkovice 12 : 24 ( 8 : 11 ) Schmidt O.
604 25.8.2013 10,30 Draken Brno TJ S.Podh.Újezd 18 : 17 ( 10 : 9 ) Váca J.
605 25.8.2013 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 20 : 17 ( 9 : 8 ) Bittner L.
606 25.8.2013 10,30 Autonot Jihlava Sokol Dobruška 19 : 17 ( 9 : 10 ) Bukovský J.
                     
607 1.9.2013 10,15 SKNH Veselí n/M. TJ S.Vracov 17 : 13 ( 7 : 4 ) Šotner J.
608 1.9.2013 14,00 S. Albrechtičky TJ Chropyně 22 : 10 ( 11 : 4 ) Rusek J.
609 1.9.2013 11,00 SSK Vítkovice TJ S.Osek n/B. 16 : 10 ( 9 : 3 ) Ziegler M.
610 1.9.2013 10,00 KNH MS Brno Draken Brno 16 : 20 ( 8 : 9 ) Paško P.
612 1.9.2013 16,00 TJ S.Podh.Újezd Autonot Jihlava 20 : 15 ( 7 : 8 ) Jančík P.
                     
623 7.9.2013 16,00 Autonot Jihlava S. Albrechtičky 18 : 12 ( 7 : 3 ) Jančík P.
624 7.9.2013 16,00 Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 16 : 16 ( 9 : 9 ) Václavík A.
                     
613 8.9.2013 10,15 SKNH Veselí n/M. Draken Brno 17 : 13 ( 8 : 6 ) Buřval J.
614 8.9.2013 10,30 TJ S.Vracov KNH MS Brno 21 : 25 ( 10 : 12 ) Jančík P.
615 8.9.2013 10,30 TJ Chropyně Sokol Dobruška 17 : 22 ( 10 : 11 ) Šotner J.
616 8.9.2013 10,30 TJ S.Osek n/B. TJ S.Podh.Újezd 23 : 11 ( 12 : 4 ) Paško P.
617 8.9.2013 10,30 Jiskra Humpolec S. Albrechtičky 17 : 16 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
618 8.9.2013 10,30 Autonot Jihlava SSK Vítkovice 24 : 24 ( 12 : 10 ) Slavík V.
                     
619 15.9.2013 10,15 SKNH Veselí n/M. KNH MS Brno 17 : 14 ( 8 : 9 ) Paško P.
620 15.9.2013 10,30 TJ S.Vracov Draken Brno 15 : 25 ( 8 : 14 ) Pechal R.
621 15.9.2013 10,30 TJ Chropyně TJ S.Podh.Újezd 22 : 28 ( 13 : 17 ) Jančík P.
622 15.9.2013 10,30 TJ S.Osek n/B. Sokol Dobruška 16 : 17 ( 8 : 6 ) Bittner L.
                     
630 21.9.2013 16,00 Jiskra Humpolec TJ S.Podh.Újezd 22 : 15 ( 12 : 5 ) Váca J.
652 21.9.2013 16,00 Draken Brno Sokol Dobruška 21 : 17 ( 10 : 7 ) Rusek J.
                     
625 22.9.2013 11,00 SSK Vítkovice SKNH Veselí n/M. 23 : 23 ( 12 : 12 ) Kovář M.
626 22.9.2013 10,30 TJ Chropyně TJ S.Vracov 19 : 21 ( 9 : 11 ) Šotner J.
627 22.9.2013 14,00 S. Albrechtičky TJ S.Osek n/B. 16 : 14 ( 8 : 7 ) Schmidt O.
628 22.9.2013 10,30 Draken Brno Autonot Jihlava 21 : 11 ( 11 : 6 ) Šimek M.
629 22.9.2013 10,00 KNH MS Brno Sokol Dobruška 22 : 18 ( 10 : 9 ) Paško P.
                     
631 29.9.2013 10,15 SKNH Veselí n/M. S. Albrechtičky 20 : 10 ( 8 : 5 ) Václavík A.
632 29.9.2013 10,30 TJ S.Vracov SSK Vítkovice 17 : 20 ( 9 : 14 ) Ziegler M.
633 29.9.2013 14,15 TJ S.Osek n/B. TJ Chropyně 21 : 14 ( 11 : 8 ) Buřval J.
634 29.9.2013 10,30 Jiskra Humpolec Draken Brno 5 : 10 ( 2 : 4 ) Málek J.
635 29.9.2013 10,00 KNH MS Brno Autonot Jihlava 23 : 21 ( 14 : 9 ) Šotner J.
636 29.9.2013 11,00 Sokol Dobruška TJ S.Podh.Újezd 14 : 19 ( 10 : 10 ) Šimánek P.
                     
637 6.10.2013 10,30 Sokol Dobruška SKNH Veselí n/M. 16 : 15 ( 8 : 8 ) Váca J.
638 6.10.2013 10,30 TJ S.Vracov TJ S.Podh.Újezd 18 : 16 ( 7 : 6 ) Šotner J.
639 6.10.2013 10,30 Jiskra Humpolec TJ Chropyně 23 : 14 ( 10 : 7 ) Václavík A.
640 6.10.2013 10,30 Autonot Jihlava TJ S.Osek n/B. 9 : 16 ( 3 : 11 ) Kotlář P.
641 6.10.2013 14,00 S. Albrechtičky Draken Brno 16 : 12 ( 7 : 6 ) Paško P.
642 6.10.2013 11,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 20 : 11 ( 11 : 5 ) Planka Z.
                     
644 12.10.2013 16,00 SKNH Veselí n/M. TJ S.Podh.Újezd 24 : 20 ( 13 : 9 ) Liška A.
                     
643 13.10.2013 10,30 Sokol Dobruška TJ S.Vracov 14 : 23 ( 6 : 12 ) Zimmermann
645 13.10.2013 10,30 Jiskra Humpolec TJ S.Osek n/B. 11 : 6 ( 8 : 3 ) Schmidt O.
646 13.10.2013 10,30 Autonot Jihlava TJ Chropyně 17 : 11 ( 8 : 6 ) Cedidlo J.
647 13.10.2013 14,00 S. Albrechtičky KNH MS Brno 17 : 18 ( 7 : 10 ) Rusek J.
648 13.10.2013 11,00 SSK Vítkovice Draken Brno 16 : 17 ( 8 : 9 ) Planka Z.
                     
649 20.10.2013 10,30 TJ Chropyně SKNH Veselí n/M. 14 : 33 ( 9 : 19 ) Šimek M.
650 20.10.2013 14,15 TJ S.Osek n/B. TJ S.Vracov 21 : 19 ( 10 : 8 ) Pechal R.
651 20.10.2013 11,00 SSK Vítkovice S. Albrechtičky 16 : 13 ( 10 : 6 ) Bukovský J.
653 20.10.2013 10,00 KNH MS Brno TJ S.Podh.Újezd 26 : 18 ( 12 : 7 ) Maiwaelder J.
654 20.10.2013 10,30 Autonot Jihlava Jiskra Humpolec 10 : 7 ( 4 : 3 ) Barabáš M.
                     
655 26.10.2013 16,00 SKNH Veselí n/M. Jiskra Humpolec 19 : 9 ( 10 : 7 ) Hejl Z.
656 26.10.2013 16,00 TJ S.Vracov Autonot Jihlava 23 : 21 ( 12 : 14 ) Slavík V.
657 26.10.2013 16,00 Draken Brno TJ Chropyně 30 : 6 ( 15 : 2 ) Šimek M.
658 26.10.2013 15,00 KNH MS Brno TJ S.Osek n/B. 25 : 16 ( 10 : 6 ) Paško P.
659 26.10.2013 14,30 Sokol Dobruška S. Albrechtičky 17 : 8 ( 8 : 3 ) Schmidt O.
660 26.10.2013 14,00 TJ S.Podh.Újezd SSK Vítkovice 28 : 29 ( 10 : 14 ) Bittner L.
                     
661 27.10.2013 10,15 SKNH Veselí n/M. Autonot Jihlava 24 : 14 ( 13 : 6 ) Hejl Z.
662 27.10.2013 10,30 TJ S.Vracov Jiskra Humpolec 20 : 16 ( 11 : 11 ) Slavík V.
663 27.10.2013 10,30 Draken Brno TJ S.Osek n/B. 14 : 12 ( 5 : 5 ) Paško P.
664 27.10.2013 10,00 KNH MS Brno TJ Chropyně 32 : 12 ( 13 : 8 ) Šimek M.
665 27.10.2013 11,00 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 18 : 14 ( 12 : 6 ) Schmidt O.
666 27.10.2013 9,00 TJ S.Podh.Újezd S. Albrechtičky 11 : 16 ( 8 : 10 ) Bittner L.