Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

48 - 2. LIGA MUŽŮ sk.A 2013/14 - rozpis utkání podzim 2013

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
401 25.8.2013 14,30 TJ Všenice TJ S.Kyšice 12 : 11 ( 6 : 6 ) Slavík V.
402 25.8.2013 14,00 TJ Všeskovice TJ S.Ejpovice 16 : 13 ( 7 : 7 ) Malý J.
403 25.8.2013 10,45 TJ Litohlavy TJ S.Záluží 8 : 23 ( 5 : 9 ) Kotlář P.
404 25.8.2013 10,30 Jiskra Raspenava TJ Šr. Žatec 17 : 15 ( 9 : 5 ) Šimánek P.
405 25.8.2013 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S.Podlázky 14 : 18 ( 8 : 9 ) Lenfeld A.
406 25.8.2013 15,00 NH Řevnice Baník Most NH 17 : 13 ( 9 : 5 ) Barabáš M.
                     
407 1.9.2013 15,00 TJ S.Kyšice TJ S.Ejpovice 20 : 21 ( 12 : 11 ) Sýkora T.
408 1.9.2013 14,00 TJ Všeskovice TJ Litohlavy 16 : 20 ( 6 : 13 ) Rauch P.
409 1.9.2013 16,00 TJ S.Záluží TJ Všenice 19 : 12 ( 10 : 8 ) Malý J.
410 1.9.2013 10,30 TJ S.Podlázky Jiskra Raspenava 21 : 16 ( 13 : 7 ) Liška A.
411 1.9.2013 10,30 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 11 : 12 ( 5 : 6 ) Hejl Z.
412 1.9.2013 11,30 TJ Šr. Žatec NH Řevnice 20 : 18 ( 9 : 8 ) Kotlář P.
                     
413 8.9.2013 15,00 TJ S.Kyšice Jiskra Raspenava 20 : 16 ( 11 : 7 ) Šimice V.
414 8.9.2013 15,00 TJ S.Ejpovice TJ S.Podlázky 23 : 22 ( 13 : 11 ) Toman I.
415 8.9.2013 10,45 TJ Litohlavy Baník Most NH 20 : 20 ( 10 : 9 ) Mixtaj L.
416 8.9.2013 14,30 TJ Všenice TJ Šr. Žatec 13 : 13 ( 7 : 7 ) Václavek J.
417 8.9.2013 16,00 TJ Avia Čakovice TJ Vřeskovice 16 : 12 ( 9 : 6 ) Váca J.
418 8.9.2013 15,00 NH Řevnice TJ S.Záluží 12 : 14 ( 7 : 6 ) Adámek J.
                     
419 15.9.2013 15,00 TJ S.Kyšice TJ S.Podlázky 17 : 19 ( 7 : 8 ) Bukovský J.
420 15.9.2013 15,00 TJ S.Ejpovice Jiskra Raspenava 18 : 19 ( 12 : 11 ) Sýkora T.
421 15.9.2013 10,45 TJ Litohlavy TJ Šr. Žatec 22 : 24 ( 11 : 10 ) Malý J.
422 15.9.2013 14,30 TJ Všenice Baník Most NH 19 : 15 ( 11 : 10 ) Zimmermann L.
423 15.9.2013 15,00 NH Řevnice TJ Vřeskovice 17 : 18 ( 12 : 10 ) Liška A.
424 15.9.2013 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S.Záluží 16 : 17 ( 8 : 8 ) Liška A.
                     
425 22.9.2013 16,00 TJ S.Záluží TJ S.Kyšice 22 : 16 ( 11 : 8 ) Zadražil S.
426 22.9.2013 10,45 TJ Litohlavy TJ S.Ejpovice 16 : 15 ( 7 : 7 ) Slavík V.
427 22.9.2013 9,30 TJ Vřeskovice TJ Všenice 20 : 18 ( 10 : 8 ) Rauch P.
428 22.9.2013 10,30 Jiskra Raspenava NH Řevnice 13 : 13 ( 9 : 7 ) Kotlář P.
429 22.9.2013 10,30 TJ S.Podlázky Baník Most NH 16 : 21 ( 6 : 11 ) Hejl Z.
430 22.9.2013 14,30 TJ Šr. Žatec TJ Avia Čakovice 9 : 13 ( 4 : 8 ) Buřval J.
                     
432 28.9.2013 10,30 TJ S.Ejpovice TJ S.Záluží 20 : 21 ( 7 : 9 ) Zimmermann L.
                     
431 29.9.2013 15,00 TJ S.Kyšice TJ Vřeskovice 18 : 17 ( 6 : 6 ) Toman I.
433 29.9.2013 14,30 TJ Všenice TJ Litohlavy 16 : 15 ( 9 : 7 ) Jezbera V.
434 29.9.2013 15,00 TJ Avia Čakovice Jiskra Raspenava 18 : 11 ( 8 : 1 ) Bittner L.
435 29.9.2013 10,30 TJ S.Podlázky NH Řevnice 24 : 10 ( 12 : 3 ) Václavek J.
436 29.9.2013 10,30 Baník Most NH TJ Šr. Žatec 19 : 20 ( 8 : 11 ) Kotlář P.
                     
437 6.10.2013 10,30 Baník Most NH TJ S.Kyšice 22 : 22 ( 9 : 10 ) Slavík V.
438 6.10.2013 11,30 TJ Šr. Žatec TJ S.Ejpovice 21 : 16 ( 10 : 8 ) Adámek J.
439 6.10.2013 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Litohlavy 17 : 13 ( 8 : 5 ) Jezbera V.
440 6.10.2013 15,00 NH Řevnice TJ Všenice 0 : 10 kontum. Mixtaj L.
441 6.10.2013 14,00 TJ Vřeskovice Jiskra Raspenava 24 : 20 ( 16 : 12 ) Hejl Z.
442 6.10.2013 16,00 TJ S.Záluží TJ S.Podlázky 17 : 11 ( 9 : 8 ) Malý J.
                     
443 13.10.2013 10,30 Baník Most NH TJ S.Ejpovice 19 : 14 ( 11 : 6 ) Baumruk J.
444 13.10.2013 11,30 TJ Šr. Žatec TJ S.Kyšice 15 : 24 ( 7 : 12 ) Hejl Z.
445 13.10.2013 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Všenice 16 : 15 ( 12 : 10 ) Zadražil S.
446 13.10.2013 15,00 NH Řevnice TJ Litohlavy 19 : 17 ( 10 : 7 ) Bukovský J.
447 13.10.2013 14,00 TJ Vřeskovice TJ S.Podlázky 15 : 23 ( 6 : 13 ) Adámek J.
448 13.10.2013 15,00 TJ S.Záluží Jiskra Raspenava 18 : 18 ( 10 : 9 ) Toman I.
                     
449 20.10.2013 10,45 TJ Litohlavy TJ S.Kyšice 14 : 17 ( 6 : 6 ) Adámek J.
450 20.10.2013 14,30 TJ Všenice TJ S.Ejpovice 14 : 14 ( 5 : 8 ) Slavík V.
451 20.10.2013 16,00 TJ S.Záluží TJ Všeskovice 18 : 14 ( 11 : 6 ) Jezbera V.
452 20.10.2013 10,30 Jiskra Raspenava Baník Most NH 19 : 20 ( 10 : 11 ) Hejl Z.
453 20.10.2013 10,30 TJ S.Podlázky TJ Šr. Žatec 25 : 12 ( 14 : 5 ) Václavík A.
454 20.10.2013 15,00 NH Řevnice TJ Avia Čakovice 12 : 16 ( 5 : 8 ) Václavek J.
                     
455 26.10.2013 16,00 TJ S.Kyšice TJ Avia Čakovice 10 : 10 ( 6 : 6 ) Šimice V.
456 26.10.2013 15,00 TJ S.Ejpovice NH Řevnice 19 : 18 ( 11 : 10 ) Šotner J.
457 26.10.2013 16,00 Jiskra Raspenava TJ Litohlavy 20 : 14 ( 10 : 6 ) Kotlář P.
458 26.10.2013 15,30 TJ S.Podlázky TJ Všenice 18 : 16 ( 6 : 8 ) Váca J.
459 26.10.2013 15,30 Baník Most NH TJ Vřeskovice 17 : 17 ( 12 : 11 ) Adámek J.
460 26.10.2013 13,30 TJ Šr. Žatec TJ S.Záluží 15 : 10 ( 6 : 4 ) Šimánek P.
                     
461 27.10.2013 15,00 TJ S.Kyšice NH Řevnice 20 : 14 ( 12 : 10 ) Šimice V.
462 27.10.2013 15,00 TJ S.Ejpovice TJ Avia Čakovice 15 : 14 ( 10 : 7 ) Šotner J.
463 27.10.2013 10,30 Jiskra Raspenava TJ Všenice 19 : 19 ( 11 : 7 ) Jezbera V.
464 27.10.2013 10,30 TJ S.Podlázky TJ Litohlavy 25 : 20 ( 14 : 11 ) Bláha J.
465 27.10.2013 10,30 Baník Most NH TJ S.Záluží 18 : 14 ( 12 : 6 ) Bukovský J.
466 27.10.2013 11,30 TJ Šr. Žatec TJ Vřeskovice 26 : 17 ( 13 : 10 ) Jančík P.