Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

46 - 1. LIGA MUŽŮ 2013/14 - rozpis utkání podzim 2013

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
1 25.8.2013 15,00 Sokol Svinov 1.NH Brno 15 : 16 ( 7 : 9 ) Cedidlo J.
2 25.8.2013 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 21 : 13 ( 12 : 5 ) Maiwaelder J.
3 25.8.2013 10,30 TJ Stará Ves TJ S.Rokytnice 18 : 11 ( 11 : 6 ) Václavek J.
4 25.8.2013 16,00 TJ S.Opatovice TJ S.Nezvěstice 16 : 12 ( 7 : 5 ) Kovář M.
6 25.8.2013 10,30 DIOSS Nýřany Sokol Tymákov 17 : 18 ( 9 : 10 ) Sýkora T.
                     
5 31.8.2013 16,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 14 : 26 ( 8 : 10 ) Václavek J.
                     
7 1.9.2013 14,00 1.NH Brno Sokol Krčín 11 : 11 ( 6 : 5 ) Václavík A.
8 1.9.2013 11,00 SK Studénka TJ Stará Ves 21 : 13 ( 12 : 6 ) Šimánek P.
9 1.9.2013 10,30 TJ S.Rokytnice Sokol Svinov 21 : 20 ( 10 : 9 ) Pechal R.
10 1.9.2013 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Opatovice 16 : 16 ( 10 : 10 ) Baumruk J.
11 1.9.2013 16,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 20 : 11 ( 9 : 6 ) Bukovský J.
12 1.9.2013 14,00 TJ S.Nezvěstice DIOSS Nýřany 24 : 21 ( 13 : 12 ) Lenfeld A.
                     
19 7.9.2013 16,00 1.NH Brno TJ Plzeň-Újezd 10 : 11 ( 7 : 7 ) Rauch P.
21 7.9.2013 16,00 TJ Stará Ves TJ S.Nezvěstice 19 : 23 ( 9 : 8 ) Šimánek P.
22 7.9.2013 16,00 Sokol Svinov Sokol Tymákov 12 : 13 ( 6 : 9 ) Kotlář P.
23 7.9.2013 16,00 DIOSS Nýřany SK Studénka 19 : 18 ( 10 : 9 ) Václavek J.
24 7.9.2013 16,00 TJ Přeštice TJ S.Rokytnice 17 : 16 ( 8 : 9 ) Pechal R.
                     
13 8.9.2013 10,30 1.NH Brno TJ S.Opatovice 11 : 11 ( 6 : 5 ) Rauch P.
14 8.9.2013 11,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 15 : 15 ( 9 : 9 ) Bukovský J.
15 8.9.2013 10,30 TJ Stará Ves Sokol Tymákov 18 : 17 ( 10 : 7 ) Šimánek P.
16 8.9.2013 10,30 Sokol Svinov TJ S.Nezvěstice 18 : 22 ( 8 : 12 ) Kotlář P.
17 8.9.2013 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 20 : 22 ( 9 : 12 ) Ziegler M.
18 8.9.2013 10,30 DIOSS Nýřany TJ S.Rokytnice 24 : 21 ( 10 : 9 ) Pechal R.
                     
20 14.9.2013 16,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice 13 : 15 ( 6 : 9 ) Kovář M.
                     
25 22.9.2013 10,30 TJ S.Rokytnice 1.NH Brno 12 : 19 ( 8 : 10 ) Václavek J.
26 22.9.2013 10,30 TJ Stará Ves Sokol Krčín 20 : 18 ( 10 : 9 ) Ziegler M.
27 22.9.2013 11,00 SK Studénka Sokol Svinov 20 : 20 ( 9 : 10 ) Liška A.
28 22.9.2013 10,30 TJ S.Opatovice DIOSS Nýřany 23 : 26 ( 13 : 14 ) Maiwaelder J.
29 22.9.2013 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 18 : 13 ( 9 : 10 ) Malý J.
30 22.9.2013 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ Přeštice 14 : 18 ( 8 : 11 ) Kalčík Z.
                     
31 29.9.2013 14,00 1.NH Brno SK Studénka 20 : 19 ( 9 : 7 ) Lenfeld A.
32 29.9.2013 11,00 Sokol Krčín TJ S.Rokytnice 21 : 17 ( 10 : 6 ) Pechal R.
33 29.9.2013 15,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves 16 : 13 ( 6 : 5 ) Liška A.
34 29.9.2013 11,00 TJ Přeštice TJ S.Opatovice 13 : 13 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
35 29.9.2013 11,00 TJ Plzeň-Újezd DIOSS Nýřany 23 : 19 ( 9 : 7 ) Zadražil S.
36 29.9.2013 16,00 Sokol Tymákov TJ S.Nezvěstice 14 : 13 ( 6 : 7 ) Adámek J.
                     
43 5.10.2013 16,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 18 : 16 ( 10 : 10 ) Jančík P.
44 5.10.2013 14,00 TJ S.Nezvěstice 1.NH Brno 13 : 20 ( 5 : 12 ) Šimice V.
46 5.10.2013 16,00 DIOSS Nýřany TJ Stará Ves 20 : 19 ( 12 : 10 ) Václavík A.
47 5.10.2013 16,00 SK Studénka TJ Plzeň-Újezd 14 : 16 ( 7 : 7 ) Pechal R.
48 5.10.2013 16,00 TJ S.Rokytnice TJ S.Opatovice 11 : 12 ( 6 : 5 ) Liška A.
                     
37 6.10.2013 11,00 Sokol Tymákov 1.NH Brno 19 : 19 ( 8 : 9 ) Bukovský J.
38 6.10.2013 11,00 TJ S.Nezvěstice Sokol Krčín 19 : 17 ( 9 : 7 ) Sýkora T.
39 6.10.2013 11,00 TJ Přeštice TJ Stará Ves 17 : 12 ( 9 : 9 ) Toman I.
40 6.10.2013 10,30 DIOSS Nýřany Sokol Svinov 19 : 16 ( 10 : 10 ) Šimánek P.
41 6.10.2013 11,00 SK Studénka TJ S.Opatovice 22 : 22 ( 10 : 10 ) Maiwaelder J.
42 6.10.2013 10,30 TJ S.Rokytnice TJ Plzeň-Újezd 14 : 21 ( 6 : 10 ) Liška A.
                     
45 13.10.2013 11,00 TJ Přeštice Sokol Svinov 13 : 12 ( 5 : 4 ) Malý J.
                     
49 20.10.2013 10,30 TJ Stará Ves 1.NH Brno 13 : 21 ( 3 : 8 ) Sýkora T.
50 20.10.2013 15,00 Sokol Svinov Sokol Krčín 14 : 19 ( 7 : 10 ) Bukovský J.
51 20.10.2013 10,30 TJ S.Rokytnice SK Studénka 19 : 21 ( 9 : 11 ) Liška A.
52 20.10.2013 16,00 TJ S.Opatovice Sokol Tymákov 17 : 17 ( 10 : 10 ) Lenfeld A.
53 20.10.2013 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Nezvěstice 19 : 14 ( 11 : 4 ) Zadražil S.
54 20.10.2013 10,30 DIOSS Nýřany TJ Přeštice 20 : 17 ( 13 : 10 ) Malý J.
                     
55 26.10.2013 16,00 1.NH Brno TJ Přeštice 22 : 20 ( 11 : 12 ) Ziegler M.
56 26.10.2013 16,00 Sokol Krčín DIOSS Nýřany 26 : 21 ( 14 : 14 ) Pechal R.
57 26.10.2013 16,00 TJ S.Opatovice TJ Stará Ves 26 : 19 ( 13 : 11 ) Liška A.
58 26.10.2013 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Svinov 21 : 18 ( 9 : 9 ) Jančík P.
59 26.10.2013 16,00 Sokol Tymákov SK Studénka 23 : 24 ( 11 : 13 ) Barabáš M.
60 26.10.2013 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ S.Rokytnice 17 : 13 ( 7 : 7 ) Bukovský J.
                     
61 27.10.2013 10,30 1.NH Brno DIOSS Nýřany 23 : 15 ( 12 : 7 ) Pechal R.
62 27.10.2013 11,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 21 : 25 ( 8 : 11 ) Maiwaelder J.
63 27.10.2013 10,30 TJ S.Opatovice Sokol Svinov 19 : 14 ( 10 : 7 ) Václavík A.
64 27.10.2013 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Ves 26 : 12 ( 13 : 6 ) Kotlář P.
65 27.10.2013 11,00 Sokol Tymákov TJ S.Rokytnice 11 : 12 ( 4 : 6 ) Sýkora T.
66 27.10.2013 11,00 TJ S.Nezvěstice SK Studénka 21 : 21 ( 9 : 9 ) Adámek J.