Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Náhodná videa


Druhý finálový zápas 1. ligy mužů 2021/22

Tagy

441) 1. LIGA MUŽŮ 2022/23 - tabulka střelců soutěže

Průběžná tabulka střelců soutěže:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Fišer Jiří Sokol Krčín 117
2. Bajer Patrik TJ S. Podlázky 97
2. Kratochvíl Radim Sokol Svinov 97
4. Hošťálek Ondřej TJ Příchovice 88
5. Šimáček Jaroslav TJ Avia Čakovice 79
6. Frána Marek TJ Příchovice 78
7. Falhar Aleš SK Studénka 73
7. Mareš Miroslav TJ S. Nezvěstice 73
7. Suchý Vojtěch TJ S. Kyšice 73
10. Benda Tomáš Sokol Svinov 72
11. Kokoška David Sokol Tymákov A 70
12. Brejcha Ondřej TJ Příchovice 68
12. Morávek Josef Sokol Dobruška 68
14. Gabriel Marek TJ Nýřany 67
15. Šilhánek Lukáš TJ S. Nezvěstice 63
16. Fišer Michal Sokol Krčín 62
17. Sedlák Pavel TJ Přeštice 59
17. Tomáš Josef Sokol Dobruška 59
19. Kučera Kryštof TJ S. Podlázky 56
19. Sýkora Pavel TJ Avia Čakovice 56
21. Kydlíček Pavel TJ Přeštice 54
22. Ribánský Oliver SK Studénka 50
23. Brada Marek TJ Přeštice 46
23. Špičan Aleš TJ S. Kyšice 46
25. Marek Martin Sokol Krčín 44
25. Šourek Petr TJ S. Nezvěstice 44
27. Jahoda Jan Sokol Tymákov A 41
28. Netušil Martin TJ S. Kyšice 40
29. Kugler Jakub Sokol Tymákov A 38
30. Smola Ondřej TJ S. Kyšice 37
31. Barabáš Michal TJ S. Podlázky 36
32. Kroc David Sokol Tymákov A 35
33. Šelep Kamil TJ Přeštice 34
34. Brada Jakub TJ Přeštice 33
35. Duchek Lukáš TJ Avia Čakovice 32
36. Kroft Luboš Sokol Tymákov A 31
36. Krupa Kamil SK Studénka 31
36. Wisura Marek TJ Nýřany 31
39. Thumer Marek TJ Nýřany 29
40. Faifr Jakub TJ Nýřany 28
40. Havlíček Ondřej TJ S. Nezvěstice 28
42. Verner Jan Sokol Dobruška 27
43. Louda Tomáš TJ S. Podlázky 25
44. Lach Marek Sokol Svinov 24
45. Vejvoda Josef TJ Avia Čakovice 23
46. Faifr Adam TJ Nýřany 22
47. Přikryl David Sokol Svinov 20
47. Ruml Petr Sokol Dobruška 20
47. Syrovátko Jakub Sokol Krčín 20
50. Kotyza František TJ S. Kyšice 18
51. Kučera Michal TJ S. Podlázky 17
52. Kroft Roman Sokol Tymákov A 16
52. Vacík Tomáš TJ Nýřany 16
54. Rosenzweig Petr SK Studénka 15
55. Šilhavý Ondřej TJ Příchovice 14
56. Lang Rudolf TJ Přeštice 13
57. Tlustý Milan TJ S. Kyšice 10
58. Pokorný Václav SK Studénka 9
58. Štengl Jan TJ Přeštice 9
60. Hruška Petr TJ S. Podlázky 8
60. Krupa Michal SK Studénka 8
62. Hořínek Matyáš Sokol Svinov 7
62. Kalus Vojtěch SK Studénka 7
62. Pazderník Jakub TJ S. Nezvěstice 7
65. Silber Boleslav SK Studénka 5
66. Drnec Martin TJ Nýřany 3
67. Marek Lukáš Sokol Krčín 2
67. Valtera Jan Sokol Krčín 2
67. Záruba Jaroslav TJ Avia Čakovice 2
70. Boček Jiří TJ Avia Čakovice 1
70. Bořík Vojtěch TJ Přeštice 1
70. Ježek Jiří Sokol Dobruška 1
70. Pravda Samuel Sokol Svinov 1
70. Schwarzer Jan Sokol Svinov 1
70. Štěpán Jakub Sokol Dobruška 1
70. Tlustý Milan TJ S. Kyšice 1