Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Náhodná videa


Letní kemp juniorů a juniorek VTJ+J 2021

Tagy

437) 1. LIGA MUŽŮ 2022/23 - rozpis utkání jaro 2023

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
79 01.04.2023 16,00 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
80 01.04.2023 16,00 Sokol Svinov TJ Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
81 01.04.2023 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
82 01.04.2023 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
83 01.04.2023 16,00 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
84 01.04.2023 16,00 TJ Přeštice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
85 02.04.2023 10,30 Sokol Svinov TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
86 02.04.2023 10,30 SK Studénka TJ Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
87 02.04.2023 11,00 Sokol Krčín TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
88 02.04.2023 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
89 02.04.2023 10,30 TJ Příchovice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
90 02.04.2023 11,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
73 07.04.2023 10,30 TJ Nýřany TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
74 07.04.2023 13,30 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
75 07.04.2023 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
76 07.04.2023 10,30 SK Studénka Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
78 07.04.2023 10,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
77 15.04.2023 14,30 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
91 16.04.2023 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
92 16.04.2023 10,30 TJ Nýřany TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
93 16.04.2023 16,00 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
94 16.04.2023 10,30 Sokol Dobruška SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
95 16.04.2023 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
96 16.04.2023 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
103 22.04.2023 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
104 22.04.2023 16,00 TJ Nýřany Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
105 22.04.2023 16,00 TJ S. Kyšice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
106 22.04.2023 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
107 22.04.2023 16,00 SK Studénka TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
108 22.04.2023 16,00 Sokol Svinov TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
109 23.04.2023 10,30 TJ Nýřany TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
110 23.04.2023 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
111 23.04.2023 11,00 Sokol Tymákov A TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
112 23.04.2023 11,00 TJ S. Kyšice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
113 23.04.2023 10,30 Sokol Svinov TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
114 23.04.2023 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
97 01.05.2023 10,30 TJ Příchovice TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
98 01.05.2023 11,00 TJ Přeštice TJ Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
99 01.05.2023 13,30 TJ S. Kyšice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
100 01.05.2023 10,30 SK Studénka TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
101 01.05.2023 10,30 Sokol Dobruška Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
102 01.05.2023 16,00 Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
102 13.05.2023 16,00 Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
115 14.05.2023 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
116 14.05.2023 10,30 TJ Nýřany Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
117 14.05.2023 10,30 TJ Příchovice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
118 14.05.2023 11,00 TJ Avia Čakovice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
119 14.05.2023 11,00 Sokol Krčín Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
120 14.05.2023 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
121 20.05.2023 16,00 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
122 20.05.2023 16,00 Sokol Dobruška TJ Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
123 20.05.2023 16,00 TJ S. Kyšice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
124 20.05.2023 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
125 20.05.2023 16,00 TJ Příchovice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
126 20.05.2023 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
127 21.05.2023 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
128 21.05.2023 11,00 TJ S. Podlázky TJ Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
129 21.05.2023 11,00 Sokol Tymákov A SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
130 21.05.2023 11,00 TJ S. Kyšice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
131 21.05.2023 11,00 TJ Přeštice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
132 21.05.2023 11,00 TJ Příchovice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  

Sdílejte s přáteli: