Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

436) 1. LIGA MUŽŮ 2022/23 - rozpis utkání podzim 2022

č.u datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
1 28.08.2022 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Nezvěstice 18 : 14 ( 6 : 4 ) Zadražil S.
2 28.08.2022 10,30 TJ Příchovice TJ Nýřany 18 : 13 ( 9 : 7 ) Zimmermann L.
3 28.08.2022 13,30 TJ S. Kyšice TJ Přeštice 23 : 24 ( 11 : 13 ) Sýkora T.
4 28.08.2022 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 18 : 17 ( 11 : 11 ) Váca J.
5 28.08.2022 10,30 TJ S. Podlázky Sokol Svinov 19 : 20 ( 8 : 11 ) Martínek V.
6 28.08.2022 10,30 Sokol Dobruška TJ Avia Čakovice 16 : 13 ( 10 : 6 ) Jáneš L.
                     
7 04.09.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Nýřany 15 : 16 ( 7 : 7 ) Adámek J.
8 04.09.2022 13,00 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 20 : 19 ( 10 : 12 ) Rauch P.
10 04.09.2022 15,00 Sokol Svinov SK Studénka 22 : 15 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
11 04.09.2022 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Podlázky 14 : 12 ( 8 : 6 ) Šimánek P.
12 04.09.2022 11,00 Sokol Krčín Sokol Dobruška 15 : 10 ( 9 : 6 ) Václavik A.
                     
13 10.09.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 20 : 14 ( 12 : 9 ) Sýkora T.
14 10.09.2022 16,00 TJ Nýřany Sokol Svinov 21 : 12 ( 10 : 4 ) Adámek J.
15 10.09.2022 16,00 TJ S. Kyšice TJ Avia Čakovice 22 : 22 ( 11 : 13 ) Hejl Z.
16 10.09.2022 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 21 : 13 ( 9 : 5 ) Maiwaelder J.
17 10.09.2022 12,30 TJ S. Podlázky TJ Příchovice 26 : 28 ( 8 : 13 ) Málek Jos.
18 10.09.2022 15,00 Sokol Dobruška TJ Přeštice 21 : 25 ( 10 : 12 ) Rauch P.
                     
19 11.09.2022 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Svinov 18 : 14 ( 10 : 5 ) Hejl Z.
20 11.09.2022 10,30 TJ Nýřany SK Studénka 21 : 16 ( 12 : 7 ) Adámek J.
21 11.09.2022 11,00 TJ S. Kyšice Sokol Krčín 18 : 18 ( 9 : 6 ) Leinweber C.
22 11.09.2022 11,00 Sokol Tymákov A TJ Avia Čakovice 19 : 18 ( 11 : 9 ) Maiwaelder J.
23 11.09.2022 11,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 19 : 19 ( 10 : 9 ) Rauch P.
24 11.09.2022 11,50 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 32 : 31 ( 17 : 10 ) Sýkora T.
                     
25 18.09.2022 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 22 : 24 ( 12 : 14 ) Šimánek P.
27 18.09.2022 15,00 TJ Příchovice Sokol Tymákov A 16 : 20 ( 4 : 8 ) Hejl Z.
28 18.09.2022 10,30 SK Studénka Sokol Dobruška 17 : 19 ( 9 : 8 ) Málek Jos.
29 18.09.2022 15,00 Sokol Svinov TJ Avia Čakovice 17 : 18 ( 9 : 12 ) Ziegler M.
                     
26 24.09.2022 16,00 TJ S. Kyšice TJ Nýřany 21 : 21 ( 13 : 11 ) Rauch P.
45 24.09.2022 16,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 18 : 20 ( 8 : 9 ) Adámek J.
                     
31 25.09.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Příchovice 26 : 26 ( 14 : 12 ) Zadražil S.
32 25.09.2022 10,30 TJ Nýřany TJ Přeštice 21 : 23 ( 11 : 15 ) Rauch P.
33 25.09.2022 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Kyšice 25 : 16 ( 12 : 6 ) Václavik A.
34 25.09.2022 10,30 TJ S. Podlázky SK Studénka 18 : 15 ( 9 : 5 ) Hejl Z.
35 25.09.2022 15,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 19 : 13 ( 10 : 7 ) Sýkora O.
36 25.09.2022 14,00 TJ Avia Čakovice Sokol Krčín 24 : 27 ( 14 : 12 ) Adámek J.
                     
37 01.10.2022 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 12 : 13 ( 7 : 6 ) Maiwaelder J.
38 01.10.2022 15,00 Sokol Krčín TJ Nýřany 24 : 13 ( 11 : 6 ) Adámek J.
39 01.10.2022 10,30 TJ S. Podlázky TJ S. Kyšice 28 : 19 ( 12 : 10 ) Zimmermann L.
40 01.10.2022 16,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 10 : 12 ( 7 : 5 ) Beran M.
41 01.10.2022 16,00 TJ Příchovice SK Studénka 18 : 16 ( 8 : 7 ) Hejl Z.
42 01.10.2022 16,00 TJ Přeštice Sokol Svinov 18 : 16 ( 12 : 7 ) Rauch P.
                     
43 02.10.2022 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Nýřany 12 : 6 ( 3 : 3 ) Rauch P.
44 02.10.2022 10,30 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 22 : 23 ( 7 : 8 ) Bittner L.
46 02.10.2022 10,30 Sokol Dobruška TJ S. Kyšice 16 : 12 ( 10 : 8 ) Adámek J.
47 02.10.2022 10,30 TJ Příchovice Sokol Svinov 27 : 16 ( 18 : 10 ) Hejl Z.
48 02.10.2022 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 15 : 18 ( 6 : 8 ) Málek Jos.
                     
49 09.10.2022 13,30 TJ S. Kyšice TJ S. Nezvěstice 23 : 16 ( 15 : 9 ) Zimmermann L.
50 09.10.2022 16,00 Sokol Tymákov A TJ Nýřany 16 : 15 ( 9 : 11 ) Adámek J.
51 09.10.2022 11,00 TJ Přeštice TJ Příchovice 20 : 24 ( 11 : 12 ) Rauch P.
52 09.10.2022 10,30 SK Studénka TJ Avia Čakovice 24 : 18 ( 11 : 6 ) Váca J.
53 09.10.2022 15,00 Sokol Svinov Sokol Krčín 26 : 26 ( 15 : 11 ) Václavik A.
54 09.10.2022 10,30 Sokol Dobruška TJ S. Podlázky 18 : 21 ( 11 : 13 ) Bittner L.
                     
55 15.10.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 14 : 18 ( 7 : 9 ) Hejl Z.
56 15.10.2022 16,00 TJ Nýřany Sokol Dobruška 17 : 13 ( 9 : 9 ) Baumruk J.
57 15.10.2022 16,00 SK Studénka TJ S. Kyšice 17 : 14 ( 11 : 6 ) Sýkora T.
58 15.10.2022 16,00 Sokol Svinov Sokol Tymákov A 19 : 19 ( 9 : 9 ) Maiwaelder J.
59 15.10.2022 16,00 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 11 : 16 ( 5 : 6 ) Gorpiel L.
60 15.10.2022 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 21 : 17 ( 9 : 12 ) Zimmermann L.
                     
61 16.10.2022 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Dobruška 20 : 12 ( 9 : 7 ) Hejl Z.
62 16.10.2022 10,30 TJ Nýřany TJ S. Podlázky 17 : 13 ( 11 : 8 ) Adámek J.
63 16.10.2022 10,30 SK Studénka Sokol Tymákov A 16 : 21 ( 9 : 9 ) Sýkora T.
64 16.10.2022 10,30 Sokol Svinov TJ S. Kyšice 23 : 19 ( 11 : 12 ) Maiwaelder J.
65 16.10.2022 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 16 : 16 ( 9 : 11 ) Gorpiel L.
66 16.10.2022 11,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 22 : 17 ( 13 : 9 ) Zimmermann L.
                     
9 22.10.2022 14,30 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 19 : 20 ( 7 : 9 ) Leinweber C.
30 22.10.2022 15,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 26 : 19 ( 11 : 8 ) Rauch P.
68 22.10.2022 10,00 TJ Nýřany TJ Příchovice 15 : 19 ( 6 : 8 ) Zimmermann L.
                     
67 23.10.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov A 12 : 20 ( 6 : 7 ) Adámek J.
69 23.10.2022 11,00 TJ Přeštice TJ S. Kyšice 19 : 19 ( 11 : 12 ) Hejl Z.
70 23.10.2022 11,00 Sokol Krčín SK Studénka 16 : 13 ( 9 : 8 ) Rauch P.
71 23.10.2022 10,30 Sokol Svinov TJ S. Podlázky 16 : 15 ( 8 : 10 ) Maiwaelder J.
72 23.10.2022 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Dobruška 15 : 9 ( 10 : 6 ) Málek Jos.