Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

425) 1. LIGA ŽEN 2021/22 - kompletní tabulka střelkyň

Průběžná tabulka střelkyň:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Šmídlová Pavla Sokol Tymákov 201
2. Malošíková Nikol Sokol Dobruška 173
3. Tučková Aneta Sokol Krčín 160
4. Dostálová Petra HK Hlinsko v Č. 154
5. Bejčková Kateřina TJ S. Ejpovice 148
6. Soukupová Kateřina TJ S. Nezvěstice 141
7. Dudová Kamila KNH Chomutov 138
8. Červená Nikol TJ Přeštice 128
9. Nitschová Tereza Sokol Bakov n/J 127
10. Henclová Andrea Sokol Dobruška 120
  Maříková Zdeňka KNH Litvínov 120
12. Kalčíková Jitka TJ Přeštice 115
  Poláčková Tereza SK Studénka 115
14. Mačková Gabriela TJ Stará Ves n/O 114
15. Nachtmanová Kateřina Sokol Blovice 110
16. Špatková Barbora TJ Avia Čakovice 109
17. Vošlajerová Petra Sokol Dobruška 98
18. Kotlářová Petra Sokol Krčín 93
19. Poláčková Štěpánka HK Hlinsko v Č. 85
20. Čopanová Aneta Draken Brno 83
21. Jermanová Zuzana TJ Avia Čakovice 82
22. Benešová Klára Sokol Svinov 81
23. Balounová Andrea Sokol Bakov n/J 75
  Kozáková Petra Sokol Tymákov 75
25. Cabejšková Tereza Draken Brno 74
26. Ulmanová Barbora Sokol Bakov n/J 73
27. Ficková Alena KNH Chomutov 69
28. Bittnerová Michaela Sokol Tymákov 68
29. Špringerová Denisa Sokol Bakov n/J 65
30. Kačírková Lucie TJ Přeštice 63
31. Krčmářová Kristýna SK Studénka 62
32. Kozáková Kateřina Sokol Tymákov 61
33. Kaslová Kateřina TJ S. Nezvěstice 57
  Petránková Karolína KNH Litvínov 57
35. Dardová Anna Sokol Blovice 56
  Výletová Andrea TJ S. Nezvěstice 56
37. Bergrová Denisa SK Studénka 55
38. Jirásková Kristýna TJ Spartak Modřany 54
39. Bednářová Kristýna TJ Stará Ves n/O 53
  Kvapilová Nikola HK Hlinsko v Č. 53
  Poláčková Veronika Sokol Krčín 53
42. Maštalková Anna TJ Spartak Modřany 51
43. Zimlová Kateřina Sokol Krčín 50
44. Hoštická Monika Sokol Tymákov 49
  Kristlová Veronika Baník Most NH 49
  Picková Natálie TJ S. Ejpovice 49
  Ulmová Tereza Baník Most NH 49
48. Vitekrová Veronika TJ Stará Ves n/O 48
49. Fridrichová Alžběta TJ S. Vracov 46
  Horáková Barbora TJ Pustějov 46
51. Donátová Tereza KNH Litvínov 45
  Dvořáková Andrea TJ Stará Ves n/O 45
  Hamanová Lucie Sokol Krčín 45
54. Jelenová Barbora Sokol Dobruška 44
  Trávová Michaela TJ Přeštice 44
56. Thöndlová Alexa TJ S. Ejpovice 43
57. Janošková Barbora TJ Stará Ves n/O 42
  Vlková Monika Baník Most NH 42
59. Polanská Natálie TJ S. Vracov 41
60. Šteflíková Aneta TJ Přeštice 39
61. Černá Klára Sokol Blovice 38
  Grimová Denisa Sokol Krčín 38
  Lubovská Zuzana TJ Spartak Modřany 38
  Nosková Zuzana TJ Avia Čakovice 38
  Šulcová Markéta Sokol Svinov 38
66. Chlustinová Adéla TJ S. Vracov 37
  Mužíková Lucie Sokol Svinov 37
  Ulichová Laura Sokol Krčín 37
69. Chalupová Dominika TJ Spartak Modřany 36
  Řehořová Karolína Sokol Tymákov 36
71. Štenglová Kateřina Sokol Blovice 33
72. Kadlecová Leona KNH Litvínov 32
73. Hurtíková Marcela TJ S. Vracov 31
  Lebedová Nela Sokol Dobruška 31
75. Šafářová Kateřina TJ S. Vracov 30
76. Zazvonilová Valentýna Baník Most NH 29
77. Hudecová Zuzana Sokol Blovice 28
  Vokurková Hana Sokol Blovice 28
79. Čtvrtečková Kateřina Sokol Dobruška 27
80. Priviczerová Hana TJ Pustějov 26
81. Tušková Nikola Sokol Tymákov 25
82. Buřicová Barbora TJ S. Nezvěstice 23
  Pošvicová Kritýna TJ Pustějov 23
84. Jedličková Kateřina TJ Pustějov 22
  Kodetová Jana TJ Avia Čakovice 22
86. Gálová Hana KNH Litvínov 21
  Krčmářová Radka TJ Pustějov 21
88. Jandásková Klára TJ S. Vracov 20
  Sanytráková Hana TJ Pustějov 20
90. Žďánská Jana Sokol Bakov n/J 19
91. Hromádková Veronika HK Hlinsko v Č. 18
92. Hanounová Sofie Draken Brno 17
  Malá Eva TJ Spartak Modřany 17
94. Rippe Lucie Baník Most NH 16
  Víchová Nikola Draken Brno 16
96. Čierna Kateřina Sokol Svinov 15
  Schejbalová Adéla TJ Přeštice 15
  Šnebergerová Nikola TJ Přeštice 15
99. Lachová Karolína Sokol Svinov 14
  Volmuthová Pavla KNH Litvínov 14
101. Rejnková Ludmila Baník Most NH 13
102. Cedidlová Michaela SK Studénka 12
  Dybalová Lucie TJ Stará Ves n/O 12
  Köhlerová Jana Sokol Svinov 12
  Ženíšková Jana TJ S. Ejpovice 12
106. Auterská Eliška KNH Chomutov 11
  Sedláčková Tereza Sokol Bakov n/J 11
108. Kovaříková Barbora TJ Spartak Modřany 10
  Palivcová Martina TJ Avia Čakovice 10
  Voráčková Simona TJ Přeštice 10
111. Havlíková Kristýna Sokol Tymákov 9
112. Dostálová Eva TJ Pustějov 8
  Lunzarová Michaela Draken Brno 8
  Pošová Alžběta TJ Avia Čakovice 8
  Sovová Karolína KNH Chomutov 8
116. Adamcová Denisa TJ Stará Ves n/O 7
  Bejčková Tereza TJ S. Ejpovice 7
  Chlustinová Renata TJ S. Vracov 7
  Ličková Radka TJ Stará Ves n/O 7
  Svitálková Romana TJ S. Vracov 7
  Švecová Markéta Draken Brno 7
122. Baslová Monika TJ S. Nezvěstice 6
  Bilohuščínová Zdeňka KNH Litvínov 6
  Cepníková Karolína TJ S. Ejpovice 6
  Horáčková Jana HK Hlinsko v Č. 6
  Matasová Kateřina TJ S. Nezvěstice 6
  Václavíková Lucie Sokol Tymákov 6
128. Davídková Eliška Sokol Blovice 5
  Dobešová Adéla TJ S. Vracov 5
  Hašková Michaela KNH Chomutov 5
  Hudcová Linda HK Hlinsko v Č. 5
  Janečková Jana Baník Most NH 5
  Klukavá Jana TJ S. Nezvěstice 5
  Příhodová Anna KNH Chomutov 5
  Rybářová Lucie KNH Chomutov 5
  Syrová Veronika Sokol Bakov n/J 5
  Valášková Alena KNH Chomutov 5
138. Bezvodová Michaela Sokol Dobruška 4
  Duchková Zuzana TJ Spartak Modřany 4
  Jurajdová Darina Draken Brno 4
  Matušíková Zuzana TJ Pustějov 4
  Paseková Irena Sokol Tymákov 4
  Sadílková Martina TJ Pustějov 4
  Těšitelová Veronika Sokol Bakov n/J 4
  Valášková Alena KNH Chomutov 4
146. Chaloupková Jana Draken Brno 3
  Kremlíková Radka TJ Spartak Modřany 3
  Křivánková Rozálie TJ S. Nezvěstice 3
  Kuchynková Aneta TJ S. Vracov 3
  Řezanková Štěpánka Sokol Blovice 3
  Šabacká Denisa TJ Pustějov 3
  Šimánková Simona Sokol Krčín 3
  Švecová Eva TJ Avia Čakovice 3
154. Gallová Anna TJ S. Ejpovice 2
  Hubená Jiřina TJ Stará Ves n/O 2
156. Hermanová Milada TJ Pustějov 1
  Janečková Andrea TJ S. Nezvěstice 1
  Köhlerová Jitka Baník Most NH 1
  Kudláčková Karin Sokol Dobruška 1
  Nová Kateřina Sokol Tymákov 1
  Osvaldová Teraza Draken Brno 1
  Petrová Bára Sokol Dobruška 1
  Sýkorová Tereza TJ S. Ejpovice 1