Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

421) 1. LIGA ŽEN 2021/22 - tabulka střelkyň základních skupin

Konečná tabulka střelkyň základních skupin:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Malošíková Nikol Sokol Dobruška 83
2. Dostálová Petra HK Hlinsko v Č. 78
3. Šmídlová Pavla Sokol Tymákov 75
4. Tučková Aneta Sokol Krčín 70
5. Loukotová Kateřina TJ S. Ejpovice 67
6. Dudová Kamila KNH Chomutov 65
  Nitschová Tereza Sokol Bakov n/J 65
  Poláčková Tereza SK Studénka 65
9. Soukupová Kateřina TJ S. Nezvěstice 63
10. Čopanová Aneta Draken Brno 62
11. Maříková Zdeňka KNH Litvínov 61
12. Jermanová Zuzana TJ Avia Čakovice 58
13. Cabejšková Tereza Draken Brno 54
14. Kozáková Petra Sokol Tymákov 51
15. Nachtmanová Kateřina Sokol Blovice 50
16. Vitekrová Veronika TJ Stará Ves n/O 48
17. Kozáková Kateřina Sokol Tymákov 46
  Špatková Barbora TJ Avia Čakovice 46
19. Červená Nikol TJ Přeštice 45
20. Balounová Andrea Sokol Bakov n/J 44
  Kalčíková Jitka TJ Přeštice 44
22. Benešová Klára Sokol Svinov 43
  Mačková Gabriela TJ Stará Ves n/O 43
24. Hamanová Lucie Sokol Krčín 41
  Polanská Natálie TJ S. Vracov 41
26. Henclová Andrea Sokol Dobruška 40
27. Kotlářová Petra Sokol Krčín 37
28. Výletová Andrea TJ S. Nezvěstice 36
29. Bergrová Denisa SK Studénka 35
  Donátová Tereza KNH Litvínov 35
31. Kaslová Kateřina TJ S. Nezvěstice 34
  Petránková Karolína KNH Litvínov 34
  Špringerová Denisa Sokol Bakov n/J 34
34. Ficková Alena KNH Chomutov 33
35. Krčmářová Kristýna SK Studénka 32
36. Mužíková Lucie Sokol Svinov 30
  Trávová Michaela TJ Přeštice 30
  Ulmanová Barbora Sokol Bakov n/J 30
  Vlková Monika Baník Most NH 30
40. Dardová Anna Sokol Blovice 27
  Hoštická Monika Sokol Tymákov 27
  Poláčková Štěpánka HK Hlinsko v Č. 27
43. Jirásková Kristýna TJ Spartak Modřany 26
  Kvapilová Nikola HK Hlinsko v Č. 26
  Ulichová Laura Sokol Krčín 26
46. Fridrichová Alžběta TJ S. Vracov 25
  Horáková Barbora TJ Pustějov 25
  Řehořová Karolína Sokol Tymákov 25
  Šulcová Markéta Sokol Svinov 25
  Thöndlová Alexa TJ S. Ejpovice 25
  Vokurková Hana Sokol Blovice 25
52. Kačírková Lucie TJ Přeštice 24
  Maštalková Anna TJ Spartak Modřany 24
54. Bednářová Kristýna TJ Stará Ves n/O 23
  Čtvrtečková Kateřina Sokol Dobruška 23
56. Bittnerová Michaela Sokol Tymákov 22
  Jedličková Kateřina TJ Pustějov 22
  Jelenová Barbora Sokol Dobruška 22
  Kristlová Veronika Baník Most NH 22
60. Lebedová Nela Sokol Dobruška 21
  Šteflíková Aneta TJ Přeštice 21
  Tušková Nikola Sokol Tymákov 21
63. Chalupová Dominika TJ Spartak Modřany 20
  Jandásková Klára TJ S. Vracov 20
  Sanytráková Hana TJ Pustějov 20
66. Chlustinová Adéla TJ S. Vracov 19
  Kadlecová Leona KNH Litvínov 19
  Nosková Zuzana TJ Avia Čakovice 19
  Poláčková Veronika Sokol Krčín 19
  Zimlová Kateřina Sokol Krčín 19
71. Žďánská Jana Sokol Bakov n/J 18
72. Černá Klára Sokol Blovice 16
  Gálová Hana KNH Litvínov 16
  Krčmářová Radka TJ Pustějov 16
  Ulmová Tereza Baník Most NH 16
  Víchová Nikola Draken Brno 16
77. Buřicová Barbora TJ S. Nezvěstice 15
  Zazvonilová Valentýna Baník Most NH 15
79. Grimová Denisa Sokol Krčín 14
  Lachová Karolína Sokol Svinov 14
81. Hudecová Zuzana Sokol Blovice 13
  Janošková Barbora TJ Stará Ves n/O 13
  Lubovská Zuzana TJ Spartak Modřany 13
84. Hromádková Veronika HK Hlinsko v Č. 12
  Priviczerová Hana TJ Pustějov 12
  Rippe Lucie Baník Most NH 12
  Schejbalová Adéla TJ Přeštice 12
  Šafářová Kateřina TJ S. Vracov 12
89. Hanounová Sofie Draken Brno 10
90. Dybalová Lucie TJ Stará Ves n/O 9
  Kovaříková Barbora TJ Spartak Modřany 9
  Vošlajerová Petra Sokol Dobruška 9
93. Kodetová Jana TJ Avia Čakovice 8
  Köhlerová Jana Sokol Svinov 8
  Malá Eva TJ Spartak Modřany 8
  Palivcová Martina TJ Avia Čakovice 8
97. Adamcová Denisa TJ Stará Ves n/O 7
  Havlíková Kristýna Sokol Tymákov 7
  Sovová Karolína KNH Chomutov 7
  Švecová Markéta Draken Brno 7
101. Bilohuščínová Zdeňka KNH Litvínov 6
  Horáčková Jana HK Hlinsko v Č. 6
  Ličková Radka TJ Stará Ves n/O 6
104. Auterská Eliška KNH Chomutov 5
  Cedidlová Michaela SK Studénka 5
  Cepníková Karolína TJ S. Ejpovice 5
  Janečková Jana Baník Most NH 5
  Klukavá Jana TJ S. Nezvěstice 5
  Štenglová Kateřina Sokol Blovice 5
  Ženíšková Jana TJ S. Ejpovice 5
111. Bezvodová Michaela Sokol Dobruška 4
  Matušíková Zuzana TJ Pustějov 4
  Paseková Irena Sokol Tymákov 4
  Pošvicová Kritýna TJ Pustějov 4
  Sadílková Martina TJ Pustějov 4
  Šnebergerová Nikola TJ Přeštice 4
  Valášková Alena KNH Chomutov 4
  Voráčková Simona TJ Přeštice 4
119. Baslová Monika TJ S. Nezvěstice 3
  Bejčková Tereza TJ S. Ejpovice 3
  Hašková Michaela KNH Chomutov 3
  Hurtíková Marcela TJ S. Vracov 3
  Chaloupková Jana Draken Brno 3
  Kuchynková Aneta TJ S. Vracov 3
  Picková Natálie TJ S. Ejpovice 3
  Řezanková Štěpánka Sokol Blovice 3
  Syrová Veronika Sokol Bakov n/J 3
  Šimánková Simona Sokol Krčín 3
  Těšitelová Veronika Sokol Bakov n/J 3
  Volmuthová Pavla KNH Litvínov 3
131. Davídková Eliška Sokol Blovice 2
  Duchková Zuzana TJ Spartak Modřany 2
  Hubená Jiřina TJ Stará Ves n/O 2
  Chlustinová Renata TJ S. Vracov 2
  Jurajdová Darina Draken Brno 2
  Lunzarová Michaela Draken Brno 2
  Matasová Kateřina TJ S. Nezvěstice 2
  Pošová Alžběta TJ Avia Čakovice 2
  Rejnková Ludmila Baník Most NH 2
  Svitálková Romana TJ S. Vracov 2
  Václavíková Lucie Sokol Tymákov 2
142. Dobešová Adéla TJ S. Vracov 1
  Gallová Anna TJ S. Ejpovice 1
  Hermanová Milada TJ Pustějov 1
  Köhlerová Jitka Baník Most NH 1
  Kremlíková Radka TJ Spartak Modřany 1
  Kudláčková Karin Sokol Dobruška 1
  Nová Kateřina Sokol Tymákov 1
  Příhodová Anna KNH Chomutov 1
  Valášková Alena KNH Chomutov 1