Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

42 - 1. LIGA ŽEN 2013/14 - rozpis utkání podzim 2013

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
201 25.8.2013 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 20 : 30 ( 11 : 16 ) Buřval J.
202 25.8.2013 9,00 SK Studénka Sokol Krčín 12 : 17 ( 7 : 10 ) Maiwaelder J.
203 25.8.2013 11,00 Spartak Modřany TJ S.Rokytnice 14 : 18 ( 7 : 8 ) Jančík P.
204 25.8.2013 16,00 Sokol Tymákov TJ Šr. Žatec 20 : 9 ( 11 : 7 ) Hejl Z.
206 25.8.2013 11,00 TJ Přichovice SK Chomutov NH 20 : 19 ( 10 : 10 ) Baumruk J.
                     
205 31.8.2013 14,30 TJ Přeštice Sokol Blovice 19 : 13 ( 11 : 3 ) Václavek J.
                     
207 1.9.2013 10,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 13 : 7 ( 6 : 3 ) Adámek J.
208 1.9.2013 9,30 SK Studénka Spartak Modřany 8 : 4 ( 3 : 2 ) Šimánek P.
209 1.9.2013 9,00 TJ S.Rokytnice HK Hlinsko v Č. 18 : 18 ( 8 : 8 ) Pechal R.
210 1.9.2013 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov 9 : 20 ( 4 : 11 ) Slavík V.
211 1.9.2013 11,15 SK Chomutov NH TJ Přeštice 16 : 17 ( 9 : 11 ) Buřval J.
212 1.9.2013 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Přichovice 20 : 19 ( 8 : 7 ) Kotlář P.
                     
219 7.9.2013 16,00 Sokol Dobruška Sokol Blovice 20 : 7 ( 10 : 5 ) Leugner M.
220 7.9.2013 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 14 : 16 ( 9 : 10 ) Barabáš M.
222 7.9.2013 11,55 HK Hlinsko v Č. SK Chomutov NH 20 : 22 ( 12 : 13 ) Bittner L.
223 7.9.2013 17,00 TJ Přichovice SK Studénka 18 : 11 ( 9 : 6 ) Ziegler M.
224 7.9.2013 14,30 TJ Přeštice TJ S.Rokytnice 23 : 17 ( 14 : 11 ) Pechal R.
                     
213 8.9.2013 10,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 21 : 20 ( 9 : 13 ) Sýkora T.
214 8.9.2013 9,30 Sokol Krčín Sokol Blovice 22 : 12 ( 11 : 5 ) Bukovský J.
215 8.9.2013 11,00 Spartak Modřany SK Chomutov NH 12 : 16 ( 7 : 11 ) Barabáš M.
216 8.9.2013 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Šr. Žatec 23 : 11 ( 12 : 9 ) Václavík A.
217 8.9.2013 9,30 TJ Přeštice SK Studénka 19 : 5 ( 12 : 2 ) Ziegler M.
218 8.9.2013 11,00 TJ Přichovice TJ S.Rokytnice 19 : 19 ( 9 : 9 ) Toman I.
                     
221 15.9.2013 11,00 Spartak Modřany TJ Šr. Žatec 8 : 13 ( 4 : 5 ) Lenfeld A.
                     
225 22.9.2013 9,00 TJ S.Rokytnice Sokol Dobruška 15 : 17 ( 8 : 8 ) Václavek J.
226 22.9.2013 11,00 Spartak Modřany Sokol Krčín 13 : 16 ( 6 : 10 ) Baumruk J.
227 22.9.2013 9,30 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 8 : 22 ( 3 : 11 ) Liška A.
228 22.9.2013 16,00 Sokol Tymákov TJ Přichovice 26 : 15 ( 14 : 7 ) Hejl Z.
229 22.9.2013 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 15 : 19 ( 8 : 9 ) Toman I.
230 22.9.2013 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Přeštice 12 : 11 ( 6 : 5 ) Buřval J.
                     
231 29.9.2013 9,30 Sokol Dobruška SK Studénka 21 : 7 ( 11 : 4 ) Šimánek P.
232 29.9.2013 9,30 Sokol Krčín TJ S.Rokytnice 21 : 15 ( 11 : 10 ) Pechal R.
233 29.9.2013 13,00 HK Hlinsko v Č. Spartak Modřany 25 : 16 ( 12 : 6 ) Schmidt O.
234 29.9.2013 16,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 14 : 14 ( 7 : 6 ) Bukovský J.
235 29.9.2013 14,30 Sokol Blovice TJ Přichovice 15 : 19 ( 6 : 9 ) Sýkora T.
236 29.9.2013 10,30 SK Chomutov NH TJ Šr. Žatec 20 : 8 ( 9 : 3 ) Šimice V.
                     
243 5.10.2013 15,30 SK Chomutov NH Sokol Krčín 11 : 15 ( 4 : 7 ) Lenfeld A.
244 5.10.2013 15,00 TJ Šr. Žatec Sokol Dobruška 12 : 22 ( 4 : 8 ) Barabáš M.
245 5.10.2013 14,30 TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 17 : 13 ( 8 : 7 ) Málek J.
247 5.10.2013 14,30 SK Studénka Sokol Blovice 10 : 9 ( 3 : 3 ) Pechal R.
248 5.10.2013 14,30 TJ S.Rokytnice Sokol Tymákov 18 : 21 ( 10 : 12 ) Liška A.
                     
237 6.10.2013 10,30 SK Chomutov NH Sokol Dobruška 10 : 13 ( 6 : 10 ) Baumruk J.
238 6.10.2013 10,00 TJ Šr. Žatec Sokol Krčín 6 : 14 ( 1 : 5 ) Adámek J.
239 6.10.2013 13,00 TJ Přeštice Spartak Modřany 16 : 10 ( 10 : 5 ) Toman I.
240 6.10.2013 11,00 TJ Přichovice HK Hlinsko v Č. 20 : 22 ( 11 : 10 ) Václavek J.
241 6.10.2013 9,30 SK Studénka Sokol Tymákov 8 : 22 ( 4 : 8 ) Maiwaelder J.
242 6.10.2013 9,00 TJ S.Rokytnice Sokol Blovice 19 : 15 ( 12 : 6 ) Liška A.
                     
246 13.10.2013 11,00 TJ Přichovice Spartak Modřany 20 : 11 ( 13 : 5 ) Toman I.
                     
249 20.10.2013 11,00 Spartak Modřany Sokol Dobruška 13 : 31 ( 8 : 17 ) Václavek J.
250 20.10.2013 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 12 : 20 ( 7 : 12 ) Váca J.
251 20.10.2013 9,00 TJ S.Rokytnice SK Studénka 17 : 16 ( 8 : 7 ) Liška A.
252 20.10.2013 16,00 Sokol Tymákov SK Chomutov NH 25 : 14 ( 15 : 7 ) Šimánek P.
253 20.10.2013 14,30 Sokol Blovice TJ Šr. Žatec 19 : 17 ( 10 : 9 ) Šimice V.
254 20.10.2013 16,00 TJ Přichovice TJ Přeštice 21 : 25 ( 12 : 15 ) Jančík P.
                     
255 26.10.2013 16,00 Sokol Dobruška TJ Přeštice 23 : 13 ( 8 : 6 ) Schmidt O.
256 26.10.2013 14,30 Sokol Krčín TJ Přichovice 20 : 11 ( 10 : 9 ) Pechal R.
257 26.10.2013 14,30 Sokol Tymákov Spartak Modřany 27 : 6 ( 16 : 3 ) Barabáš M.
258 26.10.2013 14,30 Sokol Blovice HK Hlinsko v Č. 13 : 16 ( 6 : 9 ) Bláha J.
259 26.10.2013 15,30 SK Chomutov NH SK Studénka 25 : 15 ( 11 : 7 ) Jezbera V.
260 26.10.2013 15,00 TJ Šr. Žatec TJ S.Rokytnice 16 : 17 ( 10 : 6 ) Šimánek P.
                     
261 27.10.2013 9,30 Sokol Dobruška TJ Přichovice 26 : 16 ( 11 : 6 ) Schmidt O.
262 27.10.2013 9,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 9 : 10 ( 5 : 4 ) Maiwaelder J.
263 27.10.2013 9,30 Sokol Tymákov HK Hlinsko v Č. 25 : 13 ( 12 : 7 ) Sýkora T.
264 27.10.2013 10,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 18 : 10 ( 10 : 5 ) Holý J.
265 27.10.2013 10,30 SK Chomutov NH TJ S.Rokytnice 17 : 15 ( 10 : 6 ) Šimánek P.
266 27.10.2013 10,00 TJ Šr. Žatec SK Studénka 16 : 8 ( 10 : 3 ) Jančík P.