Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

412) 1. LIGA ŽEN 2021/22 - rozpis utkání sk. E o udržení

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
857 24.10.2021 13,00 KNH Litvínov Spartak Modřany 16 : 9 ( 10 : 3 ) Martínek V.
858 24.10.2021 10,00 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 18 : 17 ( 9 : 10 ) Navrátilová N.
859 24.10.2021 11,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 19 : 9 ( 8 : 3 ) Šimice V.
                     
861 28.10.2021 11,00 Spartak Modřany TJ S. Nezvěstice 16 : 24 ( 9 : 13 ) Jíra P.
862 28.10.2021 13,30 Baník Most NH KNH Chomutov 10 : 16 ( 4 : 8 ) Janák M.
                     
865 02.04.2022 10,00 Baník Most NH Spartak Modřany 8 : 13 ( 5 : 7 ) Beran M.
                     
863 03.04.2022 11,00 TJ S. Ejpovice KNH Litvínov 14 : 15 ( 5 : 8 ) Jíra P.
864 03.04.2022 10,30 KNH Chomutov TJ S. Nezvěstice 18 : 16 ( 9 : 9 ) Málek Jan
                     
860 09.04.2022 10,30 TJ Avia Čakovice KNH Litvínov 10 : 11 ( 5 : 7 ) Jira P.
                     
866 10.04.2022 14,30 KNH Litvínov TJ S. Nezvěstice 9 : 9 ( 5 : 5 ) Baumruk J.
867 10.04.2022 9,00 TJ Avia Čakovice Spartak Modřany 14 : 14 ( 6 : 6 ) Váca J.
868 10.04.2022 14,00 TJ S. Ejpovice KNH Chomutov 21 : 11 ( 12 : 7 ) Málek Jos.
                     
869 15.04.2022 10,30 KNH Chomutov KNH Litvínov 19 : 14 ( 9 : 8 ) Hejl Z.
870 15.04.2022 11,00 TJ S. Ejpovice TJ S. Nezvěstice 20 : 13 ( 10 : 7 ) Kult L.
871 15.04.2022 13,30 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 12 : 19 ( 7 : 8 ) Martínek V.
                     
872 23.04.2022 14,30 TJ S. Nezvěstice Baník Most NH 14 : 8 ( 12 : 4 ) Plaček R.
873 23.04.2022 14,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 19 : 27 ( 8 : 14 ) Barabáš M.
874 23.04.2022 14,30 Spartak Modřany KNH Chomutov 13 : 17 ( 7 : 9 ) Leinweber C.
                     
875 24.04.2022 10,30 KNH Litvínov Baník Most NH 18 : 13 ( 11 : 8 ) Kult L.
876 24.04.2022 9,00 TJ Avia Čakovice KNH Chomutov 15 : 20 ( 7 : 11 ) Málek Jan
877 24.04.2022 11,00 Spartak Modřany TJ S. Ejpovice 14 : 16 ( 9 : 11 ) Málek Jos.
                     
879 01.05.2022 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 17 : 16 ( 9 : 9 ) Malý J.
880 01.05.2022 13,30 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 17 : 23 ( 8 : 13 ) Rauch P.
                     
881 15.05.2022 14,30 KNH Litvínov TJ Avia Čakovice 11 : 20 ( 5 : 12 ) Kult L.
882 15.05.2022 12,30 TJ S. Nezvěstice Spartak Modřany 17 : 13 ( 11 : 5 ) Zimmermann L.
883 15.05.2022 10,30 KNH Chomutov Baník Most NH 16 : 13 ( 9 : 8 ) Málek Jos.
                     
884 22.05.2022 14,30 KNH Litvínov TJ S. Ejpovice 27 : 19 ( 16 : 8 ) Rauch P.
885 22.05.2022 12,30 TJ S. Nezvěstice KNH Chomutov 13 : 14 ( 6 : 5 ) Šimice V.
886 22.05.2022 11,00 TJ Sp. Modřany Baník Most NH 18 : 11 ( 7 : 7 ) Bláha J.
                     
887 29.05.2022 12,30 TJ S. Nezvěstice KNH Litvínov 19 : 20 ( 7 : 9 ) Plaček R.
888 29.05.2022 11,00 Spartak Modřany TJ Avia Čakovice 18 : 16 ( 8 : 9 ) Kult L.
889 29.05.2022 11,00 KNH Chomutov TJ S. Ejpovice 21 : 13 ( 13 : 6 ) Hejl Z.
                     
878 04.06.2022 8,30 Spartak Modřany KNH Litvínov 17 : 22 ( 7 : 11 ) Leinweber C.
                     
890 05.06.2022 13,30 KNH Litvínov KNH Chomutov 17 : 20 ( 8 : 9 ) Beran M.
891 05.06.2022 9,30 TJ S. Nezvěstice TJ S. Ejpovice 17 : 12 ( 9 : 3 ) Jira P.
892 05.06.2022 9,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 21 : 10 ( 10 : 5 ) Málek Jos.
                     
893 11.06.2022 13,30 Baník Most NH TJ S. Nezvěstice 16 : 14 ( 8 : 7 ) Zadražil S.
894 11.06.2022 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 24 : 24 ( 8 : 9 ) Plaček R.
895 11.06.2022 12,00 KNH Chomutov Spartak Modřany 12 : 10 ( 5 : 4 ) Hejl Z.
                     
896 12.06.2022 9,00 Baník Most NH KNH Litvínov 13 : 16 ( 5 : 7 ) Kult L.
897 12.06.2022 10,30 KNH Chomutov TJ Avia Čakovice 21 : 13 ( 9 : 6 ) Sýkora T.
898 12.06.2022 11,00 TJ S. Ejpovice Spartak Modřany 20 : 20 ( 12 : 9 ) Rauch P.