Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Zimní kemp juniorů a juniorek VTJ+J 2021

Tagy

409) 1. LIGA ŽEN 2021/22 - rozpis utkání základní sk. C

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
252 22.08.2021 9,00 SK Studénka TJ Pustějov 17 : 20 ( 6 : 6 ) Ziegler M.
                     
258 04.09.2021 14,30 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 27 : 22 ( 16 : 10 ) Barabáš M.
                     
253 05.09.2021 9,00 SK Studénka TJ S. Vracov 11 : 23 ( 4 : 11 ) Přikryl M.
254 05.09.2021 9,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 21 : 16 ( 10 : 9 ) Adámek J.
                     
270 11.09.2021 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Vracov 23 : 9 ( 11 : 4 ) Leugner M.
                     
255 12.09.2021 10,30 Sokol Dobruška SK Studénka 30 : 21 ( 15 : 10 ) Navrátilová N.
256 12.09.2021 15,00 TJ Pustějov TJ S. Vracov 15 : 20 ( 7 : 11 ) Ziegler M.
                     
259 25.09.2021 16,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 17 : 19 ( 7 : 7 ) Navrátilová N.
260 25.09.2021 10,45 TJ S. Vracov Sokol Dobruška 15 : 18 ( 6 : 8 ) Maiwaelder J.
                     
261 26.09.2021 10,45 TJ S. Vracov HK Hlinsko v Č. 17 : 18 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
262 26.09.2021 15,00 TJ Pustějov SK Studénka 19 : 19 ( 7 : 7 ) Ziegler M.
                     
251 02.10.2021 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ S. Vracov 22 : 15 ( 13 : 9 ) Váca J.
                     
266 03.10.2021 10,45 TJ S. Vracov TJ Pustějov 11 : 4 ( 5 : 2 ) Kuchařík M.
                     
267 09.10.2021 14,30 Sokol Dobruška TJ Pustějov 30 : 8 ( 17 : 4 ) Přikryl M.
268 09.10.2021 14,30 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 20 : 17 ( 7 : 6 ) Kratochvíl M.
                     
263 10.10.2021 10,45 TJ S. Vracov SK Studénka 18 : 8 ( 11 : 5 ) Navrátilová N.
264 10.10.2021 11,55 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 20 : 29 ( 9 : 19 ) Přikryl M.
                     
257 16.10.2021 16,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 18 : 23 ( 10 : 13 ) Navrátilová N.
                     
269 17.10.2021 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 10 : 7 ( 5 : 4 ) Gřes J.
265 17.10.2021 9,30 SK Studénka Sokol Dobruška 19 : 29 ( 8 : 15 ) Přikryl M.