Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Letní kemp juniorů a juniorek VTJ+J 2021

Tagy

407) 1. LIGA ŽEN 2021/22 - rozpis utkání základní sk. A

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
203 22.08.2021 16,00 Sokol Tymákov Sokol Bakov n/J 32 : 12 ( 15 : 7 ) Rauch P.
                     
202 29.08.2021 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 21 : 10 ( 8 : 5 ) Štengl M.
                     
210 04.09.2021 14,30 KNH Litvínov TJ Avia Čakovice 22 : 16 ( 12 : 6 ) Kult L.
211 04.09.2021 13,30 Baník Most NH Sokol Bakov n/J 10 : 24 ( 4 : 13 ) Janák M.
212 04.09.2021 14,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 13 : 25 ( 8 : 13 ) Baumruk J.
                     
204 05.09.2021 10,30 KNH Litvínov Sokol Bakov n/J 10 : 15 ( 3 : 6 ) Martínek V.
205 05.09.2021 9,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov 16 : 28 ( 8 : 13 ) Bláha J.
                     
207 12.09.2021 14,00 TJ S. Nezvěstice KNH Litvínov 18 : 19 ( 10 : 10 ) Bláha J.
208 12.09.2021 16,00 Sokol Tymákov Baník Most NH 36 : 8 ( 16 : 2 ) Jíra P.
209 12.09.2021 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Avia Čakovice 34 : 12 ( 18 : 7 ) Doležal J.
                     
213 25.09.2021 16,00 Sokol Tymákov KNH Litvínov 32 : 14 ( 15 : 6 ) Souček P.
214 25.09.2021 16,00 Sokol Bakov n/J TJ S. Nezvěstice 21 : 13 ( 12 : 7 ) Suchý V.
215 25.09.2021 14,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 16 : 10 ( 8 : 3 ) Plaček R.
                     
216 26.09.2021 10,00 KNH Litvínov Baník Most NH 20 : 12 ( 10 : 8 ) Kult L.
217 26.09.2021 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 14 : 14 ( 6 : 8 ) Rauch P.
218 26.09.2021 11,00 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov 15 : 19 ( 8 : 11 ) Jíra P.
                     
206 02.10.2021 15,00 Baník Most NH TJ S. Nezvěstice 12 : 21 ( 6 : 11 ) Plaček R.
                     
222 03.10.2021 10,00 KNH Litvínov TJ S. Nezvěstice 24 : 19 ( 13 : 8 ) Malý J.
223 03.10.2021 13,30 Baník Most NH Sokol Tymákov 6 : 28 ( 3 : 13 ) Martínek V.
224 03.10.2021 9,00 TJ Avia Čakovice Sokol Bakov n/J 15 : 19 ( 4 : 8 ) Černý M.
                     
225 09.10.2021 14,00 TJ Avia Čakovice KNH Litvínov 17 : 23 ( 9 : 12 ) Gřes J.
226 09.10.2021 16,00 Sokol Bakov n/J Baník Most NH 22 : 12 ( 12 : 8 ) Jíra P.
227 09.10.2021 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 26 : 7 ( 10 : 2 ) Souček P.
                     
219 10.10.2021 11,00 Sokol Bakov n/J KNH Litvínov 18 : 9 ( 12 : 4 ) Jíra P.
220 10.10.2021 13,00 Sokol Tymákov TJ Avia Čakovice 27 : 10 ( 15 : 6 ) Souček P.
221 10.10.2021 9,00 TJ S. Nezvěstice Baník Most NH 16 : 11 ( 9 : 4 ) Zimmermann L.
                     
201 16.10.2021 15,30 Baník Most NH KNH Litvínov 10 : 16 ( 6 : 9 ) Plaček R.
                     
228 17.10.2021 14,30 KNH Litvínov Sokol Tymákov 17 : 28 ( 7 : 11 ) Hejl Z.
229 17.10.2021 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Bakov n/J 16 : 17 ( 6 : 8 ) Souček P.
230 17.10.2021 13,30 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 12 : 15 ( 8 : 6 ) Černý M.