Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« leden 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

405) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2021/22 - tabulka střelců soutěže

Průběžná tabulka střelců soutěže:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Krejčík Matěj Sokol Ostopovice 72
2. Krejčí Mikuláš TJ Jiskra Humpolec 60
3. Tomáš Josef Sokol Dobruška 57
4. Kováč Robert Draken Brno 54
5. Urbanec Jan SSK Vítkovice 52
6. Bárek Tomáš 1. NH Brno 50
7. Brož Michal TJ Jiskra Humpolec 46
8. Chmelíček Adam SSK Vítkovice 45
9. Kilián Jaroslav 1. NH Brno 44
  Markovec Pavel TJ Chropyně 44
  Šafář Martin KNH MS Brno 44
12. Hudeček Jan KNH MS Brno 43
  Michalus Marek SSK Vítkovice 43
14. Morávek Josef Sokol Dobruška 42
15. Tuška David Sokol Ostopovice 38
16. Podaný Milan TJ Chropyně 37
17. Kubáček Jan TJ Pustějov 31
18. Slach Tomáš Draken Brno 28
19. Ondroušek Michal KNH MS Brno 27
20. Šimeček Jan TJ Pustějov 26
  Verner Jan Sokol Dobruška 26
22. Oberfranc Roman Draken Brno 24
23. Falhar Jan TJ Pustějov 23
24. Pavlok Martin 1. NH Brno 21
  Slaný Radek TJ Chropyně 21
26. Divina Zdeněk Draken Brno 20
  Verner Michal Sokol Dobruška 20
28. Fiala Zdeněk Draken Brno 19
29. Ehrlich Josef TJ Jiskra Humpolec 18
30. Tomašovič Zbyněk Sokol Ostopovice 17
31. Falhar Aleš TJ Pustějov 16
  Rozlínek Radim 1. NH Brno 16
  Zezula Pavel TJ Jiskra Humpolec 16
34. Pšurný Jaroslav KNH MS Brno 14
35. Tuška Adam Sokol Ostopovice 13
36. Fišer Jan KNH MS Brno 12
37. Čmok Petr TJ Jiskra Humpolec 10
38. Polcar David Sokol Ostopovice 9
39. Mokryš Stanislav TJ Chropyně 8
  Pisch Jiří TJ Pustějov 8
41. Mrkva Tomáš Sokol Ostopovice 7
  Ramiš Alexandr TJ Chropyně 7
43. Pokorný Václav Draken Brno 6
44. Schuttrumpt Philipp KNH MS Brno 5
45. Dresler Tomáš TJ Pustějov 4
  Chudík Tomáš Draken Brno 4
  Ježek Jiří Sokol Dobruška 4
  Kratochvíla Vojtěch TJ Pustějov 4
  Lenhart Radek TJ Chropyně 4
50. Ferenčák Vítězslav SSK Vítkovice 3
  Maděra Vítek Draken Brno 3
  Musil Vojtěch 1. NH Brno 3
  Sedláček Marek SSK Vítkovice 3
54. Orel Tomáš 1. NH Brno 2
  Šidlák Radek TJ Jiskra Humpolec 2
56. Hrabec Petr SSK Vítkovice 1
  Pernica Dominik 1. NH Brno 1
  Ulrych Tomáš 1. NH Brno 1