Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

39) 2. LIGA MUŽŮ sk.B 2013/14 - rozpis utkání jaro 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
676 12.4.2014 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 17 : 8 ( 7 : 4 ) Maiwaelder J.
                     
667 13.4.2014 10,15 SKNH Veselí n/M. TJ S.Osek n/B. 21 : 14 ( 11 : 5 ) Šimek M.
668 13.4.2014 10,30 TJ S.Vracov S. Albrechtičky 12 : 17 ( 6 : 9 ) Přikryl M.
669 13.4.2014 11,00 SSK Vítkovice TJ Chropyně 21 : 12 ( 12 : 6 ) Ziegler M.
670 13.4.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd Draken Brno 17 : 19 ( 7 : 8 ) Václavek J.
671 13.4.2014 11,00 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 19 : 18 ( 11 : 10 ) Váca J.
672 13.4.2014 11,00 Sokol Dobruška Autonot Jihlava 16 : 9 ( 8 : 5 ) Šimánek P.
                     
673 20.4.2014 10,30 TJ S.Vracov SKNH Veselí n/M. 16 : 27 ( 8 : 11 ) Paško P.
674 20.4.2014 10,30 TJ Chropyně S. Albrechtičky 11 : 18 ( 4 : 8 ) Přikryl M.
675 20.4.2014 14,15 TJ S.Osek n/B. SSK Vítkovice 20 : 18 ( 12 : 9 ) Šotner J.
677 20.4.2014 10,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 17 : 17 ( 11 : 12 ) Václavík A.
678 20.4.2014 10,30 Autonot Jihlava TJ S.Podh.Újezd 27 : 22 ( 14 : 10 ) Šimek M.
                     
687 26.4.2014 16,00 TJ S.Podh.Újezd TJ Chropyně 28 : 17 ( 17 : 9 ) Václavek J.
689 26.4.2014 14,00 S. Albrechtičky Autonot Jihlava 19 : 12 ( 10 : 6 ) Bukovský J.
690 26.4.2014 16,00 SSK Vítkovice Jiskra Humpolec 17 : 11 ( 11 : 5 ) Ziegler M.
                     
679 27.4.2014 10,30 Draken Brno SKNH Veselí n/M. 11 : 9 ( 5 : 4 ) Liška A.
680 27.4.2014 10,00 KNH MS Brno TJ S.Vracov 24 : 16 ( 12 : 5 ) Váca J.
681 27.4.2014 10,30 Sokol Dobruška TJ Chropyně 28 : 12 ( 13 : 8 ) Buřval J.
682 27.4.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd TJ S.Osek n/B. 20 : 19 ( 9 : 6 ) Barabáš M.
683 27.4.2014 9,00 S. Albrechtičky Jiskra Humpolec 15 : 7 ( 8 : 5 ) Paško P.
684 27.4.2014 11,00 SSK Vítkovice Autonot Jihlava 22 : 9 ( 10 : 3 ) Jurtík P.
                     
685 4.5.2014 10,00 KNH MS Brno SKNH Veselí n/M. 16 : 21 ( 6 : 9 ) Přikryl M.
686 4.5.2014 10,30 Draken Brno TJ S.Vracov 21 : 19 ( 13 : 10 ) Pechal R.
688 4.5.2014 10,30 Sokol Dobruška TJ S.Osek n/B. 17 : 12 ( 8 : 6 ) Málek J.
                     
691 11.5.2014 10,15 SKNH Veselí n/M. SSK Vítkovice 18 : 14 ( 9 : 7 ) Buřval J.
692 11.5.2014 10,30 TJ S.Vracov TJ Chropyně 20 : 17 ( 9 : 8 ) Paško P.
693 11.5.2014 14,15 TJ S.Osek n/B. S. Albrechtičky 20 : 18 ( 9 : 10 ) Šimice V.
694 11.5.2014 10,30 Autonot Jihlava Draken Brno 18 : 26 ( 9 : 14 ) Pechal R.
695 11.5.2014 11,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 18 : 15 ( 8 : 9 ) Slavík V.
696 11.5.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd Jiskra Humpolec 19 : 18 ( 10 : 8 ) Zimmermann
                     
697 18.5.2014 14,00 S. Albrechtičky SKNH Veselí n/M. 10 : 12 ( 4 : 3 ) Váca J.
698 18.5.2014 11,00 SSK Vítkovice TJ S.Vracov 22 : 14 ( 10 : 6 ) Šotner J.
699 18.5.2014 10,30 TJ Chropyně TJ S.Osek n/B. 8 : 20 ( 5 : 12 ) Paško P.
700 18.5.2014 10,30 Draken Brno Jiskra Humpolec 12 : 6 ( 3 : 2 ) Šimek M.
701 18.5.2014 10,30 Autonot Jihlava KNH MS Brno 10 : 11 ( 5 : 4 ) Hejl Z.
702 18.5.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Dobruška 19 : 18 ( 9 : 7 ) Jurtík P.
                     
713 24.5.2014 16,00 KNH MS Brno S. Albrechtičky 23 : 16 ( 10 : 7 ) Šimek M.
                     
703 25.5.2014 10,15 SKNH Veselí n/M. Sokol Dobruška 21 : 15 ( 11 : 6 ) Šimek M.
704 25.5.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd TJ S.Vracov 23 : 18 ( 12 : 9 ) Zimmermann
705 25.5.2014 10,30 TJ Chropyně Jiskra Humpolec 12 : 16 ( 7 : 10 ) Šotner J.
706 25.5.2014 14,15 TJ S.Osek n/B. Autonot Jihlava 19 : 14 ( 6 : 6 ) Jurtík P.
707 25.5.2014 10,30 Draken Brno S. Albrechtičky 14 : 12 ( 5 : 6 ) Paško P.
708 25.5.2014 10,00 KNH MS Brno SSK Vítkovice 22 : 20 ( 11 : 10 ) Bukovský J.
                     
709 1.6.2014 10,30 TJ S.Vracov Sokol Dobruška 21 : 20 ( 9 : 12 ) Ziegler M.
710 1.6.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd SKNH Veselí n/M. 12 : 22 ( 7 : 12 ) Rauch P.
711 1.6.2014 11,30 TJ S.Osek n/B. Jiskra Humpolec 17 : 17 ( 10 : 9 ) Šimek M.
712 1.6.2014 10,30 TJ Chropyně Autonot Jihlava 13 : 20 ( 7 : 9 ) Paško P.
714 1.6.2014 10,30 Draken Brno SSK Vítkovice 19 : 17 ( 11 : 9 ) Váca J.
                     
715 8.6.2014 10,15 SKNH Veselí n/M. TJ Chropyně 27 : 9 ( 15 : 0 ) Šotner J.
716 8.6.2014 10,30 TJ S.Vracov TJ S.Osek n/B. 20 : 14 ( 8 : 8 ) Paško P.
717 8.6.2014 14,00 S. Albrechtičky SSK Vítkovice 14 : 18 ( 7 : 10 ) Šimek M.
718 8.6.2014 11,00 Sokol Dobruška Draken Brno 14 : 15 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
719 8.6.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd KNH MS Brno 20 : 17 ( 9 : 10 ) Bittner L.
720 8.6.2014 10,30 Jiskra Humpolec Autonot Jihlava 22 : 17 ( 12 : 10 ) Kotlář P.
                     
721 14.6.2014 16,30 Jiskra Humpolec SKNH Veselí n/M. 15 : 19 ( 9 : 11 ) Paško P.
722 14.6.2014 16,30 Autonot Jihlava TJ S.Vracov 15 : 13 ( 7 : 7 ) Kotlář P.
723 14.6.2014 16,30 TJ Chropyně Draken Brno 15 : 23 ( 8 : 14 ) Šimek M.
724 14.6.2014 16,30 TJ S.Osek n/B. KNH MS Brno 21 : 21 ( 10 : 11 ) Bukovský J.
725 14.6.2014 16,30 S. Albrechtičky Sokol Dobruška 20 : 10 ( 10 : 3 ) Přikryl M.
726 14.6.2014 16,30 SSK Vítkovice TJ S.Podh.Újezd 16 : 12 ( 10 : 6 ) Pechal R.
                     
                     
727 15.6.2014 11,30 Autonot Jihlava SKNH Veselí n/M. 16 : 23 ( 7 : 14 ) Zimmermann L.
728 15.6.2014 11,30 Jiskra Humpolec TJ S.Vracov 17 : 16 ( 9 : 5 ) Bláha J.
729 15.6.2014 11,30 TJ S.Osek n/B. Draken Brno 14 : 16 ( 6 : 10 ) Pechal R.
730 15.6.2014 11,30 TJ Chropyně KNH MS Brno 20 : 21 ( 15 : 11 ) Šimek M.
731 15.6.2014 11,30 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 15 : 18 ( 5 : 7 ) Václavek J.
732 15.6.2014 11,30 S. Albrechtičky TJ S.Podh.Újezd 19 : 16 ( 9 : 8 ) Paško P.