Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

388) Pohár České republiky mládeže pro rok 2021

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2021 zde

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2021 – Dodatek č. 1 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2021 * MLADŠÍ ŽÁCI * 27. – 29. 8. 2021

pořadatel: TJ S. Ejpovice (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989, e-mail: kalcik.ejpovice@seznam.cz)
ředitel akce: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989, e-mail: kalcik.ejpovice@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Baumruk, Natálie Navrátilová, Václav Šimice
pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. TJ S. Ejpovice (pořadatel), 3. Draken Brno (JM), 4. Sokol Svinov (SM), 5. TJ Stará Huť (StČ), 6. Sokol Krčín (VČ), 7. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2021 * MLADŠÍ ŽAČKY * 27. – 29. 8. 2021

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Ctirad Štěpánek (tel.: 722 925 539, e-mail: stepanek.c@tiscali.cz)
rozhodčí: Jan Václavek, Petr Langr ml., Milan Petruželka
pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. SK Studénka (SM), 5. TJ S. Vracov (JM), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2021 * STARŠÍ ŽÁCI * 3. – 5. 9. 2021

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@quick.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Josef Váca, David Pham
pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ – náhradník za SČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ), 3. TJ Avia Čakovice (StČ), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. SSK Vítkovice (SM), 6. Draken Brno (JM)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2021 * STARŠÍ ŽAČKY * 3. – 5. 9. 2021

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast) www.nhchropyne.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Hana Štrublíková (tel.: 777 867 617, e-mail: nhchropyne@seznam.cz)
ředitel akce: Martin Leugner (tel.: 737 953 306, e-mail: mleugner@lmasistent.cz)
rozhodčí: Petr Rauch, Lukáš Gorpiel, Michal Kratochvíl
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Kyšice (ZČ – náhradník za VČ), 3. TJ S. Vracov (JM), 4. Sokol Svinov (SM), 5. TJ Chropyně (pořadatel), 6. TJ Jiskra Raspenava (SČ), 7. KNH Spoje Praha (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2021 * DOROSTENCI * 27. – 29. 8. 2021

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast) www.nhchropyne.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Hana Štrublíková (tel.: 777 867 617, e-mail: nhchropyne@seznam.cz)
ředitel akce: Jana Sládečková (tel.: 605 064 699, e-mail: janasladeckova@seznam.cz)
rozhodčí: Aleš Václavik, Josef Váca, Pavel Jíra, Jiří Černý
pořadí: 1. KNH Litvínov (SČ), 2. NH Řevnice (StČ), 3. TJ Chropyně (SM – náhradník ze ZČ), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 6. Draken Brno B (JM)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2021 * DOROSTENKY * 27. – 29. 8. 2021

pořadatel: TJ Spartak Modřany (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Josef Škvor (tel.: 604 957 696, e-mail: modrany@narodnihazena.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Zdeněk Hejl, Libor Kult, Marek Černý, Jan Doležal
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Draken Brno (JM), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Spartak Modřany (StČ), 5. TJ Žatec (SČ), 6. TJ S. Osek n/B. (SM)
kompletní výsledky zde