Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

387) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2021

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2021 zde

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2021 – Dodatek č. 1 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2021 * MLADŠÍ ŽÁCI * 27. – 29. 8. 2021

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Ing. Josef Popelka (tel.: 737 269 207, e-mail: josefpopelka.j@gmail.com)
rozhodčí: Vladimír Martínek, Robin Šindelář, Michal Janák
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. TJ Žatec (SČ), 3. SK Studénka (SM), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. TJ Avia Čakovice (StČ), 6. Sokol Ostopovice (JM)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2021 * MLADŠÍ ŽAČKY * 27. – 29. 8. 2021

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Jiří Bláha (tel.: 723 250 606, e-mail: bmr19@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Adámek, Ctirad Leinweber, Ronald Plaček
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Sokol Svinov (SM), 3. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 4. TJ Jiskra Raspenava (SČ), 5. TJ S. Březno (StČ), 6. TJ Miroslav (JM)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2021 * STARŠÍ ŽÁCI * 3. – 5. 9. 2021

pořadatel: TJ S. Osek n/B. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Ing. Blahoslav Baran (tel.: 608 730 303, e-mail: blahoslav.baran2@seznam.cz)
ředitel akce: Ing. Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
rozhodčí: Miloň Ziegler, Jan Malý, Michal Kuchařík
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 3. Draken Brno (JM), 4. TJ S. Osek n/B. (SM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2021 * STARŠÍ ŽAČKY * 3. – 5. 9. 2021

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
ředitel akce: Eduard Pavlíček (tel.: 733 505 731, e-mail: eda.pavlicek@seznam.cz)
rozhodčí: Zdeněk Hejl, Milan Petruželka, Jan Václavek
pořadí: 1. TJ Stará Huť (StČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Jiskra Humpolec (JM), 5. SK Studénka (SM), 6. KNH Litvínov (SČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2021 * DOROSTENCI * 27. – 29. 8. 2021

pořadatel: KNH Chomutov (severočeská oblast) www.knhchomutov.cz
kontakt pořadatele: Alena Valášková (tel.: 607 693 730, e-mail: chomutovknh@seznam.cz)
ředitel akce: Jaroslav Bukovský (tel.: 721 714 997, e-mail: bujaro@seznam.cz)
rozhodčí: Milan Erhart, Zdeněk Kalčík, Michal Barabáš, Lukáš Jáneš
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. SK Studénka (SM), 3. TJ Božkov (ZČ), 4. KNH Chomutov (SČ), SK Autonot Jihlava (JM), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2021 * DOROSTENKY * 27. – 29. 8. 2021

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz
kontakt pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699, e-mail: s.zadrazil@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail: miroslavsir@centrum.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Filip Fišer, Petr Šimánek, Miroslav Přikryl
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. TJ Chropyně (SM)
kompletní výsledky zde