Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

38) 2. LIGA MUŽŮ sk.A 2013/14 - rozpis utkání jaro 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
467 13.4.2014 15,00 TJ S.Kyšice TJ Všenice 16 : 17 ( 7 : 11 ) Kalčík Z.
469 13.4.2014 16,00 TJ S.Záluží TJ Litohlavy 23 : 17 ( 11 : 9 ) Slavík V.
470 13.4.2014 10,00 TJ Šr. Žatec Jiskra Raspenava 20 : 18 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
471 13.4.2014 16,00 TJ S.Podlázky TJ Avia Čakovice 13 : 15 ( 8 : 10 ) Buřval J.
472 13.4.2014 10,30 Baník Most NH NH Řevnice 13 : 17 ( 5 : 5 ) Buřval J.
                     
473 20.4.2014 15,00 TJ S.Ejpovice TJ S.Kyšice 18 : 16 ( 10 : 7 ) Václavek J.
474 20.4.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ Všeskovice 14 : 16 ( 5 : 9 ) Kotlář P.
475 20.4.2014 14,30 TJ Všenice TJ S.Záluží 23 : 23 ( 12 : 13 ) Kotlář P.
476 20.4.2014 10,30 Jiskra Raspenava TJ S.Podlázky 15 : 20 ( 6 : 9 ) Bukovský J.
477 20.4.2014 11,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 20 : 19 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
478 20.4.2014 15,00 NH Řevnice TJ Šr. Žatec 15 : 14 ( 9 : 5 ) Šimice V.
                     
486 26.4.2014 16,00 Jiskra Raspenava TJ S.Ejpovice 12 : 10 ( 7 : 7 ) Jezbera V.
                     
479 27.4.2014 10,30 Jiskra Raspenava TJ S.Kyšice 13 : 14 ( 5 : 7 ) Jezbera V.
480 27.4.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ S.Ejpovice 22 : 18 ( 10 : 13 ) Václavík A.
481 27.4.2014 10,30 Baník Most NH TJ Litohlavy 23 : 23 ( 13 : 11 ) Lenfeld A.
482 27.4.2014 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Všenice 15 : 15 ( 7 : 5 ) Kotlář P.
483 27.4.2014 14,00 TJ Vřeskovice TJ Avia Čakovice 21 : 19 ( 11 : 12 ) Slavík V.
484 27.4.2014 16,00 TJ S.Záluží NH Řevnice 23 : 19 ( 12 : 11 ) Malý J.
                     
468 3.5.2014 15,00 TJ S.Ejpovice TJ Vřeskovice 21 : 20 ( 12 : 9 ) Šimánek P.
                     
485 4.5.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ S.Kyšice 25 : 22 ( 16 : 15 ) Jančík P.
487 4.5.2014 11,30 TJ Šr. Žatec TJ Litohlavy 28 : 14 ( 15 : 7 ) Václavek J.
488 4.5.2014 10,30 Baník Most NH TJ Všenice 18 : 19 ( 7 : 10 ) Šimice V.
489 4.5.2014 14,00 TJ Vřeskovice NH Řevnice 20 : 16 ( 9 : 8 ) Zadražil S.
490 4.5.2014 16,00 TJ S.Záluží TJ Avia Čakovice 8 : 14 ( 4 : 8 ) Baumruk J.
                     
491 11.5.2014 15,00 TJ S.Kyšice TJ S.Záluží 18 : 19 ( 9 : 7 ) Zadražil S.
492 11.5.2014 15,00 TJ S.Ejpovice TJ Litohlavy 17 : 15 ( 10 : 9 ) Bittner L.
493 11.5.2014 14,30 TJ Všenice TJ Vřeskovice 22 : 19 ( 12 : 9 ) Adámek J.
494 11.5.2014 15,00 NH Řevnice Jiskra Raspenava 20 : 16 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
495 11.5.2014 10,30 Baník Most NH TJ S.Podlázky 18 : 30 ( 8 : 15 ) Bukovský J.
496 11.5.2014 12,00 TJ Avia Čakovice TJ Šr. Žatec 14 : 11 ( 7 : 3 ) Šimánek P.
                     
497 18.5.2014 15,00 TJ Vřeskovice TJ S.Kyšice 12 : 10 ( 9 : 4 ) Sýkora T.
498 18.5.2014 16,00 TJ S.Záluží TJ S.Ejpovice 20 : 11 ( 11 : 6 ) Malý J.
499 18.5.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ Všenice 8 : 13 ( 5 : 7 ) Jezbera V.
500 18.5.2014 10,30 Jiskra Raspenava TJ Avia Čakovice 9 : 14 ( 4 : 8 ) Václavek J.
501 18.5.2014 15,00 NH Řevnice TJ S.Podlázky 14 : 14 ( 6 : 7 ) Bittner L.
502 18.5.2014 10,00 TJ Šr. Žatec Baník Most NH 14 : 7 ( 8 : 3 ) Rauch P.
                     
514 24.5.2014 16,00 Jiskra Raspenava TJ S.Záluží 11 : 11 ( 5 : 6 ) Adámek J.
                     
503 25.5.2014 15,00 TJ S.Kyšice Baník Most NH 20 : 16 ( 12 : 13 ) Šimice V.
504 25.5.2014 16,00 TJ S.Ejpovice TJ Šr. Žatec 21 : 21 ( 10 : 8 ) Zimmermann L.
505 25.5.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ Avia Čakovice 13 : 20 ( 6 : 12 ) Kalčík Z.
506 25.5.2014 14,30 TJ Všenice NH Řevnice 24 : 17 ( 13 : 11 ) Hejl Z.
507 25.5.2014 10,30 Jiskra Raspenava TJ Vřeskovice 19 : 14 ( 10 : 6 ) Adámek J.
508 25.5.2014 10,30 TJ S.Podlázky TJ S.Záluží 25 : 19 ( 13 : 11 ) Václavek J.
                     
509 1.6.2014 10,30 TJ S.Ejpovice Baník Most NH 20 : 19 ( 9 : 7 ) Toman I.
510 1.6.2014 15,00 TJ S.Kyšice TJ Šr. Žatec 24 : 19 ( 12 : 10 ) Zadražil S.
511 1.6.2014 14,30 TJ Všenice TJ Avia Čakovice 17 : 16 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
512 1.6.2014 10,45 TJ Litohlavy NH Řevnice 12 : 20 ( 7 : 9 ) Malý J.
513 1.6.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ Vřeskovice 28 : 19 ( 16 : 10 ) Šimánek P.
                     
515 8.6.2014 15,00 TJ S.Kyšice TJ Litohlavy 14 : 14 ( 4 : 5 ) Bukovský J.
516 8.6.2014 15,00 TJ S.Ejpovice TJ Všenice 19 : 16 ( 9 : 5 ) Sýkora T.
517 8.6.2014 14,00 TJ Vřeskovice TJ S.Záluží 19 : 24 ( 9 : 11 ) Adámek J.
518 8.6.2014 10,30 Baník Most NH Jiskra Raspenava 19 : 14 ( 12 : 8 ) Slavík V.
519 8.6.2014 10,00 TJ Šr. Žatec TJ S.Podlázky 17 : 18 ( 7 : 10 ) Baumruk J.
520 8.6.2014 11,00 TJ Avia Čakovice NH Řevnice 23 : 18 ( 10 : 6 ) Buřval J.
                     
521 14.6.2014 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S.Kyšice 18 : 17 ( 11 : 9 ) Holý J.
522 14.6.2014 16,00 NH Řevnice TJ S.Ejpovice 19 : 19 ( 9 : 11 ) Šotner J.
523 14.6.2014 16,00 TJ Litohlavy Jiskra Raspenava 0 : 10 kontum. Buřval J.
524 14.6.2014 16,00 TJ Všenice TJ S.Podlázky 13 : 21 ( 6 : 8 ) Baumruk J.
525 14.6.2014 16,00 TJ Vřeskovice Baník Most NH 19 : 13 ( 9 : 4 ) Adámek J.
526 14.6.2014 16,00 TJ S.Záluží TJ Šr. Žatec 20 : 11 ( 9 : 6 ) Šimice V.
                     
527 15.6.2014 11,00 NH Řevnice TJ S.Kyšice 21 : 20 ( 10 : 12 ) Šotner J.
528 15.6.2014 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S.Ejpovice 17 : 13 ( 10 : 7 ) Rauch P.
529 15.6.2014 11,00 TJ Všenice Jiskra Raspenava 27 : 19 ( 13 : 9 ) Baumruk J.
530 15.6.2014 11,00 TJ Litohlavy TJ S.Podlázky 0 : 10 kontum. Slavík V.
531 15.6.2014 11,00 TJ S.Záluží Baník Most NH 21 : 6 ( 11 : 3 ) Šimice V.
532 15.6.2014 11,00 TJ Vřeskovice TJ Šr. Žatec 21 : 18 ( 10 : 8 ) Hejl Z.