Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

37) 1. LIGA MUŽŮ 2013/14 - rozpis utkání jaro 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
67 13.4.2014 14,00 1.NH Brno Sokol Svinov 18 : 17 ( 9 : 8 ) Liška A.
68 13.4.2014 11,00 Sokol Krčín SK Studénka 22 : 19 ( 12 : 11 ) Adámek J.
69 13.4.2014 10,30 TJ S.Rokytnice TJ Stará Ves 13 : 15 ( 6 : 9 ) Pechal R.
70 13.4.2014 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ S.Opatovice 24 : 14 ( 13 : 7 ) Rauch P.
71 13.4.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 22 : 14 ( 10 : 3 ) Bukovský J.
72 13.4.2014 16,00 Sokol Tymákov DIOSS Nýřany 21 : 15 ( 12 : 7 ) Sýkora T.
                     
73 20.4.2014 11,00 Sokol Krčín 1.NH Brno 24 : 18 ( 13 : 10 ) Buřval J.
74 20.4.2014 10,30 TJ Stará Ves SK Studénka 17 : 24 ( 12 : 11 ) Ziegler M.
75 20.4.2014 15,00 Sokol Svinov TJ S.Rokytnice 15 : 18 ( 7 : 11 ) Liška A.
76 20.4.2014 10,30 TJ S.Opatovice TJ Plzeň-Újezd 15 : 19 ( 8 : 11 ) Šimánek P.
77 20.4.2014 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 17 : 14 ( 9 : 7 ) Sýkora T.
78 20.4.2014 10,30 DIOSS Nýřany TJ S.Nezvěstice 0 : 10 kontum. Malý J.
                     
87 26.4.2014 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ Stará Ves 21 : 16 ( 8 : 7 ) Sýkora T.
88 26.4.2014 16,00 Sokol Tymákov Sokol Svinov 16 : 15 ( 10 : 8 ) Slavík V.
89 26.4.2014 16,00 SK Studénka DIOSS Nýřany 16 : 15 ( 9 : 6 ) Maiwaelder J.
90 26.4.2014 16,00 TJ S.Rokytnice TJ Přeštice 14 : 20 ( 7 : 11 ) Liška A.
                     
79 27.4.2014 10,30 TJ S.Opatovice 1.NH Brno 25 : 19 ( 12 : 9 ) Přikryl M.
80 27.4.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 18 : 7 ( 9 : 2 ) Jančík P.
81 27.4.2014 11,00 Sokol Tymákov TJ Stará Ves 22 : 18 ( 10 : 12 ) Adámek J.
82 27.4.2014 11,00 TJ S.Nezvěstice Sokol Svinov 18 : 9 ( 10 : 3 ) Rauch P.
83 27.4.2014 11,00 SK Studénka TJ Přeštice 19 : 21 ( 9 : 10 ) Bukovský J.
84 27.4.2014 10,30 TJ S.Rokytnice DIOSS Nýřany 14 : 14 ( 8 : 6 ) Pechal R.
                     
85 4.5.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd 1.NH Brno 18 : 12 ( 5 : 4 ) Kalčík Z.
86 4.5.2014 10,30 TJ S.Opatovice Sokol Krčín 16 : 16 ( 9 : 9 ) Liška A.
                     
93 10.5.2014 16,00 Sokol Svinov SK Studénka 16 : 17 ( 7 : 12 ) Ziegler M.
                     
91 11.5.2014 14,00 1.NH Brno TJ S.Rokytnice 18 : 11 ( 10 : 5 ) Liška A.
92 11.5.2014 11,00 Sokol Krčín TJ Stará Ves 26 : 15 ( 13 : 7 ) Lenfeld A.
94 11.5.2014 10,30 DIOSS Nýřany TJ S.Opatovice 25 : 25 ( 15 : 12 ) Kalčík Z.
95 11.5.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 18 : 20 ( 8 : 10 ) Malý J.
96 11.5.2014 11,00 TJ Přeštice TJ S.Nezvěstice 20 : 22 ( 8 : 12 ) Václavek J.
                     
105 17.5.2014 16,00 TJ Stará Ves TJ Přeštice 16 : 17 ( 10 : 9 ) Maiwaelder J.
                     
97 18.5.2014 11,00 SK Studénka 1.NH Brno 20 : 16 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
98 18.5.2014 10,30 TJ S.Rokytnice Sokol Krčín 17 : 16 ( 7 : 10 ) Pechal R.
99 18.5.2014 10,30 TJ Stará Ves Sokol Svinov 18 : 16 ( 10 : 7 ) Kotlář P.
100 18.5.2014 10,30 TJ S.Opatovice TJ Přeštice 22 : 18 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
101 18.5.2014 10,30 DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd 19 : 13 ( 10 : 5 ) Kalčík Z.
102 18.5.2014 14,00 TJ S.Nezvěstice Sokol Tymákov 10 : 8 ( 4 : 5 ) Šimánek P.
                     
109 24.5.2014 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 16 : 16 ( 10 : 8 ) Přikryl M.
110 24.5.2014 16,00 1.NH Brno TJ S.Nezvěstice 19 : 19 ( 9 : 9 ) Bukovský J.
112 24.5.2014 16,00 TJ Stará Ves DIOSS Nýřany 21 : 24 ( 11 : 11 ) Šimánek P.
113 24.5.2014 16,00 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka 21 : 15 ( 8 : 8 ) Sýkora T.
114 24.5.2014 16,00 TJ S.Opatovice TJ S.Rokytnice 16 : 14 ( 7 : 8 ) Rauch P.
                     
103 25.5.2014 10,30 1.NH Brno Sokol Tymákov 17 : 17 ( 10 : 10 ) Šimánek P.
104 25.5.2014 11,00 Sokol Krčín TJ S.Nezvěstice 18 : 17 ( 8 : 10 ) Ziegler M.
106 25.5.2014 10,30 Sokol Svinov DIOSS Nýřany 15 : 21 ( 5 : 9 ) Buřval J.
107 25.5.2014 10,30 TJ S.Opatovice SK Studénka 20 : 19 ( 9 : 12 ) Lenfeld A.
108 25.5.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Rokytnice 21 : 19 ( 11 : 6 ) Sýkora T.
                     
111 1.6.2014 13,00 Sokol Svinov TJ Přeštice 20 : 21 ( 12 : 9 ) Pechal R,
                     
115 8.6.2014 14,00 1.NH Brno TJ Stará Ves 23 : 15 ( 13 : 8 ) Václavík A.
116 8.6.2014 11,00 Sokol Krčín Sokol Svinov 20 : 18 ( 11 : 8 ) Lenfeld A.
117 8.6.2014 11,00 SK Studénka TJ S.Rokytnice 17 : 20 ( 6 : 11 ) Ziegler M.
118 8.6.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ S.Opatovice 20 : 19 ( 8 : 7 ) Malý J.
119 8.6.2014 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 22 : 20 ( 6 : 11 ) Václavek J.
120 8.6.2014 11,00 TJ Přeštice DIOSS Nýřany 17 : 19 ( 9 : 9 ) Jančík P.
                     
121 14.6.2014 16,30 TJ Přeštice 1.NH Brno 17 : 8 ( 8 : 1 ) Hejl Z.
122 14.6.2014 16,30 DIOSS Nýřany Sokol Krčín 15 : 24 ( 7 : 13 ) Rauch P.
123 14.6.2014 16,30 TJ Stará Ves TJ S.Opatovice 21 : 21 ( 13 : 11 ) Váca J.
124 14.6.2014 16,30 Sokol Svinov TJ Plzeň-Újezd 11 : 18 ( 3 : 9 ) Šimánek P.
125 14.6.2014 16,30 SK Studénka Sokol Tymákov 14 : 16 ( 8 : 13 ) Václavek J.
126 14.6.2014 16,30 TJ S.Rokytnice TJ S.Nezvěstice 18 : 12 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
                     
127 15.6.2014 11,30 DIOSS Nýřany 1.NH Brno 21 : 18 ( 9 : 7 ) Buřval J.
128 15.6.2014 11,30 TJ Přeštice Sokol Krčín 16 : 17 ( 8 : 10 ) Jančík P.
129 15.6.2014 11,30 Sokol Svinov TJ S.Opatovice 13 : 20 ( 9 : 10 ) Ziegler M.
130 15.6.2014 11,30 TJ Stará Ves TJ Plzeň-Újezd 19 : 22 ( 11 : 12 ) Přikryl M.
131 15.6.2014 11,30 TJ S.Rokytnice Sokol Tymákov 18 : 15 ( 9 : 8 ) Bukovský J.
132 15.6.2014 11,30 SK Studénka TJ S.Nezvěstice 22 : 18 ( 12 : 9 ) Šimánek P.