Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Letní kemp juniorů a juniorek VTJ+J 2021

Tagy

356) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2020/21 - tabulka střelců soutěže

Průběžná tabulka střelců soutěže

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Nájemník Michal Baník Most NH 47
  Pelech Miroslav TJ Plzeň-Litice 47
3. Mertl Jan Baník Most NH 41
4. Mikysek Tomáš TJ Spartak Modřany 38
5. Kobera Roman Jiskra Raspenava 33
6. Bíma Zdeněk Baník Most NH 31
  Elšlégr Tomáš TJ Všenice 31
  Mála Martin TJ Žatec 31
9. Sýkora Pavel TJ Žatec 29
10. Jahoda Jan TJ Všenice 28
11. Šik Ondřej TJ S. Ejpovice 27
12. Kroft Luboš Sokol Tymákov B 26
13. Suchý Vojtěch TJ S. Kyšice 24
  Špičan Aleš TJ S. Kyšice 24
15. Janák Michal TJ Žatec 23
16. Šourek Petr TJ Spartak Rožmitál p/T 21
17. Klail Václav TJ S. Ejpovice 20
  Macht Michal TJ Všenice 20
19. Šleis Martin TJ S. Kyšice 19
20. Michelfeit Petr TJ S. Ejpovice 18
21. Kalčík Zdeněk TJ S. Ejpovice 17
  Mizler Denis TJ Plzeň-Litice 17
  Pazderník Jakub TJ Spartak Rožmitál p/T 17
24. Dinstpir Patrik Baník Most NH 16
  Pičman Jiří TJ Spartak Rožmitál p/T 16
26. Stöckl Roman TJ Spartak Rožmitál p/T 15
27. Brada Marek TJ S. Ejpovice 14
  Horník Prokop TJ Žatec 14
  Jáneš Lukáš TJ Spartak Modřany 14
  Kroc David TJ Všenice 14
  Smola Ondřej TJ S. Kyšice 14
32. Jetel Matyáš TJ Spartak Modřany 13
  Tlustý Milan Sokol Tymákov B 13
34. Brož Martin Sokol Tymákov B 11
35. Kakeš Pavel Sokol Tymákov B 10
  Málek Josef Jiskra Raspenava 10
  Netušil Martin TJ S. Kyšice 10
38. Pechmann Albert TJ Všenice 9
39. Heidenreich Ondřej TJ Žatec 8
  Kotyza František TJ S. Kyšice 8
  Mak Marek Jiskra Raspenava 8
  Pokorný Čestmír TJ Všenice 8
  Tlustý František Sokol Tymákov B 8
44. Vladař Vít Jiskra Raspenava 7
45. Hodovník Václav Jiskra Raspenava 6
  Šmíd Tomáš Sokol Tymákov B 6
47. Čechura Jan Sokol Tymákov B 5
  David Tomáš Jiskra Raspenava 5
  Dörfl Lubomír Jiskra Raspenava 5
  Vyoral Václav TJ Plzeň-Litice 5
51. Andrlík Jiří TJ S. Ejpovice 4
  Baborovský Petr TJ Všenice 4
  Hanzlíček Antonín TJ Plzeň-Litice 4
54. Kovařík Jakub TJ Plzeň-Litice 3
  Melichar Petr TJ Spartak Rožmitál p/T 3
  Pilík Karel Jiskra Raspenava 3
57. Černý Radek TJ Všenice 2
  Havlíček Jakub TJ Plzeň-Litice 2
  Liška Martin TJ Všenice 2
  Plevač Antonín Sokol Tymákov B 2
  Rojík Jan TJ Plzeň-Litice 2
  Vondrák Aleš TJ Všenice 2
  Vyoral Václav TJ Plzeň-Litice 2
64. Hořejší Jan TJ Žatec 1
  Löffler Jakub TJ Plzeň-Litice 1
  Mak Libor Jiskra Raspenava 1
  Sak Miroslav TJ Plzeň-Litice 1