Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

354) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2020/21 - rozpis utkání jaro 2021

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
446 25.04.2021 15,00 TJ S. Kyšice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
447 25.04.2021 14,30 TJ S.Ejpovice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
448 25.04.2021 10,30 TJ Žatec Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
449 25.04.2021 9,30 TJ Sp.Modřany Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )  
450 25.04.2021 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
451 01.05.2021 16,00 Jiskra Raspenava TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
452 01.05.2021 15,30 Baník Most NH TJ S.Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
453 02.05.2021 10,30 Sp.Rožmitál p/T Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
454 02.05.2021 10,30 Jiskra Raspenava TJ S.Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
455 02.05.2021 11,00 Baník Most NH TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
456 02.05.2021 11,00 TJ Všenice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
457 02.05.2021 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
458 16.05.2021 10,30 Jiskra Raspenava Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
459 16.05.2021 14,30 Sokol Tymákov B Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
460 16.05.2021 9,30 TJ Sp.Modřany TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
461 16.05.2021 14,30 TJ S.Ejpovice TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
462 16.05.2021 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
463 23.05.2021 14,30 TJ S.Ejpovice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
464 23.05.2021 14,30 Sokol Tymákov B Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )  
465 23.05.2021 15,30 Baník Most NH TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
466 23.05.2021 15,00 TJ S. Kyšice TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
467 23.05.2021 10,30 TJ Žatec TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
468 29.05.2021 16,00 TJ Sp.Modřany Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
469 29.05.2021 13,00 TJ Žatec Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
470 29.05.2021 16,00 TJ Plzeň-Litice Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
471 29.05.2021 16,00 TJ Všenice Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
472 30.05.2021 10,30 TJ Žatec Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
473 30.05.2021 9,30 TJ Sp.Modřany Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
474 30.05.2021 11,00 TJ Všenice Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
475 30.05.2021 10,30 TJ Plzeň-Litice Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )  
476 30.05.2021 14,30 TJ S.Ejpovice TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
477 06.06.2021 10,30 Sp.Rožmitál p/T Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
478 06.06.2021 14,30 Sokol Tymákov B TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
479 06.06.2021 10,30 Jiskra Raspenava TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
480 06.06.2021 9,30 TJ Sp.Modřany TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
481 06.06.2021 11,00 TJ Všenice TJ S.Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
482 12.06.2021 16,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
483 12.06.2021 16,00 TJ Všenice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
484 12.06.2021 16,00 TJ S. Kyšice TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
485 12.06.2021 16,00 TJ S.Ejpovice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
486 13.06.2021 10,30 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
487 13.06.2021 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
488 13.06.2021 10,30 TJ S.Ejpovice TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
489 13.06.2021 10,30 TJ S. Kyšice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
490 13.06.2021 10,30 Baník Most NH Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )