Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

353) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2020/21 - rozpis utkání podzim 2020

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
418 05.09.2020 15,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S.Ejpovice 17 : 14 ( 7 : 5 ) Šimice V.
                     
402 06.09.2020 14,00 Sokol Tymákov B TJ S.Ejpovice 24 : 20 ( 12 : 10 ) Sýkora T.
403 06.09.2020 15,30 Baník Most NH TJ Žatec 20 : 18 ( 11 : 8 ) Martínek V.
404 06.09.2020 10,30 Jiskra Raspenava TJ Sp.Modřany 13 : 16 ( 7 : 8 ) Černý M.
405 06.09.2020 11,00 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 26 : 11 ( 14 : 5 ) Jíra P.
  hráno na hřišti Sokola Stupno!!!
                     
406 12.09.2020 16,00 TJ S. Kyšice Jiskra Raspenava 28 : 11 ( 14 : 4 ) Jíra P.
407 12.09.2020 14,30 TJ S.Ejpovice Baník Most NH 19 : 23 ( 9 : 12 ) Hejl Z.
                     
408 13.09.2020 14,30 Sokol Tymákov B Sp.Rožmitál p/T 29 : 16 ( 14 : 8 ) Jíra P.
409 13.09.2020 8,45 TJ S.Ejpovice Jiskra Raspenava 24 : 10 ( 11 : 4 ) Suchý V.
410 13.09.2020 11,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 20 : 18 ( 10 : 5 ) Hejl Z.
411 13.09.2020 9,30 TJ Sp.Modřany TJ Všenice 16 : 20 ( 7 : 11 ) Černý M.
412 13.09.2020 10,30 TJ Žatec TJ Plzeň-Litice nedohráno Martínek V.
                     
413 20.09.2020 10,30 Sp.Rožmitál p/T Jiskra Raspenava 23 : 17 ( 13 : 11 ) Rauch P.
414 20.09.2020 15,30 Baník Most NH Sokol Tymákov B 17 : 14 ( 9 : 7 ) Jíra P.
415 20.09.2020 14,30 TJ Žatec TJ Sp.Modřany 21 : 17 ( 11 : 4 ) Suchý V.
416 20.09.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S.Ejpovice 24 : 18 ( 11 : 11 ) Adámek J.
417 20.09.2020 11,00 TJ Všenice TJ S. Kyšice 18 : 18 ( 8 : 9 ) Martínek V.
  hráno na hřišti Sokola Stupno!!!
                     
419 27.09.2020 10,30 Jiskra Raspenava Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
420 28.09.2020 9,30 TJ Sp.Modřany Baník Most NH 16 : 19 ( 7 : 12 ) Bláha J.
421 28.09.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 8 : 16 ( 4 : 6 ) Šimice V.
422 28.09.2020 14,30 TJ Všenice TJ Žatec 21 : 15 ( 9 : 6 ) Kalčík Z.
  hráno na hřišti Sokola Stupno!!!
                     
423 10.10.2020 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
424 10.10.2020 13,00 Sokol Tymákov B TJ Žatec 14 : 16 ( 6 : 8 ) Kalčík Z.
425 10.10.2020 15,30 Baník Most NH TJ Plzeň-Litice 18 : 12 ( 8 : 7 ) Hejl Z.
426 10.10.2020 14,00 Jiskra Raspenava TJ Všenice 8 : 21 ( 5 : 10 ) Plaček R.
                     
427 11.10.2020 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Žatec 16 : 20 ( 6 : 11 ) Smák M.
428 11.10.2020 9,30 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
429 11.10.2020 11,00 Baník Most NH TJ Všenice 20 : 14 ( 8 : 6 ) Martínek V.
430 11.10.2020 10,30 Jiskra Raspenava TJ Plzeň-Litice 19 : 12 ( 11 : 6 ) Kuchařík M.
431 11.10.2020 15,00 TJ S. Kyšice TJ S.Ejpovice 17 : 5 ( 7 : 3 ) Zimmermann
                     
401 17.10.2020 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
432 18.10.2020 15,30 Baník Most NH Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
433 18.10.2020 15,00 TJ S. Kyšice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
434 18.10.2020 10,30 TJ Žatec Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
435 18.10.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
436 18.10.2020 13,30 TJ S.Ejpovice TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
437 24.10.2020 16,00 TJ Plzeň-Litice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
439 24.10.2020 13,00 TJ Žatec TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
440 24.10.2020 16,00 TJ Sp.Modřany TJ S.Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
441 25.10.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
442 25.10.2020 11,00 TJ Všenice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
  hráno na hřišti Sokola Stupno!!!
443 25.10.2020 10,30 TJ Žatec TJ S.Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
444 25.10.2020 9,30 TJ Sp.Modřany TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
445 25.10.2020 10,30 Jiskra Raspenava Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
438 28.10.2020 14,30 Sokol Tymákov B TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo