Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

35) 1. LIGA ŽEN 2013/14 - rozpis utkání jaro 2014

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
277 12.4.2014 16,00 TJ Přeštice SK Chomutov NH 18 : 12 ( 9 : 5 ) Jančík P.
                     
267 13.4.2014 9,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 21 : 12 ( 13 : 6 ) Šimánek P.
268 13.4.2014 9,30 Sokol Krčín SK Studénka 12 : 2 ( 5 : 1 ) Adámek J.
269 13.4.2014 9,00 TJ S.Rokytnice Spartak Modřany 20 : 8 ( 10 : 4 ) Pechal R.
270 13.4.2014 11,30 TJ Šr.Žatec Sokol Tymákov 10 : 21 ( 2 : 7 ) Baumruk J.
271 13.4.2014 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice 14 : 23 ( 6 : 11 ) Václavík A.
272 13.4.2014 10,30 SK Chomutov NH TJ Přichovice 13 : 23 ( 6 : 14 ) Hejl Z.
                     
273 20.4.2014 9,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 20 : 22 ( 8 : 14 ) Buřval J.
274 20.4.2014 11,00 Spartak Modřany SK Studénka 4 : 8 ( 2 : 4 ) Lenfeld A.
275 20.4.2014 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ S.Rokytnice 16 : 23 ( 8 : 14 ) Maiwaelder J.
276 20.4.2014 16,00 Sokol Tymákov Sokol Blovice 22 : 12 ( 10 : 6 ) Toman I.
278 20.4.2014 11,00 TJ Přichovice TJ Šr.Žatec 21 : 11 ( 9 : 6 ) Václavek J.
                     
285 26.4.2014 14,30 Sokol Blovice Sokol Dobruška 12 : 26 ( 3 : 16 ) Šimánek P.
286 26.4.2014 13,30 Sokol Tymákov Sokol Krčín 14 : 4 ( 6 : 1 ) Slavík V.
288 26.4.2014 15,30 SK Chomutov NH HK Hlinsko v Č. 12 : 14 ( 5 : 6 ) Baumruk J.
289 26.4.2014 14,30 SK Studénka TJ Přichovice 9 : 18 ( 6 : 11 ) Maiwaelder J.
290 26.4.2014 14,30 TJ S.Rokytnice TJ Přeštice 16 : 17 ( 6 : 10 ) Liška A.
                     
279 27.4.2014 9,30 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 17 : 17 ( 12 : 7 ) Adámek J.
280 27.4.2014 10,30 Sokol Blovice Sokol Krčín 14 : 17 ( 7 : 8 ) Toman I.
281 27.4.2014 10,30 SK Chomutov NH Spartak Modřany 19 : 14 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
282 27.4.2014 11,30 TJ Šr.Žatec HK Hlinsko v Č. 10 : 13 ( 7 : 9 ) Kotlář P.
283 27.4.2014 9,30 SK Studénka TJ Přeštice 6 : 12 ( 2 : 7 ) Bukovský J.
284 27.4.2014 9,00 TJ S.Rokytnice TJ Přichovice 15 : 15 ( 8 : 8 ) Pechal R.
                     
287 4.5.2014 10,00 TJ Šr.Žatec Spartak Modřany 12 : 14 ( 6 : 7 ) Václavek J.
                     
291 11.5.2014 9,30 Sokol Dobruška TJ S.Rokytnice 25 : 12 ( 13 : 3 ) Slavík V.
292 11.5.2014 9,30 Sokol Krčín Spartak Modřany 18 : 10 ( 9 : 4 ) Lenfeld A.
293 11.5.2014 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 11 : 7 ( 5 : 4 ) Váca J.
294 11.5.2014 11,00 TJ Přichovice Sokol Tymákov 19 : 25 ( 10 : 10 ) Toman I.
295 11.5.2014 10,30 SK Chomutov NH Sokol Blovice 17 : 17 ( 9 : 9 ) Hejl Z.
296 11.5.2014 9,30 TJ Přeštice TJ Šr.Žatec 14 : 13 ( 8 : 4 ) Václavek J.
                     
297 18.5.2014 9,30 SK Studénka Sokol Dobruška 9 : 24 ( 4 : 9 ) Ziegler M.
298 18.5.2014 9,00 TJ S.Rokytnice Sokol Krčín 16 : 20 ( 8 : 7 ) Pechal R.
299 18.5.2014 11,00 Spartak Modřany HK Hlinsko v Č. 19 : 16 ( 9 : 9 ) Toman I.
300 18.5.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 16 : 12 ( 6 : 7 ) Bukovský J.
301 18.5.2014 11,00 TJ Přichovice Sokol Blovice 21 : 15 ( 9 : 5 ) Bukovský J.
302 18.5.2014 11,30 TJ Šr.Žatec SK Chomutov NH 12 : 19 ( 7 : 9 ) Rauch P.
                     
309 24.5.2014 14,30 Sokol Krčín SK Chomutov NH 21 : 16 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
310 24.5.2014 16,00 Sokol Dobruška TJ Šr.Žatec 29 : 12 ( 16 : 7 ) Ziegler M.
311 24.5.2014 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 8 : 10 ( 5 : 6 ) Buřval J.
312 24.5.2014 15,00 Spartak Modřany TJ Přichovice 12 : 29 ( 7 : 13 ) Jančík P.
313 24.5.2014 14,30 Sokol Blovice SK Studénka 11 : 8 ( 7 : 5 ) Hejl Z.
314 24.5.2014 14,30 Sokol Tymákov TJ S.Rokytnice 24 : 14 ( 12 : 5 ) Kotlář P.
                     
303 25.5.2014 10,30 Sokol Dobruška SK Chomutov NH 30 : 20 ( 12 : 8 ) Přikryl M.
304 25.5.2014 9,30 Sokol Krčín TJ Šr.Žatec 15 : 10 ( 6 : 4 ) Zielger M.
305 25.5.2014 15,30 Spartak Modřany TJ Přeštice 9 : 12 ( 2 : 6 ) Slavík V.
306 25.5.2014 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ Přichovice 6 : 14 ( 4 : 10 ) Kotlář P.
307 25.5.2014 11,00 Sokol Tymákov SK Studénka 20 : 5 ( 10 : 3 ) Baumruk J.
308 25.5.2014 10,30 Sokol Blovice TJ S.Rokytnice 14 : 15 ( 9 : 6 ) Rauch P.
                     
315 8.6.2014 9,30 Sokol Dobruška Spartak Modřany 26 : 15 ( 14 : 7 ) Šimánek P.
316 8.6.2014 9,30 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 17 : 12 ( 8 : 3 ) Lenfeld A.
317 8.6.2014 9,30 SK Studénka TJ S.Rokytnice 20 : 16 ( 10 : 10 ) Ziegler M.
318 8.6.2014 10,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov 15 : 27 ( 10 : 12 ) Hejl Z.
319 8.6.2014 11,30 TJ Šr.Žatec Sokol Blovice 10 : 12 ( 4 : 4 ) Baumruk J.
320 8.6.2014 16,00 TJ Přeštice TJ Přichovice 22 : 21 ( 14 : 12 ) Jančík P.
                     
321 14.6.2014 15,00 TJ Přeštice Sokol Dobruška 18 : 27 ( 9 : 14 ) Hejl Z.
322 14.6.2014 15,00 TJ Přichovice Sokol Krčín 15 : 18 ( 9 : 12 ) Stašek P. ml.
323 14.6.2014 15,00 Spartak Modřany Sokol Tymákov 7 : 13 ( 3 : 9 ) Slavík V.
324 14.6.2014 15,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Blovice 16 : 15 ( 10 : 6 ) Zimmermann L.
325 14.6.2014 15,00 SK Studénka SK Chomutov NH 12 : 10 ( 9 : 5 ) Pechal R.
  (hráno na hřišti ve Vítkovicích)
326 14.6.2014 15,00 TJ S.Rokytnice TJ Šr.Žatec 19 : 17 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
                     
327 15.6.2014 10,00 TJ Přichovice Sokol Dobruška 23 : 26 ( 11 : 14 ) Hošťálek
328 15.6.2014 10,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 11 : 12 ( 8 : 6 ) Jančík P.
329 15.6.2014 10,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Tymákov 14 : 20 ( 2 : 10 ) Váca J.
330 15.6.2014 10,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 13 : 14 ( 5 : 4 ) Adámek J.
331 15.6.2014 10,00 TJ S.Rokytnice SK Chomutov NH 17 : 15 ( 7 : 6 ) Bukovský J.
332 15.6.2014 10,00 SK Studénka TJ Šr.Žatec 12 : 9 ( 6 : 5 ) Václavek J.
  (hráno na hřišti ve Vítkovicích)