Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

344) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2020

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2020 zde
Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2020 – Dodatek 1 zde

Prohlášení o bezinfekčnosti zde
Souhlas rodičů zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2020 * MLADŠÍ ŽÁCI * 28. – 30. 8. 2020

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Alexandra Svobodová (tel.: 731 415 677, e-mail: alexandrasvobodova68@gmail.com)
rozhodčí: Jan Václavek, Libor Kult, Milan Petruželka
konečné pořadí: 1. TJ S. Kyšice (ZČ), 2. TJ Avia Čakovice (StČ), 3. SK Studénka (SM), 4. Sokol Ostopovice (JM), 5. Sokol Dobruška (VČ), 6. TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2020 * MLADŠÍ ŽAČKY * 28. – 30. 8. 2020

pořadatel: Sokol Bakov n/J. (středočeská oblast) www.nhbakov.cz
kontakt pořadatele: Luboš Pánek (tel.: 725 025 456, e-mail: paneklub@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Filip Fišer, Jindřich Hruška
konečné pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 4. TJ Jiskra Humpolec (JM), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2020 * STARŠÍ ŽÁCI * 4. – 6. 9. 2020

pořadatel: KNH Chomutov (severočeská oblast) www.knhchomutov.cz
kontakt pořadatele: Alena Valášková (tel.: 607 693 730, e-mail: chomutovknh@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Josef Váca, Tomáš Sýkora, Aleš Václavik
konečné pořadí: 1. TJ Božkov (ZČ), 2. TJ Chropyně (SM), 3. SK Autonot Jihlava (JM), 4. Sokol Bakov n/J. (StČ), 5. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 6. KNH Chomutov (SČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2020 * STARŠÍ ŽAČKY * 4. – 6. 9. 2020

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Vlasta Rosková (tel.: 605 741 635, e-mail: vlasta.roskova@seznam.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Petr Šimánek, Jan Musil
konečné pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Stará Huť (StČ), 5. SK Studénka (SM), 6. KNH Litvínov (SČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2020 * DOROSTENCI * 28. – 30. 8. 2020

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
ředitel akce: Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
rozhodčí: Milan Erhart, Lukáš Jáneš, Miloň Ziegler, Jiří Maiwaelder
konečné pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. Draken Brno (JM), 5. NH Řevnice (StČ), 6. TJ S. Ejpovice (ZČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2020 * DOROSTENKY * 28. – 30. 8. 2020

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz
kontakt pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699, e-mail: s.zadrazil@seznam.cz)
ředitel akce: Petr Tausche (tel.: 737 375 640, e-mail: p.tausche@centrum.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Josef Váca, Aleš Václavík, Michal Janák
konečné pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Draken Brno (JM), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. KNH Litvínov (SČ), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. TJ Chropyně (SM)
kompletní výsledky zde