Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

343) Pohár České republiky mládeže pro rok 2020

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2020 zde
Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2020 – Dodatek 1 zde

Prohlášení o bezinfekčnosti zde
Souhlas rodičů zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2020 * MLADŠÍ ŽÁCI * 28. – 30. 8. 2020

pořadatel: TJ Plzeň-Újezd (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Pavel Titl (tel.: 724 618 560, e-mail: pavel.titl@seznam.cz)
ředitel akce: Jaroslav Holý (tel.: 602 435 313, e-mail: holyjar@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Jan Adámek, Pavel Kotlář
konečné pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (pořadatel), 2. Baník Most NH (SČ), 3. Sokol Bakov n/J. (StČ), 4. TJ Litohlavy (ZČ), 5. SSK Vítkovice (SM), 6. Draken Brno (JM), 7. Sokol Krčín (VČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2020 * MLADŠÍ ŽAČKY * 28. – 30. 8. 2020

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
ředitel akce: Eduard Pavlíček (tel.: 733 505 731, e-mail: eda.pavlicek@seznam.cz)
rozhodčí: Zdeněk Kalčík, Zdeněk Hejl, Anna Bartáková
konečné pořadí: 1. TJ Chropyně (SM), 2. Sokol Tymákov (ZČ – náhradník za StČ), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. TJ S. Olbramovice (JM), 6. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2020 * STARŠÍ ŽÁCI * 4. – 6. 9. 2020

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz
kontakt pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699, e-mail: s.zadrazil@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail: miroslavsir@centrum.cz)
rozhodčí: Zdeněk Hejl, Pavel Kotlář, Miloň Ziegler
konečné pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Draken Brno (JM), 3. TJ Avia Čakovice (StČ), 4. TJ S. Osek n/B. (SM), 5. Sokol Dobruška (VČ), 6. TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2020 * STARŠÍ ŽAČKY * 4. – 6. 9. 2020

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Ctirad Leinweber, Petr Langr ml.
konečné pořadí: 1. Sokol Tymákov (pořadatel), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Žatec (SČ), 5. TJ Jiskra Humpolec (JM), 6. Sokol Svinov (SM), 7. TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2020 * DOROSTENCI * 28. – 30. 8. 2020

pořadatel: KNH Chomutov (severočeská oblast) www.knhchomutov.cz
kontakt pořadatele: Alena Valášková (tel.: 607 693 730, e-mail: chomutovknh@seznam.cz)
ředitel akce: Jaroslav Bukovský (tel.: 721 714 997, e-mail: bujaro@seznam.cz)
rozhodčí: Petr Šimánek, Miroslav Přikryl, Lukáš Zimmermann, Michal Barabáš
konečné pořadí: 1. KNH Chomutov (SČ), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. TJ S. Osek n/B. (SM), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. Sokol Ostopovice (JM), 6. Sokol Dobruška (VČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2020 * DOROSTENKY * 28. – 30. 8. 2020

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Petr Rauch, Natálie Navrátilová, Václav Šimice, Ronald Plaček
konečné pořadí: 1. TJ Přeštice B (ZČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ – náhradník za VČ), 3. TJ S. Vracov (JM), 4. SK Studénka (SM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. TJ Spartak Modřany (StČ)
kompletní výsledky zde