Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

340) Zimní liga mládeže 2020 - DOROSTENKY

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu na území České republiky bylo konání finálového turnaje ZLM dorostenek 2020 odloženo na neurčito!

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2020 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * neděle 19. 1. 2020 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Natálie Navrátilová, Jan Musil
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. Draken Brno (JM), 3. SK Studénka (SM), 4. TJ Chropyně (SM), 5. TJ Stará Ves n/O. (SM), 6. Sokol Svinov (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * neděle 19. 1. 2020 * hala SPOJE PRAHA

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast) www.knhspojepraha.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Ing. Lukáš Jáneš, Petr Holý ml., Filip Fišer
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. TJ Spartak Modřany (StČ), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. TJ Avia Čakovice (StČ), 6. KNH Spoje Praha (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * sobota 25. 1. 2020 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Michal Šindelář
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. Sokol Tymákov A (ZČ), 4. TJ S. Kyšice (ZČ), 5. Sokol Tymákov B (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * neděle 8. 3. 2020 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Natálie Navrátilová, Jan Musil
pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. Sokol Bakov n/J. (StČ), 4. SK Studénka (SM), 5. TJ Chropyně (SM), 6. TJ Spartak Modřany (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * neděle 8. 3. 2020 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Ing. Pavel Jíra, Petr Rauch
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ Přeštice (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Finále * 4. – 5. 4. 2020 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: ???
účastníci: Draken Brno (JM), TJ S. Vracov (JM), Sokol Bakov n/J. (StČ), Sokol Krčín (VČ), KNH Litvínov (SČ), Sokol Tymákov (ZČ)