Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

339) Zimní liga mládeže 2020 - DOROSTENCI

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu na území České republiky bylo konání finálového turnaje ZLM dorostenců 2020 odloženo na neurčito!

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2020 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * neděle 26. 1. 2020 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
rozhodčí: Jiří Cedidlo, Lukáš Gorpiel
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ S. Osek n/B. (SM), 3. Draken Brno (JM), 4. SK Autonot Jihlava (JM), 5. Sokol Ostopovice (JM), 6. Sokol Svinov (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * neděle 2. 2. 2020 * hala LÁZNĚ BĚLOHRAD

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Kotlář
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. NH Řevnice (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * sobota 15. 2. 2020 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Milan Škabrada, Michal Janák
pořadí: 1.KNH Litvínov (SČ), 2.KNH Chomutov (SČ), 3.TJ Přeštice (ZČ), 4.TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * neděle 8. 3. 2020 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Pavel Paško
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Draken Brno (JM), 3. TJ S. Osek n/B. (SM), 4. Sokol Svinov (SM), 5. Sokol Dobruška (VČ), 6. SK Autonot Jihlava (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * neděle 8. 3. 2020 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Jaroslav Bukovský, Michal Janák
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. KNH Chomutov (SČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. NH Řevnice (StČ), 5. TJ Přeštice (ZČ), 6. TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Finále * 28. – 29. 3. 2020 * hala TJ Sever ŽATEC

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Martin Nýdrle (tel.: 602 180 458, e-mail: martin.nydrle@centrum.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Tomáš Sýkora, Michal Janák
účastníci: SK Studénka (SM), Draken Brno (JM), TJ S. Osek n/B. (SM), Sokol Krčín (VČ), KNH Chomutov (SČ), KNH Litvínov (SČ)