Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

338) 1. LIGA ŽEN SK. B 2019/20 - tabulka střelkyň soutěže

Průběžná tabulka střelkyň základní části soutěže po podzimní části:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Bittnerová Barbora TJ S. Opatovice n/L 118
2. Henclová Andrea Sokol Dobruška 95
3. Vintrová Lenka SPORT KLUB Náchod 89
4. Dostálová Petra HK Hlinsko v Č. 87
5. Kvapilová Nikola HK Hlinsko v Č. 83
6. Kotlářová Petra Sokol Krčín 79
7. Poláčková Tereza SK Studénka 75
8. Tučková Aneta Sokol Krčín 69
9. Jedličková Kateřina TJ Pustějov 63
10. Lachová Karolína Sokol Svinov 58
11. Polanská Natálie TJ S. Vracov 57
12. Dvořáková Andrea TJ Stará Ves n/O 55
  Králíčková Lenka Sokol Dobruška 55
14. Sanytráková Hana TJ Pustějov 51
15. Benešová Klára Sokol Svinov 45
  Bonaventurová Štěpánka HK Hlinsko v Č. 45
17. Bergrová Denisa SK Studénka 39
18. Krawciwová Pavlína SPORT KLUB Náchod 38
19. Dalecká Simona TJ S. Opatovice n/L 35
  Šimánková Simona Sokol Krčín 35
21. Vitekrová Veronika TJ Stará Ves n/O 32
22. Hynečková Vendula TJ Stará Ves n/O 31
  Malošíková Nikol Sokol Dobruška 31
24. Fridrichová Alžběta TJ S. Vracov 30
25. Šandová Adéla TJ S. Opatovice n/L 29
  Valášková Monika SPORT KLUB Náchod 29
27. Ličková Radka TJ Stará Ves n/O 21
28. Hamanová Lucie Sokol Krčín 20
29. Horáková Barbora TJ Pustějov 19
  Tománková Nikola SK Studénka 19
31. Kollárová Karolína TJ Stará Ves n/O 18
32. Šafářová Kateřina TJ S. Vracov 17
33. Hronovská Natálie Sokol Krčín 16
34. Jelenová Barbora Sokol Dobruška 15
  Niklová Eliška TJ S. Vracov 15
36. Tišlerová Leona Sokol Svinov 14
37. Vaculíková Tereza SK Studénka 13
38. Mačková Gabriela TJ Stará Ves n/O 11
39. Hurtíková Marcela TJ S. Vracov 10
40. Čtvrtečková Kateřina Sokol Dobruška 9
  Kratochvílová Kristina Sokol Svinov 9
  Potschová Anna SK Studénka 9
43. Benková Lucie TJ S. Opatovice n/L 8
44. Hanusová Markéta HK Hlinsko v Č. 7
  Köhlerová Jana Sokol Svinov 7
  Podhajská Hana SPORT KLUB Náchod 7
47. Chlustinová Renata TJ S. Vracov 6
48. Černá Kateřina SK Studénka 5
  Nývltová Dana SPORT KLUB Náchod 5
50. Melounová Petra HK Hlinsko v Č. 4
  Priviczerová Hana TJ Pustějov 4
  Židová Veronika Sokol Dobruška 4
53. Bittnerová Štěpánka TJ S. Opatovice n/L 3
54. Janková Palva TJ S. Opatovice n/L 2
  Šulcová Markéta Sokol Svinov 2
56. Dostálová Eva TJ Pustějov 1
  Dybalová Lucie TJ Stará Ves n/O 1
  Hlinková Tereza Sokol Svinov 1
  Horáková Nikol TJ Pustějov 1
  Jakoubková Karla SPORT KLUB Náchod 1
  Krčilová Štěpánka HK Hlinsko v Č. 1
  Zimlová Věra Sokol Krčín 1