Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

337) 1. LIGA ŽEN SK. A 2019/20 - tabulka střelkyň soutěže

Průběžná tabulka střelkyň základní části soutěže po podzimní části:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Šmídlová Pavla Sokol Tymákov A 142
2. Loukotová Kateřina TJ S. Ejpovice 92
3. Dardová Anna Sokol Blovice 87
4. Dudová Kamila KNH Chomutov 76
5. Soukupová Kateřina TJ S. Nezvěstice 68
6. Červená Nikol TJ Přeštice A 67
  Kozáková Petra Sokol Tymákov A 67
8. Kozáková Kateřina Sokol Tymákov B 66
  Ulmanová Barbora Sokol Bakov n/J 66
10. Tušková Nikola Sokol Tymákov A 62
11. Havlíková Kristýna Sokol Tymákov B 61
12. Bittnerová Michaela Sokol Tymákov A 59
13. Špringerová Denisa Sokol Bakov n/J 58
14. Nachtmanová Kateřina Sokol Blovice 56
  Vítková Hana TJ Plzeň-Újezd 56
16. Titlová Monika TJ Plzeň-Újezd 55
17. Klinerová Lucie TJ Přeštice A 54
18. Jermanová Zuzana TJ Avia Čakovice 52
19. Kalčíková Jitka TJ Přeštice A 51
  Šnebergerová Nikola TJ Přeštice A 51
21. Lubovská Zuzana TJ Spartak Modřany 49
  Thöndlová Alexa TJ S. Ejpovice 49
23. Nesnídalová Lucie TJ Spartak Modřany 46
  Schejbalová Adéla TJ Přeštice B 46
25. Balounová Andrea Sokol Bakov n/J 45
  Bradová Adéla TJ Přeštice B 45
27. Nekolová Michaela Sokol Tymákov B 40
28. Vokurková Hana Sokol Blovice 36
29. Kadlecová Hana TJ Spartak Modřany 33
  Köhlerová Jitka KNH Chomutov 33
  Trávová Michaela TJ Přeštice B 33
32. Kačírková Lucie TJ Přeštice A 30
33. Špatková Barbora TJ Avia Čakovice 29
  Šteflíková Aneta TJ Přeštice A 29
  Ulmanová Tereza Sokol Bakov n/J 29
36. Fuksová Martina TJ Plzeň-Újezd 28
  Maříková Zdeňka TJ Avia Čakovice 28
38. Nitschová Tereza Sokol Bakov n/J 27
39. Štenglová Kateřina Sokol Blovice 22
40. Kučerová Lucie TJ Plzeň-Újezd 21
  Micková Michaela TJ Avia Čakovice 21
42. Buřicová Barbora TJ S. Nezvěstice 20
  Klukavá Jana TJ S. Nezvěstice 20
44. Schejbalová Barbora TJ Přeštice B 19
  Voráčková Helena TJ Přeštice B 19
46. Cinková Lenka Sokol Tymákov B 18
  Švábová Kateřina TJ Plzeň-Újezd 18
48. Šmrhová Anna TJ Plzeň-Újezd 15
49. Kovaříková Barbora TJ Spartak Modřany 14
  Kremlíková Radka TJ Spartak Modřany 14
  Výletová Andrea TJ S. Nezvěstice 14
52. Duchková Zuzana TJ Spartak Modřany 11
  Kaslová Kateřina TJ S. Nezvěstice 11
  Vlasáková Magdaléna TJ S. Ejpovice 11
  Voláková Veronika TJ Přeštice B 11
56. Gallová Anna TJ S. Ejpovice 9
  Hudecová Zuzana Sokol Blovice 9
  Říhová Kateřina TJ Plzeň-Újezd 9
  Semanová Vanessa Sokol Tymákov B 9
60. Myslíková Judita KNH Chomutov 8
61. Kodetová Jana TJ Avia Čakovice 7
  Kozáková Kateřina Sokol Tymákov A 7
63. Burianová Veronika Sokol Bakov n/J 6
  Pelechová Lucie TJ S. Nezvěstice 6
  Routová Veronika TJ Přeštice B 6
  Valášková Alena KNH Chomutov 6
  Ženíšková Jana TJ S. Ejpovice 6
68. Alferiová Nicole KNH Chomutov 5
  Paseková Irena Sokol Tymákov B 5
  Říhová Šárka TJ Plzeň-Újezd 5
71. Ausbergerová Klára TJ Přeštice B 4
  Krsová Nela TJ Přeštice B 4
  Paseková Irena Sokol Tymákov A 4
  Tušková Kamila TJ Přeštice B 4
75. Baborovská Barbora TJ Plzeň-Újezd 3
  Dubravayová Petra TJ S. Nezvěstice 3
  Malá Eva TJ Spartak Modřany 3
  Nekolová Michaela Sokol Tymákov A 3
  Palivcová Martina TJ Avia Čakovice 3
80. Baumruková Pavla Sokol Tymákov B 2
  Bejčková Tereza TJ S. Ejpovice 2
  Bláhová Ivana KNH Chomutov 2
  Jirásková Kristýna TJ Spartak Modřany 2
  Mošničková Leona KNH Chomutov 2
  Nová Kateřina Sokol Tymákov A 2
  Valášková Alena KNH Chomutov 2
87. Baslová Monika TJ S. Nezvěstice 1
  Brunátová Andrea TJ Přeštice B 1
  Černá Klára Sokol Blovice 1
  Dudová Dominika KNH Chomutov 1
  Fürbacherová Nikola Sokol Tymákov B 1
  Hašková Michaela KNH Chomutov 1
  Picková Natálie TJ S. Ejpovice 1
  Pošová Alžběta TJ Avia Čakovice 1
  Trhlíková Zdena TJ S. Nezvěstice 1
  Václavíková Lucie Sokol Tymákov A 1
  Voráčková Simona TJ Přeštice B 1