Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

336) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2019/20 - tabulka střelců soutěže

Průběžná tabulka střelců soutěže po podzimní části:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Malovaný Petr SK NH Veselí n/M 90
2. Krejčík Matěj Sokol Ostopovice 81
3. Michalus Marek SSK Vítkovice 80
4. Tomáš Josef Sokol Dobruška 77
5. Chmelíček Adam TJ Stará Ves n/O 76
6. Kubáček Jan TJ Pustějov 72
7. Bárek Tomáš 1. NH Brno 68
  Hudeček Jan KNH MS Brno 68
9. Brož Michal TJ Jiskra Humpolec 59
10. Šrámek Matěj TJ S. Osek n/B 58
11. Urbanec Jan SSK Vítkovice 57
12. Urban Jan TJ S. Osek n/B 55
  Vaněk Zdeněk TJ Stará Ves n/O 55
14. Krejčí Mikuláš TJ Jiskra Humpolec 52
15. Kratochvíla Vojtěch TJ Pustějov 51
  Morávek Josef Sokol Dobruška 51
17. Kováč Robert Draken Brno 50
18. Tomašovič Zbyněk Sokol Ostopovice 40
19. Orel Tomáš 1. NH Brno 38
  Verner Michal Sokol Dobruška 38
21. Fišer Jan SK NH Veselí n/M 37
22. Fiala Zdeněk Draken Brno 36
  Verner Jan Sokol Dobruška 36
24. Slach Tomáš Draken Brno 35
25. Urban Jiří TJ S. Osek n/B 34
26. Falhar Jan TJ Pustějov 32
27. Tuška David Sokol Ostopovice 31
28. Čierny Petr SSK Vítkovice 27
29. Provazník Kamil SK NH Veselí n/M 26
30. Fišer Oto KNH MS Brno 25
31. Šiller Vojtěch TJ Stará Ves n/O 24
32. Ehrlich Josef TJ Jiskra Humpolec 23
33. Oberfranc Roman Draken Brno 22
  Obrlík Jan Draken Brno 22
  Zezula Pavel TJ Jiskra Humpolec 22
36. Divina Zdeněk Draken Brno 21
37. Dresler Tomáš TJ Pustějov 20
  Ondroušek Michal KNH MS Brno 20
39. Hanák Jan SK NH Veselí n/M 19
  Pšurný Jaroslav KNH MS Brno 19
41. Jadlovský Martin TJ S. Osek n/B 17
  Markovec Pavel SK NH Veselí n/M 17
43. Kilián Jaroslav 1. NH Brno 16
  Pastucha Pavel 1. NH Brno 16
  Tuška Adam Sokol Ostopovice 16
46. Halouzka Petr KNH MS Brno 14
47. Kotas Tomáš TJ Stará Ves n/O 11
  Lamač Vít KNH MS Brno 11
  Schuttrumpt Philipp KNH MS Brno 11
50. Bládek Martin Sokol Ostopovice 9
  Ferenčák Vítězslav SSK Vítkovice 9
  Maděra Vítek Draken Brno 9
  Pavlok Martin 1. NH Brno 9
  Pisch Jiří TJ Pustějov 9
55. Gorpiel Lukáš SSK Vítkovice 8
  Hostášek Josef TJ S. Osek n/B 8
  Šiller Roman TJ Stará Ves n/O 8
58. Čmok Petr TJ Jiskra Humpolec 7
  Hampl Štěpán Sokol Dobruška 7
60. Hrabec Petr SSK Vítkovice 6
  Skalník Petr Draken Brno 6
62. Sojka Jan TJ Stará Ves n/O 5
  Živela Martin Sokol Ostopovice 5
64. Silber Tomáš TJ Pustějov 4
  Slaný Radek SK NH Veselí n/M 4
  Šafář Martin KNH MS Brno 4
67. Hyneček Lukáš TJ Stará Ves n/O 3
  Písařík Matěj 1. NH Brno 3
  Šimeček Jan TJ Pustějov 3
70. Durec Roman TJ Pustějov 1
  Furman Jiří TJ S. Osek n/B 1
  Holásek Lukáš KNH MS Brno 1
  Kocmich Tomáš TJ Pustějov 1
  Medek Filip TJ Pustějov 1
  Pultar Matěj Sokol Dobruška 1