Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

335) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2019/20 - tabulka střelců soutěže

Průběžná tabulka střelců soutěže po podzimní části:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Elšlégr Tomáš TJ Všenice 84
2. Šourek Petr TJ Spartak Rožmitál p/T 72
3. Mikysek Tomáš TJ Spartak Modřany 70
4. Nájemník Michal Baník Most NH 67
5. Kobera Roman Jiskra Raspenava 58
  Mertl Jan Baník Most NH 58
7. Stašek Jakub TJ S. Ejpovice 55
  Šleis Martin TJ S. Kyšice 55
9. Kroc David TJ Všenice 53
10. Tlustý Milan Sokol Tymákov B 52
11. Rojík Jan TJ Plzeň-Litice 48
12. Šik Ondřej TJ S. Ejpovice 47
13. Janák Michal TJ Žatec 43
14. Bíma Zdeněk Baník Most NH 42
15. Pelech Miroslav TJ Plzeň-Litice 41
16. Kroft Luboš Sokol Tymákov B 38
  Pazderník Jakub TJ Spartak Rožmitál p/T 38
18. Jáneš Lukáš TJ Spartak Modřany 37
  Mizler Denis TJ Plzeň-Litice 37
20. Mála Martin TJ Žatec 36
  Suchý Vojtěch TJ S. Kyšice 36
  Špičan Aleš TJ S. Kyšice 36
23. Michelfeit Petr TJ S. Ejpovice 34
24. Jetel Matyáš TJ Spartak Modřany 33
25. Dörfl Lubomír Jiskra Raspenava 31
26. Tlustý František Sokol Tymákov B 27
27. Kučera Lukáš TJ Žatec 26
28. Mak Marek Jiskra Raspenava 21
  Netušil Martin TJ S. Kyšice 21
  Pičman Jiří TJ Spartak Rožmitál p/T 21
  Sýkora Pavel TJ Žatec 21
32. Horník Prokop TJ Žatec 20
  Stöckl Roman TJ Spartak Rožmitál p/T 20
34. Pokorný Čestmír TJ Všenice 18
35. Liška Martin TJ Všenice 17
36. Kaplan Jaroslav TJ Spartak Modřany 15
37. Havlíček Jakub TJ Plzeň-Litice 14
  Klail Václav TJ S. Ejpovice 14
  Plevač Antonín Sokol Tymákov B 14
  Vladař Vít Jiskra Raspenava 14
41. Kugler Jakub Sokol Tymákov B 13
  Melichar Petr TJ Spartak Rožmitál p/T 13
43. Kokoška David Sokol Tymákov B 12
  Šmíd Tomáš Sokol Tymákov B 12
45. Pilík Karel Jiskra Raspenava 10
46. Dinstpir Patrik Baník Most NH 8
  Hanzlíček Antonín TJ Plzeň-Litice 8
  Kalčík Zdeněk TJ S. Ejpovice 8
  Löffler Jakub TJ Plzeň-Litice 8
50. Brada Marek TJ S. Ejpovice 7
51. Černý Radek TJ Všenice 6
  Macht Michal TJ Všenice 6
  Sak Miroslav TJ Plzeň-Litice 6
  Šrail Karel Sokol Tymákov B 6
55. Nesnídal Lukáš TJ Spartak Modřany 5
56. Andrlík Jiří TJ S. Ejpovice 4
  Antol Peter TJ Žatec 4
  Benetka Hynek TJ Všenice 4
  David Tomáš Jiskra Raspenava 4
  Kotyza František TJ S. Kyšice 4
  Vyoral Václav TJ Plzeň-Litice 4
62. Hora Jaroslav TJ S. Kyšice 3
  Kroft Roman Sokol Tymákov B 3
64. Langmajer Robert TJ S. Ejpovice 2
  Nový Michal Sokol Tymákov B 2
  Pechmann Albert TJ Všenice 2
  Štěrba Jaroslav TJ Spartak Modřany 2
  Venclíček Josef Baník Most NH 2
69. Baborovský Petr TJ Všenice 1
  Čechura Jan Sokol Tymákov B 1
  Fous Tomáš TJ Spartak Rožmitál p/T 1
  Petrák Miroslav TJ S. Kyšice 1
  Vyoral Václav TJ Plzeň-Litice 1