Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

334) 1. LIGA MUŽŮ 2019/20 - tabulka střelců soutěže

Průběžná tabulka střelců základní části soutěže po podzimní části:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Gabriel Marek TJ DIOSS Nýřany 144
2. Beneš Vojtěch Sokol Svinov 103
3. Kučera Kryštof TJ S. Podlázky 97
4. Fišer Michal Sokol Krčín 90
5. Hošťálek Ondřej TJ Příchovice 89
6. Frána Marek TJ Příchovice 84
7. Kratochvíl Radim Sokol Svinov 83
8. Sedlák Pavel TJ Přeštice 81
9. Přikryl David Sokol Rokytnice 80
10. Sýkora Pavel TJ S. Nezvěstice 77
11. Kydlíček Pavel TJ Přeštice 75
12. Brejcha Ondřej TJ Příchovice 71
13. Bajer Patrik TJ S. Opatovice n/L 69
  Šelep Kamil TJ Přeštice 69
15. Jahoda Jan Sokol Tymákov A 67
16. Šimáček Jaroslav TJ Avia Čakovice 64
17. Kugler Jakub Sokol Tymákov A 53
18. Marek Martin Sokol Krčín 51
19. Bittner Václav TJ S. Opatovice n/L 50
20. Duchek Lukáš TJ Avia Čakovice 47
  Faifr Jakub TJ DIOSS Nýřany 47
  Šilhánek Lukáš TJ S. Nezvěstice 47
23. Cieslar Filip Sokol Rokytnice 46
  Linhart Jan Sokol Krčín 46
25. Barabáš Michal TJ S. Podlázky 45
  Silber Boleslav SK Studénka 45
27. Bittner Zdeněk TJ S. Opatovice n/L 44
28. Pešek Jiří TJ Avia Čakovice 43
29. Falhar Aleš SK Studénka 42
  Pospíšil Jaroslav SK Studénka 42
31. Havlíček Ondřej TJ S. Nezvěstice 40
32. Thumer Marek TJ DIOSS Nýřany 38
33. Horáček Vít Sokol Svinov 36
  Štefanča Branislav TJ S. Opatovice n/L 36
  Zimmermann Lukáš Sokol Tymákov A 36
36. Macek Jakub Sokol Rokytnice 35
37. Černý Martin TJ S. Podlázky 31
38. Kokoška David Sokol Tymákov A 30
39. Nachtman Marek TJ S. Nezvěstice 29
40. Horyna Michal TJ S. Podlázky 28
41. Kroc David Sokol Tymákov A 26
  Kroft Roman Sokol Tymákov A 26
43. Rosenzweig Petr SK Studénka 22
  Staněk Roman TJ S. Opatovice n/L 22
45. Habáň Jiří Sokol Rokytnice 20
  Kučera Michal TJ S. Podlázky 20
47. Louda Tomáš TJ S. Podlázky 17
48. Krupa Kamil SK Studénka 16
  Ribánský Oliver SK Studénka 16
50. Faifr Adam TJ DIOSS Nýřany 15
  Silber Pavel SK Studénka 15
52. Hruška Petr TJ S. Opatovice n/L 13
53. Vejvoda Josef TJ Avia Čakovice 12
54. Pavlík Jan Sokol Krčín 11
  Záruba Jaroslav TJ Avia Čakovice 11
56. Brada Marek TJ Přeštice 10
  Lang Rudolf TJ Přeštice 10
58. Fišer Jiří Sokol Krčín 8
59. Wisura Marek TJ DIOSS Nýřany 7
60. Lach Marek Sokol Svinov 6
61. Fišer Miroslav Sokol Krčín 5
  Havlíček Daniel TJ S. Nezvěstice 5
  Havlíček Martin TJ S. Nezvěstice 5
  Mitkov Lukáš Sokol Rokytnice 5
  Práchenský Vojtěch TJ S. Opatovice n/L 5
  Šilhavý Ondřej TJ Příchovice 5
67. Nohava Lukáš TJ Příchovice 4
68. Dafčík Zdeněk TJ Avia Čakovice 3
  Hora Jaroslav TJ Avia Čakovice 3
  Kakeš Pavel Sokol Tymákov A 3
  Marek Lukáš Sokol Krčín 3
  Šimek Jakub TJ Avia Čakovice 3
73. Bouz Vojtěch TJ S. Opatovice n/L 2
  Přikryl Pavel Sokol Rokytnice 2
75. Bittner Michal TJ S. Opatovice n/L 1
  Bořík Vojtěch TJ Přeštice 1
  Horáček Daniel TJ DIOSS Nýřany 1
  Nohavec Pavel TJ Příchovice 1
  Schiller Martin SK Studénka 1
  Šmíd David Sokol Tymákov A 1
  Valíček Michal TJ Avia Čakovice 1
  Valtera Jan Sokol Krčín 1
  Zimla Kamil Sokol Krčín 1