Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

332) 46. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. A Osmifinále sk. B Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Žatec hala Humpolec hala Svinov
termín 11.1.2020 termín 4.1.2020 termín 4.1.2020 termín 12.1.2020
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.Sokol Tymákov B (ZČ) 1.TJ Všenice (ZČ) 1.1.NH Brno (JM) 1.TJ Pustějov (SM)
2.TJ S. Kyšice (ZČ) 2.TJ Žatec (SČ) 2.Draken Brno (JM) 2.TJ Stará Ves n/O. (SM)
3.TJ S. Ejpovice (ZČ) 3.Baník Most NH (SČ) 3.TJ Jiskra Humpolec (JM) 3.Sokol Dobruška (VČ)
4.TJ Plzeň-Litice (ZČ) 4.KNH Chomutov (SČ) 4.Sokol Ostopovice (JM) 4.SSK Vítkovice (SM)
5.TJ Sp.Rožmitál p/T. (ZČ) 5.TJ Sp. Modřany (StČ) 5.KNH MS Brno (JM) 5.TJ S. Osek n/B. (SM)
  6.Jiskra Raspenava (SČ) 6.SK NH Veselí n/M. (JM)  
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

B) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. E Čtvrtfinále sk. F Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel VČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Plzeň-Bory hala Lázně Bělohrad hala Pustějov
termín 8.2.2020 termín 1.2.2020 termín 1.2.2020 termín 2.2.2020
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ Přeštice (ZČ) 1.TJ Příchovice (ZČ) 1.TJ S. Podlázky (StČ) 1.Sokol Svinov (SM)
2.TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 2.Sokol Tymákov A (ZČ) 2.Sokol Krčín (VČ) 2.SK Studénka (SM)
3.TJ S.Kyšice (ZČ) 3.TJ S. Nezvěstice (ZČ) 3.TJ S. Opatovice n/L. (VČ) 3.Sokol Rokytnice (SM)
4.TJ Avia Čakovice (StČ) 4TJ Všenice (ZČ) 4.Draken Brno (JM) 4.TJ Stará Ves n/O. (SM)
5.Sokol Tymákov B (ZČ) 5.TJ Žatec (SČ) 5.1.NH Brno (JM) 5.TJ Pustějov (SM)
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

C) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. I Semifinále sk. J
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Pustějov
termín 22.2.2020 termín 1.3.2020
Účastníci: Účastníci:
TJ Přeštice (ZČ) TJ S. Podlázky (StČ)
TJ DIOSS Nýřany (ZČ) Sokol Krčín (VČ)
TJ Příchovice (ZČ) Sokol Svinov (SM)
Sokol Tymákov A (ZČ) SK Studénka (SM)

D) FINÁLE

pořadatel SM OSK SNH
hala Pustějov
termín 21.-22.3.2020
Účastníci:
1. postupující ze sk. I
2. postupující ze sk. I
1. postupující ze sk. J
2. postupující ze sk. J