Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

328) 1. LIGA ŽEN SK. B 2019/20 - rozpis utkání JARO 2020

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
851 18.04.2020 16,30 TJ S. Vracov Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
852 18.04.2020 14,30 HK Hlinsko v Č. S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
853 19.04.2020 9,30 Sokol Krčín Sportklub Náchod 0 : 0 ( 0 : 0 )  
854 19.04.2020 10,30 TJ S. Vracov S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
855 19.04.2020 11,55 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
856 19.04.2020 15,00 SK Studénka TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
857 19.04.2020 13,30 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
858 26.04.2020 10,30 TJ S. Vracov Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
859 26.04.2020 10,00 Sportklub Náchod HK Hlinsko v Č. 0 : 0 ( 0 : 0 )  
860 26.04.2020 14,30 TJ Pustějov TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
861 26.04.2020 9,00 S.Opatovice n/L Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
862 26.04.2020 10,30 Sokol Dobruška SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
863 01.05.2020 11,00 Sokol Krčín S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
864 01.05.2020 10,00 Sportklub Náchod TJ S. Vracov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
865 01.05.2020 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
866 01.05.2020 10,30 Sokol Dobruška Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
867 01.05.2020 10,30 TJ Stará Ves n/O SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
868 16.05.2020 16,00 TJ Pustějov Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
869 16.05.2020 16,00 TJ Stará Ves n/O Sportklub Náchod 0 : 0 ( 0 : 0 )  
870 16.05.2020 14,30 Sokol Svinov HK Hlinsko v Č. 0 : 0 ( 0 : 0 )  
871 16.05.2020 14,30 SK Studénka TJ S. Vracov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
872 17.05.2020 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
873 17.05.2020 11,00 TJ Pustějov Sportklub Náchod 0 : 0 ( 0 : 0 )  
874 17.05.2020 9,00 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 0 : 0 ( 0 : 0 )  
875 17.05.2020 9,00 Sokol Svinov TJ S. Vracov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
876 17.05.2020 9,00 S.Opatovice n/L Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
877 24.05.2020 11,00 Sokol Krčín HK Hlinsko v Č. 0 : 0 ( 0 : 0 )  
878 24.05.2020 10,00 Sportklub Náchod Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
879 24.05.2020 10,30 TJ S. Vracov TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
880 24.05.2020 14,30 TJ Pustějov Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
881 24.05.2020 15,00 SK Studénka S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
882 30.05.2020 16,00 Sokol Krčín Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
883 30.05.2020 16,00 Sportklub Náchod SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
884 30.05.2020 16,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
885 30.05.2020 16,00 S.Opatovice n/L TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
886 31.05.2020 9,30 Sportklub Náchod Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
887 31.05.2020 9,30 Sokol Krčín SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
888 31.05.2020 9,30 S.Opatovice n/L TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
889 31.05.2020 9,30 Sokol Dobruška TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
890 31.05.2020 9,30 HK Hlinsko v Č. TJ S. Vracov 0 : 0 ( 0 : 0 )