Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

327) 1. LIGA ŽEN SK. A 2019/20 - rozpis utkání JARO 2020

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
273 10.04.2020 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
274 10.04.2020 11,00 TJ Přeštice A TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
275 10.04.2020 9,30 TJ Přeštice B TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
276 10.04.2020 16,00 Sokol Bakov n/J KNH Chomutov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
277 10.04.2020 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
278 10.04.2020 14,30 Sokol Blovice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
279 18.04.2020 16,00 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
280 18.04.2020 16,00 KNH Chomutov Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
281 18.04.2020 14,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
282 18.04.2020 14,30 TJ Sp.Modřany TJ Přeštice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
283 18.04.2020 13,00 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
284 18.04.2020 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Blovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
285 19.04.2020 10,30 KNH Chomutov Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
286 19.04.2020 9,00 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
287 19.04.2020 11,00 TJ Sp.Modřany TJ Přeštice A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
288 19.04.2020 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
289 19.04.2020 10,00 TJ S. Ejpovice Sokol Blovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
290 19.04.2020 9,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
291 26.04.2020 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
292 26.04.2020 13,00 Sokol Tymákov B TJ Přeštice A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
293 26.04.2020 9,30 TJ Přeštice B TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
294 26.04.2020 14,30 Sokol Blovice Sokol Bakov n/J 0 : 0 ( 0 : 0 )  
295 26.04.2020 9,00 TJ Avia Čakovice KNH Chomutov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
296 26.04.2020 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
297 01.05.2020 10,00 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
298 01.05.2020 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
299 01.05.2020 11,00 TJ Přeštice A TJ Přeštice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
300 01.05.2020 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
301 01.05.2020 14,30 Sokol Blovice KNH Chomutov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
302 01.05.2020 11,00 TJ Sp.Modřany TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
303 16.05.2020 14,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
304 16.05.2020 14,30 TJ Sp.Modřany Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
305 16.05.2020 16,00 TJ Přeštice A TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
306 16.05.2020 13,00 TJ Přeštice B Sokol Blovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
307 16.05.2020 16,00 Sokol Bakov n/J TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
308 16.05.2020 16,00 KNH Chomutov TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
309 17.05.2020 9,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
310 17.05.2020 11,00 TJ Sp.Modřany Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
311 17.05.2020 9,30 TJ Přeštice B TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
312 17.05.2020 13,00 TJ Přeštice A Sokol Blovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
313 17.05.2020 10,30 KNH Chomutov TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
314 17.05.2020 9,00 Sokol Bakov n/J TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
315 24.05.2020 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
316 24.05.2020 14,00 Sokol Tymákov B TJ Přeštice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
317 24.05.2020 10,00 TJ S. Ejpovice TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
318 24.05.2020 9,00 TJ Avia Čakovice Sokol Bakov n/J 0 : 0 ( 0 : 0 )  
319 24.05.2020 11,00 TJ Sp.Modřany KNH Chomutov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
320 24.05.2020 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
321 30.05.2020 14,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
322 30.05.2020 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
323 30.05.2020 14,30 TJ Přeštice A Sokol Bakov n/J 0 : 0 ( 0 : 0 )  
324 30.05.2020 13,00 TJ Přeštice B KNH Chomutov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
325 30.05.2020 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
326 30.05.2020 14,30 TJ S. Nezvěstice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
327 31.05.2020 11,00 Sokol Blovice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
328 31.05.2020 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
329 31.05.2020 11,00 TJ Přeštice B Sokol Bakov n/J 0 : 0 ( 0 : 0 )  
330 31.05.2020 11,00 TJ Přeštice A KNH Chomutov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
331 31.05.2020 11,00 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
332 31.05.2020 11,00 TJ S. Ejpovice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )