Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

326) 1. LIGA ŽEN SK. B 2019/20 - rozpis utkání PODZIM 2019

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
801 25.08.2019 11,00 Sokol Krčín Sokol Dobruška 16 : 23 ( 9 : 13 ) Váca J.
802 25.08.2019 10,00 Sportklub Náchod S.Opatovice n/L 18 : 27 ( 11 : 13 ) Černý M.
804 25.08.2019 10,30 TJ S. Vracov TJ Pustějov 11 : 8 ( 6 : 5 ) Přikryl M.
805 25.08.2019 9,00 SK Studénka Sokol Svinov 16 : 9 ( 8 : 3 ) Václavek J.
                     
807 31.08.2019 16,00 S.Opatovice n/L HK Hlinsko v Č. 24 : 20 ( 18 : 14 ) Barabáš M.
                     
808 01.09.2019 15,00 Sportklub Náchod Sokol Krčín 17 : 18 ( 12 : 6 ) Bittner L.
809 01.09.2019 9,00 S.Opatovice n/L TJ S. Vracov 24 : 10 ( 17 : 4 ) Václavik A.
810 01.09.2019 10,30 Sokol Dobruška HK Hlinsko v Č. 18 : 12 ( 11 : 6 ) Beran M.
811 01.09.2019 15,00 TJ Pustějov SK Studénka 15 : 14 ( 7 : 9 ) Navrátilová
812 01.09.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 17 : 13 ( 11 : 10 ) Jurtík P.
                     
806 07.09.2019 14,30 Sokol Dobruška TJ S. Vracov 27 : 7 ( 17 : 4 ) Šimánek P.
814 07.09.2019 15,30 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 24 : 20 ( 11 : 9 ) Václavík A.
                     
813 08.09.2019 9,30 Sokol Krčín TJ S. Vracov 29 : 12 ( 15 : 8 ) Malý J.
815 08.09.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Pustějov 15 : 9 ( 8 : 6 ) Navrátilová
816 08.09.2019 12,00 Sokol Svinov S.Opatovice n/L 16 : 16 ( 11 : 10 ) Přikryl M.
                     
817 14.09.2019 16,00 SK Studénka Sokol Dobruška 17 : 21 ( 8 : 11 ) Navrátilová
                     
818 15.09.2019 16,00 S.Opatovice n/L Sokol Krčín 16 : 19 ( 8 : 9 ) Černý M.
819 15.09.2019 13,00 TJ S. Vracov Sportklub Náchod 15 : 14 ( 11 : 8 ) Navrátilová
820 15.09.2019 15,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 17 : 23 ( 7 : 10 ) Jurtík P.
821 15.09.2019 10,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 4 : 23 ( 2 : 12 ) Šimánek P.
822 15.09.2019 15,00 SK Studénka TJ Stará Ves n/O 22 : 17 ( 12 : 11 ) Přikryl M.
                     
823 21.09.2019 16,00 Sokol Krčín TJ Pustějov 23 : 17 ( 11 : 9 ) Bittner L.
824 21.09.2019 16,00 Sportklub Náchod TJ Stará Ves n/O 19 : 23 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
825 21.09.2019 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 22 : 19 ( 10 : 12 ) Navrátilová
826 21.09.2019 13,00 TJ S. Vracov SK Studénka 16 : 17 ( 9 : 7 ) Černý J.
                     
827 22.09.2019 11,45 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 22 : 16 ( 10 : 7 ) Hejl Z.
828 22.09.2019 10,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 17 : 18 ( 6 : 10 ) Šimánek P.
829 22.09.2019 11,55 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 20 : 17 ( 13 : 9 ) Bláha J.
830 22.09.2019 10,30 TJ S. Vracov Sokol Svinov 13 : 13 ( 5 : 7 ) Jurtík P.
                     
803 28.09.2019 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Stará Ves n/O 25 : 13 ( 14 : 6 ) Bittner L.
                     
832 29.09.2019 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 28 : 38 ( 15 : 18 ) Černý M.
833 29.09.2019 10,30 Sokol Dobruška Sportklub Náchod 15 : 14 ( 7 : 10 ) Navrátilová
834 29.09.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Vracov 29 : 24 ( 11 : 10 ) Václavek J.
835 29.09.2019 13,30 Sokol Svinov TJ Pustějov 13 : 12 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
836 29.09.2019 10,30 S.Opatovice n/L SK Studénka 21 : 17 ( 12 : 7 ) Váca J.
                     
837 05.10.2019 14,30 Sokol Svinov Sokol Krčín 22 : 23 ( 9 : 9 ) Přikryl M.
838 05.10.2019 16,00 SK Studénka Sportklub Náchod 10 : 11 ( 5 : 5 ) Ziegler M.
839 05.10.2019 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 13 : 18 ( 8 : 9 ) Černý J.
840 05.10.2019 16,00 TJ Pustějov S.Opatovice n/L 14 : 18 ( 10 : 10 ) Jurtík P.
                     
841 06.10.2019 9,00 Sokol Svinov Sportklub Náchod 12 : 23 ( 5 : 12 ) Beran M.
842 06.10.2019 9,00 SK Studénka Sokol Krčín 8 : 13 ( 5 : 6 ) Váca J.
843 06.10.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O S.Opatovice n/L 11 : 12 ( 6 : 5 ) Navrátilová
844 06.10.2019 11,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 12 : 18 ( 4 : 8 ) Ziegler M.
845 06.10.2019 10,30 TJ S. Vracov HK Hlinsko v Č. 15 : 23 ( 8 : 14 ) Václavek J.
                     
831 12.10.2019 10,30 Sokol Dobruška S.Opatovice n/L 19 : 15 ( 11 : 7 ) Černý J.
                     
846 13.10.2019 9,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 27 : 19 ( 14 : 8 ) Václavek J.
847 13.10.2019 9,00 S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 22 : 16 ( 14 : 10 ) Malý J.
848 13.10.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O HK Hlinsko v Č. 15 : 30 ( 8 : 14 ) Navrátilová
849 13.10.2019 15,00 TJ Pustějov TJ S. Vracov 17 : 12 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
850 13.10.2019 13,30 Sokol Svinov SK Studénka 15 : 22 ( 7 : 12 ) Jurtík P.