Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

325) 1. LIGA ŽEN SK. A 2019/20 - rozpis utkání PODZIM 2019

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
201 25.08.2019 9,30 TJ Přeštice B Sokol Tymákov A 9 : 14 ( 5 : 6 ) Jíra P.
203 25.08.2019 11,00 TJ Přeštice A TJ S. Nezvěstice 25 : 6 ( 13 : 2 ) Jíra P.
204 25.08.2019 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Sp.Modřany 24 : 15 ( 11 : 5 ) Sýkora T.
205 25.08.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd KNH Chomutov 24 : 7 ( 14 : 5 ) Adámek J.
                     
207 28.08.2019 17,30 Sokol Tymákov A Sokol Tymákov B 32 : 12 ( 15 : 5 ) Jíra P.
                     
208 31.08.2019 10,00 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice A 11 : 30 ( 5 : 15 ) Plaček R.
                     
202 01.09.2019 17,00 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 23 : 20 ( 11 : 9 ) Leinweber C.
209 01.09.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice B 11 : 23 ( 4 : 12 ) Šimice V.
210 01.09.2019 10,30 KNH Chomutov Sokol Bakov n/J 15 : 21 ( 3 : 11 ) Sýkora T.
211 01.09.2019 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Újezd 8 : 20 ( 2 : 6 ) Kult L.
212 01.09.2019 11,00 TJ Sp.Modřany Sokol Blovice 18 : 21 ( 9 : 11 ) Bláha J.
                     
213 07.09.2019 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Bakov n/J 26 : 14 ( 10 : 4 ) Stašek J.
214 07.09.2019 12,00 Sokol Tymákov B KNH Chomutov 19 : 10 ( 9 : 4 ) Stašek J.
215 07.09.2019 16,00 TJ Přeštice A TJ Avia Čakovice 24 : 13 ( 15 : 7 ) Rauch P.
216 07.09.2019 13,00 TJ Přeštice B TJ Sp.Modřany 15 : 12 ( 8 : 8 ) Rauch P.
217 07.09.2019 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Ejpovice 20 : 8 ( 11 : 4 ) Jíra P.
218 07.09.2019 14,30 Sokol Blovice TJ S. Nezvěstice 16 : 10 ( 10 : 4 ) Leinweber C.
219 07.09.2019 14,00 Sokol Tymákov A KNH Chomutov 38 : 6 ( 17 : 2 ) Stašek J.
                     
220 08.09.2019 11,55 Sokol Tymákov B Sokol Bakov n/J 19 : 15 ( 10 : 10 ) Jíra P.
221 08.09.2019 11,00 TJ Přeštice A TJ Sp.Modřany 21 : 13 ( 11 : 9 ) Hejl Z.
222 08.09.2019 9,30 TJ Přeštice B TJ Avia Čakovice 17 : 6 ( 6 : 2 ) Hejl Z.
223 08.09.2019 14,30 Sokol Blovice TJ S. Ejpovice 20 : 17 ( 10 : 7 ) Rauch P.
224 08.09.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Nezvěstice 22 : 10 ( 9 : 4 ) Zadražil S.
                     
227 12.09.2019 17,00 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice B 8 : 24 ( 4 : 12 ) Baumruk J.
                     
206 14.09.2019 15,00 Sokol Blovice TJ Avia Čakovice 20 : 8 ( 10 : 5 ) Plaček R.
                     
225 15.09.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov A 10 : 35 ( 3 : 16 ) Leinweber C.
226 15.09.2019 15,15 TJ Přeštice A Sokol Tymákov B 20 : 9 ( 12 : 4 ) Baumruk J.
228 15.09.2019 16,00 Sokol Bakov n/J Sokol Blovice 18 : 19 ( 7 : 11 ) Kult L.
229 15.09.2019 10,30 KNH Chomutov TJ Avia Čakovice 14 : 12 ( 7 : 5 ) Malý J.
230 15.09.2019 11,00 TJ Sp.Modřany TJ Plzeň-Újezd 16 : 20 ( 8 : 10 ) Barabáš M.
                     
231 22.09.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Ejpovice 39 : 6 ( 22 : 4 ) Adámek J.
232 22.09.2019 12,30 Sokol Tymákov B TJ S. Nezvěstice 14 : 9 ( 9 : 4 ) Šimice V.
233 22.09.2019 9,30 TJ Přeštice B TJ Přeštice A 14 : 22 ( 8 : 12 ) Rauch P.
234 22.09.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Bakov n/J 12 : 12 ( 7 : 4 ) Plaček R.
235 22.09.2019 16,00 KNH Chomutov Sokol Blovice 9 : 23 ( 5 : 13 ) Malý J.
236 22.09.2019 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Sp.Modřany 16 : 14 ( 7 : 8 ) Leinweber C.
                     
237 28.09.2019 14,00 Sokol Tymákov A TJ Avia Čakovice 48 : 11 ( 24 : 4 ) Souček P.
238 28.09.2019 12,30 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 24 : 15 ( 13 : 6 ) Souček P.
239 28.09.2019 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice A 11 : 22 ( 5 : 11 ) Zimmermann
240 28.09.2019 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice B 17 : 13 ( 10 : 5 ) Šimice V.
241 28.09.2019 13,00 TJ S. Ejpovice Sokol Bakov n/J 17 : 18 ( 8 : 9 ) Plaček R.
242 28.09.2019 14,00 TJ S. Nezvěstice KNH Chomutov 14 : 16 ( 9 : 9 ) Baumruk J.
                     
243 29.09.2019 10,00 Sokol Tymákov B TJ Avia Čakovice 22 : 17 ( 11 : 7 ) Kult L.
244 29.09.2019 11,30 Sokol Tymákov A TJ Sp.Modřany 28 : 8 ( 12 : 6 ) Kult L.
245 29.09.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice B 16 : 14 ( 8 : 10 ) Beran M.
246 29.09.2019 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice A 11 : 23 ( 7 : 12 ) Plaček R.
247 29.09.2019 10,30 TJ S. Ejpovice KNH Chomutov 13 : 10 ( 7 : 6 ) Šimice V.
248 29.09.2019 9,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Bakov n/J 20 : 27 ( 8 : 13 ) Jíra P.
                     
249 06.10.2019 11,00 TJ Přeštice A Sokol Tymákov A 12 : 18 ( 4 : 9 ) Hejl Z.
250 06.10.2019 16,00 TJ Přeštice B Sokol Tymákov B 22 : 12 ( 13 : 7 ) Hejl Z.
251 06.10.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ S. Ejpovice 16 : 15 ( 7 : 8 ) Adámek J.
252 06.10.2019 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Avia Čakovice 20 : 10 ( 9 : 6 ) Šimánek P.
253 06.10.2019 10,30 KNH Chomutov TJ Sp.Modřany 13 : 15 ( 9 : 9 ) Malý J.
254 06.10.2019 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 22 : 19 ( 11 : 7 ) Zadražil S.
                     
255 12.10.2019 13,00 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd 19 : 13 ( 9 : 5 ) Plaček R.
256 12.10.2019 11,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 16 : 13 ( 12 : 6 ) Plaček R.
257 12.10.2019 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice A 18 : 24 ( 11 : 11 ) Bláha J.
258 12.10.2019 16,00 KNH Chomutov TJ Přeštice B 7 : 19 ( 7 : 9 ) Jíra P.
259 12.10.2019 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 19 : 18 ( 8 : 6 ) Malý J.
260 12.10.2019 14,30 TJ Sp.Modřany TJ S. Nezvěstice 18 : 11 ( 8 : 5 ) Černý M.
                     
261 13.10.2019 12,30 Sokol Tymákov A Sokol Blovice 19 : 12 ( 9 : 6 ) Jáneš L.
262 13.10.2019 14,00 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Újezd 13 : 16 ( 6 : 8 ) Jáneš L.
263 13.10.2019 9,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice B 25 : 15 ( 13 : 6 ) Černý M.
264 13.10.2019 10,30 KNH Chomutov TJ Přeštice A 14 : 29 ( 7 : 17 ) Leinweber C.
265 13.10.2019 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 10 : 12 ( 3 : 4 ) Baumruk J.
266 13.10.2019 11,00 TJ Sp.Modřany TJ S. Ejpovice 18 : 16 ( 11 : 9 ) Bláha J.
                     
267 20.10.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice B 31 : 8 ( 18 : 4 ) Souček P.
268 20.10.2019 14,30 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 22 : 18 ( 9 : 9 ) Souček P.
269 20.10.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice A 15 : 30 ( 7 : 14 ) Plaček R.
270 20.10.2019 11,00 TJ Sp.Modřany Sokol Bakov n/J 10 : 19 ( 7 : 9 ) Franěk D.
271 20.10.2019 10,30 KNH Chomutov TJ Plzeň-Újezd 15 : 17 ( 8 : 7 ) Janák M.
272 20.10.2019 13,00 TJ Avia Čakovice Sokol Blovice 11 : 17 ( 3 : 12 ) Kotlář P.