Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

322) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2019/20 - rozpis utkání jaro 2020

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
656 19.04.2020 10,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
657 19.04.2020 11,00 SSK Vítkovice TJ S.Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
658 19.04.2020 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
659 19.04.2020 10,30 Sokol Ostopovice 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
660 19.04.2020 10,30 Draken Brno SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
661 25.04.2020 15,30 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
662 25.04.2020 16,00 Draken Brno TJ S.Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
663 25.04.2020 16,00 KNH MS Brno TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
664 25.04.2020 16,00 TJ Stará Ves n/O 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
665 25.04.2020 16,00 SSK Vítkovice SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
666 26.04.2020 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
667 26.04.2020 10,30 KNH MS Brno TJ S.Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
668 26.04.2020 10,30 Draken Brno TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
669 26.04.2020 10,30 TJ Stará Ves n/O SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
670 26.04.2020 11,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
671 01.05.2020 14,15 TJ S.Osek n/B TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
672 01.05.2020 16,00 TJ Pustějov SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
673 01.05.2020 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
674 01.05.2020 14,00 1. NH Brno Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
675 01.05.2020 10,15 SKNH Veselí n/M KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
676 17.05.2020 10,30 Sokol Dobruška TJ S.Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
677 17.05.2020 16,00 TJ Pustějov TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
678 17.05.2020 10,15 SKNH Veselí n/M Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
679 17.05.2020 10,30 Draken Brno Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
680 17.05.2020 14,00 1. NH Brno KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
681 24.05.2020 11,00 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
682 24.05.2020 14,15 TJ S.Osek n/B TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
683 24.05.2020 9,00 Jiskra Humpolec 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
684 24.05.2020 10,15 SKNH Veselí n/M Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
685 24.05.2020 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
686 30.05.2020 14,30 Sokol Dobruška KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
687 30.05.2020 16,00 TJ S.Osek n/B 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
688 30.05.2020 14,30 TJ Pustějov SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
689 30.05.2020 16,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
690 30.05.2020 15,30 Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
691 31.05.2020 11,00 Sokol Dobruška Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
692 31.05.2020 9,30 TJ Pustějov 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
693 31.05.2020 10,30 TJ S.Osek n/B SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
694 31.05.2020 10,30 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
695 31.05.2020 10,30 Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
696 07.06.2020 10,30 Sokol Dobruška TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
697 07.06.2020 10,30 TJ Stará Ves n/O SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
698 07.06.2020 10,30 Draken Brno Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
699 07.06.2020 10,30 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
700 07.06.2020 14,00 1. NH Brno SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
701 13.06.2020 16,00 SKNH Veselí n/M Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
702 13.06.2020 16,00 TJ S.Osek n/B Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
703 13.06.2020 16,00 TJ Pustějov Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
704 13.06.2020 16,00 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
705 13.06.2020 16,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
706 14.06.2020 10,30 1. NH Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
707 14.06.2020 10,30 TJ Pustějov Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
708 14.06.2020 10,30 TJ S.Osek n/B Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
709 14.06.2020 10,30 SSK Vítkovice Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
710 14.06.2020 10,30 TJ Stará Ves n/O KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )