Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

321) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2019/20 - rozpis utkání podzim 2019

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
601 25.08.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 19 : 24 ( 7 : 11 ) Kotlář P.
602 25.08.2019 14,15 TJ S.Osek n/B SSK Vítkovice 22 : 20 ( 8 : 11 ) Ziegler M.
604 25.08.2019 14,00 1. NH Brno Sokol Ostopovice 13 : 19 ( 5 : 10 ) Jurtík P.
605 25.08.2019 14,00 SKNH Veselí n/M Draken Brno 20 : 17 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
                     
606 01.09.2019 9,00 TJ Stará Ves n/O TJ S.Osek n/B 18 : 18 ( 10 : 12 ) Jurtík P.
607 01.09.2019 11,00 SSK Vítkovice TJ Pustějov 19 : 18 ( 11 : 9 ) Přikryl M.
608 01.09.2019 10,30 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 15 : 12 ( 10 : 6 ) Černý J.
609 01.09.2019 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 21 : 16 ( 11 : 9 ) Šimánek P.
610 01.09.2019 10,30 KNH MS Brno SKNH Veselí n/M 16 : 19 ( 10 : 8 ) Václavek J.
                     
611 07.09.2019 16,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 18 : 11 ( 10 : 5 ) Šimánek P.
612 07.09.2019 16,00 TJ S.Osek n/B Draken Brno 17 : 21 ( 6 : 9 ) Černý M.
613 07.09.2019 8,45 TJ Pustějov KNH MS Brno 17 : 16 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
614 07.09.2019 16,00 1. NH Brno TJ Stará Ves n/O 22 : 19 ( 10 : 6 ) Jurtík P.
615 07.09.2019 16,00 SKNH Veselí n/M SSK Vítkovice 21 : 12 ( 12 : 8 ) Černý J.
                     
616 08.09.2019 10,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 23 : 14 ( 11 : 9 ) Václavek J.
618 08.09.2019 9,00 TJ Pustějov Draken Brno 21 : 25 ( 12 : 14 ) Černý J.
619 08.09.2019 10,15 SKNH Veselí n/M TJ Stará Ves n/O 28 : 14 ( 13 : 6 ) Jurtík P.
620 08.09.2019 10,30 1. NH Brno SSK Vítkovice 17 : 21 ( 8 : 12 ) Černý M.
                     
617 14.09.2019 16,00 TJ S.Osek n/B KNH MS Brno 20 : 18 ( 11 : 10 ) Jurtík P.
                     
621 15.09.2019 10,00 TJ S.Osek n/B Sokol Dobruška 22 : 31 ( 12 : 14 ) Přikryl M.
622 15.09.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Pustějov 16 : 26 ( 6 : 15 ) Václavek J.
623 15.09.2019 10,30 Jiskra Humpolec SKNH Veselí n/M 18 : 18 ( 8 : 9 ) Bláha J.
624 15.09.2019 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 21 : 21 ( 9 : 9 ) Váca J.
625 15.09.2019 10,30 KNH MS Brno 1. NH Brno 14 : 17 ( 6 : 7 ) Václavik A.
                     
626 22.09.2019 11,00 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 26 : 20 ( 12 : 7 ) Přikryl M.
627 22.09.2019 16,00 TJ Pustějov TJ S.Osek n/B 24 : 10 ( 11 : 6 ) Ziegler M.
628 22.09.2019 14,00 1. NH Brno Jiskra Humpolec 16 : 16 ( 8 : 9 ) Václavik A.
629 22.09.2019 10,30 Sokol Ostopovice SKNH Veselí n/M 20 : 23 ( 7 : 10 ) Václavik A.
630 22.09.2019 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 18 : 18 ( 10 : 11 ) Váca J.
                     
631 28.09.2019 16,00 KNH MS Brno Sokol Dobruška 20 : 23 ( 9 : 12 ) Přikryl M.
632 28.09.2019 16,00 1. NH Brno TJ S.Osek n/B 16 : 14 ( 7 : 6 ) Bláha J.
633 28.09.2019 16,00 SKNH Veselí n/M TJ Pustějov 13 : 14 ( 7 : 7 ) Rauch P.
634 28.09.2019 16,00 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 16 : 20 ( 9 : 8 ) Šimánek P.
635 28.09.2019 16,00 SSK Vítkovice Sokol Ostopovice 18 : 16 ( 9 : 8 ) Václavek J.
                     
636 29.09.2019 10,30 Draken Brno Sokol Dobruška 19 : 18 ( 11 : 8 ) Bláha J.
637 29.09.2019 10,30 1. NH Brno TJ Pustějov 12 : 18 ( 3 : 10 ) Příkryl M.
638 29.09.2019 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S.Osek n/B 21 : 14 ( 9 : 7 ) Jurtík P.
639 29.09.2019 9,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Ostopovice 28 : 24 ( 15 : 15 ) Václavek J.
640 29.09.2019 11,00 SSK Vítkovice Jiskra Humpolec 18 : 15 ( 9 : 7 ) Šimánek P.
                     
603 05.10.2019 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 13 : 12 ( 9 : 7 ) Zimmermann
645 05.10.2019 16,00 SKNH Veselí n/M 1. NH Brno 16 : 9 ( 8 : 5 ) Václavek J.
                     
641 06.10.2019 13,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 22 : 14 ( 10 : 6 ) Ziegler M.
642 06.10.2019 11,00 SSK Vítkovice TJ Stará Ves n/O 21 : 17 ( 11 : 7 ) Jurtík P.
643 06.10.2019 10,30 Jiskra Humpolec Draken Brno 16 : 14 ( 9 : 6 ) Barabáš M.
644 06.10.2019 10,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 17 : 19 ( 8 : 12 ) Václavik A.
                     
646 12.10.2019 16,00 Sokol Dobruška SKNH Veselí n/M 17 : 14 ( 7 : 8 ) Černý J.
647 12.10.2019 16,00 Jiskra Humpolec TJ S.Osek n/B 22 : 18 ( 12 : 10 ) Beran M.
648 12.10.2019 15,30 Sokol Ostopovice TJ Pustějov 18 : 17 ( 8 : 10 ) Kotlář P.
649 12.10.2019 16,00 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 20 : 19 ( 10 : 11 ) Ziegler M.
650 12.10.2019 16,00 KNH MS Brno SSK Vítkovice 19 : 20 ( 10 : 9 ) Šimánek P.
                     
651 13.10.2019 11,00 Sokol Dobruška 1. NH Brno 16 : 12 ( 7 : 6 ) Václavek J.
652 13.10.2019 10,30 Jiskra Humpolec TJ Pustějov 17 : 17 ( 10 : 7 ) Rauch P.
653 13.10.2019 10,30 Sokol Ostopovice TJ S.Osek n/B 21 : 18 ( 12 : 12 ) Šimánek P.
654 13.10.2019 10,30 Draken Brno SSK Vítkovice 25 : 18 ( 10 : 9 ) Kotlář P.
655 13.10.2019 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 21 : 16 ( 11 : 7 ) Přikryl M.