Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

318) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2019/20 - rozpis utkání jaro 2020

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
451 25.04.2020 14,00 TJ Všenice Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )  
452 25.04.2020 16,00 TJ Plzeň-Litice Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
453 26.04.2020 9,30 TJ Sp.Modřany TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
454 26.04.2020 9,00 TJ Všenice Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
455 26.04.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )  
456 26.04.2020 14,30 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
457 26.04.2020 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
446 01.05.2020 11,00 Jiskra Raspenava TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
447 01.05.2020 13,00 Baník Most NH TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
448 03.05.2020 15,00 TJ S. Kyšice TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
450 03.05.2020 10,30 Sp.Rožmitál p/T Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
449 16.05.2020 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
458 17.05.2020 14,30 TJ Všenice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
459 17.05.2020 10,00 TJ Žatec TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
460 17.05.2020 14,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
462 17.05.2020 11,00 Jiskra Raspenava Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
461 23.05.2020 15,00 Baník Most NH Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
463 24.05.2020 9,30 TJ Sp.Modřany Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
464 24.05.2020 10,00 TJ Žatec TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
465 24.05.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
466 24.05.2020 14,30 Jiskra Raspenava Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
467 24.05.2020 15,00 TJ S. Kyšice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
468 30.05.2020 13,00 TJ S. Ejpovice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
469 30.05.2020 16,00 TJ S. Kyšice TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
470 30.05.2020 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
472 31.05.2020 11,00 TJ S. Kyšice TJ Sp.Modřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
473 31.05.2020 9,30 TJ S. Ejpovice TJ Žatec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
474 31.05.2020 9,30 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
475 31.05.2020 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
476 31.05.2020 13,00 Baník Most NH Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
471 06.06.2020 16,00 TJ Všenice Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
477 07.06.2020 9,30 TJ Sp.Modřany TJ Plzeň-Litice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
478 07.06.2020 10,00 TJ Žatec Jiskra Raspenava 0 : 0 ( 0 : 0 )  
479 07.06.2020 14,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
480 07.06.2020 14,30 TJ S. Ejpovice Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
481 07.06.2020 14,30 Sokol Tymákov B Baník Most NH 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
482 13.06.2020 15,00 TJ Sp.Modřany Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
483 13.06.2020 15,00 TJ Žatec Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
484 13.06.2020 15,00 Jiskra Raspenava TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
485 13.06.2020 15,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
486 14.06.2020 10,30 TJ Žatec Sp.Rožmitál p/T 0 : 0 ( 0 : 0 )  
487 14.06.2020 10,30 TJ Sp.Modřany Sokol Tymákov B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
488 14.06.2020 10,30 Baník Most NH TJ S. Kyšice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
489 14.06.2020 10,30 Jiskra Raspenava TJ S. Ejpovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
490 14.06.2020 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Všenice 0 : 0 ( 0 : 0 )