Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

317) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2019/20 - rozpis utkání podzim 2019

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
401 01.09.2019 9,30 TJ Sp.Modřany Jiskra Raspenava 23 : 17 ( 12 : 7 ) Bláha J.
402 01.09.2019 15,00 TJ Žatec Baník Most NH 13 : 14 ( 7 : 7 ) Zimmermann
403 01.09.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 11 : 16 ( 5 : 5 ) Malý J.
404 01.09.2019 16,00 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 19 : 19 ( 7 : 11 ) Rauch P.
405 01.09.2019 14,00 Sokol Tymákov B Sp.Rožmitál p/T 19 : 15 ( 9 : 4 ) Zadražil S.
                     
406 07.09.2019 12,00 Jiskra Raspenava TJ Všenice 18 : 22 ( 12 : 12 ) Beran M.
407 07.09.2019 15,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Litice 26 : 15 ( 15 : 10 ) Bláha J.
                     
408 08.09.2019 15,00 TJ Žatec TJ Sp.Modřany 17 : 14 ( 10 : 7 ) Bláha J.
409 08.09.2019 10,30 Baník Most NH TJ Všenice 20 : 18 ( 10 : 12 ) Martínek V.
410 08.09.2019 11,00 Jiskra Raspenava TJ Plzeň-Litice 21 : 17 ( 11 : 6 ) Beran M.
411 08.09.2019 14,30 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 20 : 18 ( 8 : 9 ) Adámek J.
412 08.09.2019 15,00 TJ S. Kyšice Sp.Rožmitál p/T 21 : 11 ( 11 : 6 ) Šimice V.
                     
413 15.09.2019 9,30 TJ Sp.Modřany TJ Všenice 17 : 22 ( 10 : 13 ) Barabáš M.
414 15.09.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Žatec 18 : 18 ( 10 : 10 ) Šimice V.
415 15.09.2019 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 13 : 13 ( 6 : 8 ) Jíra P.
416 15.09.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T Baník Most NH 24 : 21 ( 14 : 10 ) Zimmermann
417 15.09.2019 14,30 Sokol Tymákov B Jiskra Raspenava 20 : 14 ( 12 : 8 ) Hejl Z.
                     
418 22.09.2019 15,00 Baník Most NH TJ Sp.Modřany 25 : 13 ( 12 : 7 ) Kult L.
419 22.09.2019 14,30 TJ Všenice TJ Žatec 27 : 19 ( 15 : 10 ) Baumruk J.
420 22.09.2019 13,30 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Litice 18 : 18 ( 10 : 9 ) Zimmermann
421 22.09.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T Jiskra Raspenava 24 : 20 ( 12 : 7 ) Jíra P.
422 22.09.2019 14,30 Sokol Tymákov B TJ S. Kyšice 15 : 18 ( 9 : 13 ) Adámek J.
                     
423 28.09.2019 16,00 TJ Sp.Modřany TJ S. Ejpovice 18 : 20 ( 11 : 13 ) Sýkora T.
424 28.09.2019 12,15 TJ Žatec TJ S. Kyšice 18 : 18 ( 10 : 12 ) Kult L.
425 28.09.2019 16,00 TJ Plzeň-Litice Sp.Rožmitál p/T 27 : 17 ( 12 : 8 ) Jíra P.
426 28.09.2019 16,00 Sokol Tymákov B TJ Všenice 25 : 22 ( 14 : 12 ) Leinweber C.
                     
427 29.09.2019 9,30 TJ Sp.Modřany TJ S. Kyšice 16 : 16 ( 6 : 8 ) Adámek J.
428 29.09.2019 10,00 TJ Žatec TJ S. Ejpovice 18 : 21 ( 10 : 11 ) Malý J.
429 29.09.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice Sokol Tymákov B 18 : 23 ( 9 : 11 ) Václavik A.
430 29.09.2019 10,30 TJ Všenice Sp.Rožmitál p/T 24 : 18 ( 12 : 9 ) Zimmermann
431 29.09.2019 15,00 Jiskra Raspenava Baník Most NH 11 : 22 ( 6 : 15 ) Barabáš M.
                     
432 06.10.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Sp.Modřany 22 : 22 ( 14 : 12 ) Zimmermann
433 06.10.2019 11,00 Jiskra Raspenava TJ Žatec 14 : 17 ( 7 : 10 ) Kult L.
434 06.10.2019 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 19 : 15 ( 10 : 8 ) Rauch P.
435 06.10.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Ejpovice 18 : 18 ( 8 : 10 ) Jíra P.
436 06.10.2019 15,00 Baník Most NH Sokol Tymákov B 20 : 14 ( 11 : 6 ) Martínek V.
                     
437 12.10.2019 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Sp.Modřany 19 : 21 ( 12 : 11 ) Adámek J.
438 12.10.2019 14,30 Sokol Tymákov B TJ Žatec 20 : 16 ( 10 : 10 ) Sýkora T.
439 12.10.2019 13,30 TJ S. Kyšice Jiskra Raspenava 16 : 8 ( 10 : 1 ) Šimice V.
440 12.10.2019 13,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 22 : 14 ( 11 : 6 ) Zimmermann
                     
441 13.10.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Žatec 19 : 14 ( 9 : 4 ) Adámek J.
442 13.10.2019 11,00 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 26 : 18 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
443 13.10.2019 11,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 19 : 15 ( 13 : 9 ) Jíra P.
444 13.10.2019 9,00 TJ S. Ejpovice Jiskra Raspenava 20 : 15 ( 13 : 7 ) Šimice V.
445 13.10.2019 14,30 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 22 : 21 ( 13 : 12 ) Zimmermann