Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

312) 1. LIGA MUŽŮ 2019/20 - rozpis utkání jaro 2020

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
79 04.04.2020 16,00 Sokol Tymákov A S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
80 04.04.2020 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
81 04.04.2020 16,00 TJ Přeštice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
82 04.04.2020 16,00 TJ Příchovice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
83 04.04.2020 16,00 Sokol Rokytnice TJ DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
84 04.04.2020 16,00 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
85 05.04.2020 11,00 TJ Avia Čakovice S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
86 05.04.2020 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
87 05.04.2020 10,45 TJ Příchovice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
88 05.04.2020 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
89 05.04.2020 10,30 Sokol Rokytnice TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
90 05.04.2020 11,00 TJ S. Podlázky TJ DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
73 10.04.2020 11,00 Sokol Krčín S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
74 10.04.2020 10,30 Sokol Svinov Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
76 10.04.2020 16,00 Sokol Tymákov A TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
78 10.04.2020 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
77 18.04.2020 11,00 TJ DIOSS Nýřany TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
91 19.04.2020 10,30 S.Opatovice n/L TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
93 19.04.2020 10,30 SK Studénka Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
94 19.04.2020 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
95 19.04.2020 11,00 TJ Přeštice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
96 19.04.2020 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
103 25.04.2020 16,00 S.Opatovice n/L TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
104 25.04.2020 16,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
105 25.04.2020 16,00 Sokol Svinov TJ DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
106 25.04.2020 16,00 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
107 25.04.2020 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
108 25.04.2020 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
109 26.04.2020 11,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
110 26.04.2020 10,30 S.Opatovice n/L TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
111 26.04.2020 10,30 SK Studénka TJ DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
112 26.04.2020 10,30 Sokol Svinov TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
113 26.04.2020 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
114 26.04.2020 11,00 Sokol Tymákov A TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
97 01.05.2020 10,30 Sokol Rokytnice S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
98 01.05.2020 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
101 01.05.2020 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
102 01.05.2020 10,45 TJ Příchovice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
99 03.05.2020 15,00 Sokol Svinov SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
100 03.05.2020 16,00 Sokol Tymákov A TJ DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
75 16.05.2020 16,00 SK Studénka TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
92 16.05.2020 16,00 Sokol Krčín Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
115 17.05.2020 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
116 17.05.2020 11,00 Sokol Krčín SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
117 17.05.2020 10,30 Sokol Rokytnice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
118 17.05.2020 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
119 17.05.2020 10,45 TJ Příchovice TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
120 17.05.2020 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
121 23.05.2020 16,00 TJ DIOSS Nýřany S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
122 23.05.2020 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
123 23.05.2020 16,00 Sokol Svinov Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
124 23.05.2020 16,00 SK Studénka TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
125 23.05.2020 14,30 Sokol Rokytnice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
126 23.05.2020 13,00 TJ S. Podlázky TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
127 24.05.2020 10,30 TJ S. Nezvěstice S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
128 24.05.2020 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
129 24.05.2020 10,30 SK Studénka Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
130 24.05.2020 10,30 Sokol Svinov TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
131 24.05.2020 10,30 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
132 24.05.2020 10,30 Sokol Rokytnice TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  

Sdílejte s přáteli: