Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

311) 1. LIGA MUŽŮ 2019/20 - rozpis utkání podzim 2019

č.u datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
1 25.08.2019 10,30 SK Studénka S.Opatovice n/L 19 : 21 ( 6 : 11 ) Václavek J.
2 25.08.2019 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Krčín 18 : 16 ( 12 : 8 ) Ziegler M.
3 25.08.2019 12,00 Sokol Svinov TJ S. Podlázky 18 : 20 ( 9 : 12 ) Šimánek P.
4 25.08.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 17 : 18 ( 8 : 7 ) Zadražil S.
6 25.08.2019 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 13 : 18 ( 5 : 9 ) Rauch P.
                     
7 01.09.2019 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Krčín 23 : 14 ( 11 : 4 ) Václavik A.
8 01.09.2019 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Svinov 19 : 18 ( 11 : 8 ) Ziegler M.
9 01.09.2019 16,00 TJ S. Podlázky SK Studénka 21 : 12 ( 11 : 4 ) Adámek J.
10 01.09.2019 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov A 14 : 16 ( 8 : 10 ) Kult L.
11 01.09.2019 11,30 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 21 : 21 ( 13 : 10 ) Baumruk J.
12 01.09.2019 10,45 TJ Příchovice TJ S. Nezvěstice 19 : 18 ( 10 : 13 ) Hejl Z.
                     
13 07.09.2019 16,00 S.Opatovice n/L Sokol Tymákov A 19 : 23 ( 5 : 13 ) Václavek J.
14 07.09.2019 16,00 Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 18 : 18 ( 10 : 11 ) Malý J.
15 07.09.2019 16,00 Sokol Svinov TJ Přeštice 14 : 22 ( 9 : 11 ) Přikryl M.
16 07.09.2019 12,30 SK Studénka TJ Příchovice 17 : 25 ( 5 : 12 ) Ziegler M.
17 07.09.2019 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Rokytnice 18 : 20 ( 11 : 12 ) Adámek J.
18 07.09.2019 16,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 20 : 21 ( 11 : 12 ) Zadražil S.
                     
19 08.09.2019 10,30 S.Opatovice n/L TJ Avia Čakovice 22 : 18 ( 9 : 9 ) Šimánek P.
20 08.09.2019 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 12 : 19 ( 6 : 8 ) Malý J.
21 08.09.2019 10,30 Sokol Svinov TJ Příchovice 20 : 21 ( 10 : 9 ) Přikryl M.
22 08.09.2019 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 15 : 18 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
23 08.09.2019 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Rokytnice 15 : 6 ( 7 : 2 ) Rauch P.
24 08.09.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Podlázky 28 : 26 ( 17 : 13 ) Leinweber C.
                     
5 14.09.2019 14,00 TJ DIOSS Nýřany TJ Avia Čakovice 26 : 20 ( 13 : 13 ) Zadražil S.
                     
25 15.09.2019 14,30 TJ S. Podlázky S.Opatovice n/L 18 : 20 ( 8 : 8 ) Sýkora T.
27 15.09.2019 10,30 Sokol Rokytnice SK Studénka 17 : 15 ( 11 : 9 ) Bittner L.
28 15.09.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Nezvěstice 16 : 16 ( 7 : 11 ) Hejl Z.
29 15.09.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 10 : 22 ( 6 : 12 ) Beran M.
30 15.09.2019 10,45 TJ Příchovice TJ DIOSS Nýřany 28 : 20 ( 14 : 9 ) Adámek J.
                     
51 21.09.2019 16,00 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice 21 : 15 ( 12 : 6 ) Martínek V.
                     
31 22.09.2019 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Rokytnice 20 : 9 ( 10 : 6 ) Beran M.
32 22.09.2019 13,30 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 21 : 17 ( 10 : 11 ) Hejl Z.
33 22.09.2019 10,30 SK Studénka Sokol Svinov 21 : 19 ( 13 : 8 ) Ziegler M.
34 22.09.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov A 22 : 21 ( 12 : 11 ) Sýkora T.
35 22.09.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 17 : 19 ( 8 : 9 ) Leinweber C.
36 22.09.2019 11,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 26 : 22 ( 13 : 14 ) Rauch P.
                     
37 28.09.2019 16,00 TJ Přeštice S.Opatovice n/L 23 : 19 ( 13 : 10 ) Hejl Z.
38 28.09.2019 16,00 TJ Příchovice Sokol Krčín 20 : 24 ( 11 : 9 ) Zadražil S.
39 28.09.2019 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Svinov 22 : 18 ( 8 : 9 ) Malý J.
40 28.09.2019 15,30 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 18 : 14 ( 8 : 5 ) Baumruk J.
41 28.09.2019 14,00 Sokol Rokytnice Sokol Tymákov A 18 : 17 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
42 28.09.2019 13,00 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 17 : 15 ( 7 : 7 ) Adámek J.
                     
43 29.09.2019 11,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 19 : 18 ( 10 : 11 ) Sýkora T.
44 29.09.2019 10,45 TJ Příchovice S.Opatovice n/L 27 : 22 ( 15 : 9 ) Baumruk J.
45 29.09.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 23 : 22 ( 9 : 12 ) Zadražil S.
46 29.09.2019 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Svinov 16 : 15 ( 9 : 5 ) Jíra P.
47 29.09.2019 10,30 Sokol Rokytnice TJ Avia Čakovice 14 : 10 ( 9 : 5 ) Rauch P.
48 29.09.2019 11,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 19 : 20 ( 8 : 12 ) Hejl Z.
                     
26 05.10.2019 16,00 Sokol Svinov Sokol Krčín 21 : 20 ( 12 : 7 ) Přikryl M.
                     
49 06.10.2019 10,30 Sokol Svinov S.Opatovice n/L 22 : 15 ( 13 : 7 ) Beran M.
50 06.10.2019 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 24 : 18 ( 12 : 9 ) Váca J.
52 06.10.2019 13,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 18 : 14 ( 10 : 7 ) Baumruk J.
53 06.10.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 24 : 17 ( 12 : 7 ) Sýkora T.
54 06.10.2019 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 21 : 12 ( 10 : 7 ) Adámek J.
                     
55 12.10.2019 16,00 S.Opatovice n/L TJ DIOSS Nýřany 19 : 20 ( 9 : 11 ) Václavek J.
56 12.10.2019 16,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 20 : 17 ( 7 : 9 ) Rauch P.
57 12.10.2019 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Svinov 26 : 21 ( 14 : 10 ) Sýkora T.
58 12.10.2019 14,00 TJ Avia Čakovice SK Studénka 15 : 10 ( 11 : 3 ) Malý J.
59 12.10.2019 16,00 TJ Přeštice Sokol Rokytnice 20 : 16 ( 7 : 5 ) Hejl Z.
60 12.10.2019 16,00 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 20 : 21 ( 7 : 12 ) Baumruk J.
                     
61 13.10.2019 10,30 S.Opatovice n/L TJ S. Nezvěstice 20 : 15 ( 11 : 8 ) Malý J.
62 13.10.2019 11,00 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 20 : 21 ( 11 : 9 ) Beran M.
63 13.10.2019 9,30 Sokol Tymákov A SK Studénka 24 : 12 ( 10 : 5 ) Hejl Z.
64 13.10.2019 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Svinov 9 : 18 ( 5 : 9 ) Baumruk J.
65 13.10.2019 11,55 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 21 : 16 ( 10 : 8 ) Kult L.
66 13.10.2019 10,45 TJ Příchovice Sokol Rokytnice 21 : 16 ( 11 : 8 ) Sýkora T.
                     
68 19.10.2019 10,30 Sokol Krčín Sokol Rokytnice 15 : 20 ( 5 : 10 ) Jáneš L.
71 19.10.2019 14,00 TJ Avia Čakovice TJ DIOSS Nýřany 17 : 19 ( 8 : 10 ) Martínek V.
                     
67 20.10.2019 10,30 S.Opatovice n/L SK Studénka 22 : 18 ( 12 : 9 ) Václavik A.
69 20.10.2019 12,00 TJ S. Podlázky Sokol Svinov 21 : 24 ( 12 : 12 ) Váca J.
70 20.10.2019 10,45 TJ Příchovice Sokol Tymákov A 16 : 25 ( 7 : 13 ) Zadražil S.
72 20.10.2019 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 22 : 15 ( 8 : 5 ) Stašek J.