Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - muži

Tagy

307) Superpohár mládeže 2019

Dokumenty

Propozice Superpoháru mládeže 2019 zde
Úprava Propozic Superpoháru mládeže 2019 č.1 zde
Formuláře ke stažení (soupiska atd.) zde

Superpohár 2019 * MLADŠÍ ŽÁCI * 4. 5. 2019 * hřiště Bakov nad Jizerou

pořadatel: Sokol Bakov n/J. (středočeská oblast) www.nhbakov.cz
kontakt pořadatele: Luboš Pánek (tel.: 725 025 456, e-mail: hazenabakov@gmail.com)
ředitel akce: Miroslava Spoustová (tel.: 603 147 358, e-mail: mspoustova@komandor.cz)
rozhodčí: Jan Václavek, Milan Petruželka
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr severních Čech, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr východních Čech, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2019 * MLADŠÍ ŽAČKY * 4. 5. 2019 * hřiště Praha-Modřany

pořadatel: TJ Spartak Modřany (středočeská oblast) modrany.narod­nihazena.cz
kontakt pořadatele: Hana Čermáková (tel.: 776 241 171, e-mail: c.h@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Lukáš Jáneš, Petr Holý ml.
pořadí: 1. výběr severní Moravy, 2. výběr západních Čech, 3. výběr středních Čech, 4. výběr severních Čech, 5. výběr jižní Moravy, 6. výběr východních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2019 * STARŠÍ ŽÁCI * 4. 5. 2019 * hřiště Osek nad Bečvou

pořadatel: TJ S. Osek n/B. (severomoravská oblast) nh-sokolosek.web­node.cz
kontakt pořadatele: Ing. Blahoslav Baran (tel.: 608 730 303, e-mail: blahoslav.baran2@seznam.cz)
ředitel akce: Ing. Jiří Urban (tel.: 773 241 451, e-mail: urbanj.osek@seznam.cz)
rozhodčí: Miloň Ziegler, Natálie Navrátilová
pořadí: 1. výběr středních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr severních Čech, 4. výběr východních Čech, 5. výběr jižní Moravy
kompletní výsledky zde

Superpohár 2019 * STARŠÍ ŽAČKY * 4. 5. 2019 * hřiště Pustějov (u haly)

pořadatel: TJ Pustějov (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Radek Šimeček (tel.: 728 889 060, e-mail: hazena.pustejov@gmail.com)
ředitel akce: Michal Stix (e-mail: stix.m@seznam.cz)
rozhodčí: Michal Kuchařík, Ladislav Malchárek
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr jižní Moravy, 3. výběr severních Čech, 4. výběr středních Čech, 5. výběr východních Čech, 6. výběr severní Moravy
kompletní výsledky zde

Superpohár 2019 * DOROSTENCI * 4. 5. 2019 * hřiště Ostrava-Svinov

pořadatel: Sokol Svinov (severomoravská oblast) www.hazenasvinov.cz
kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)
ředitel akce: Milan Beneš (e-mail: milan.beny@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Paško, Pavel Jíra
pořadí: 1. výběr severní Moravy, 2. výběr západních Čech, 3. výběr východních Čech, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr severních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2019 * DOROSTENKY * 4. 5. 2019 * hřiště Stará Ves nad Ondřejnicí

pořadatel: TJ Stará Ves n/Ondř. (severomoravská oblast) hazena-stara-ves.webnode.cz
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998, e-mail: rostislav.horkel@seznam.cz)
ředitel akce: Rostislav Horkel st.
rozhodčí: Pavel Jurtík, Martin Raška, Oldřich Sýkora
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severních Čech, 3. výběr středních Čech, 4. výběr východních Čech, 5. výběr severní Moravy, 6. výběr jižní Moravy
kompletní výsledky zde