Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červenec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

306) ČECHY - MORAVA 2019, Studénka 5. května 2019

Mezizemská utkání Čechy-Morava se v roce 2019 uskutečnila v neděli 5. května na hřišti oddílu národní házené SK Studénka v severomoravské Studénce. V rámci hlavního programu mezizemských utkání byly rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2018 a také výsledky ankety o nejlepší hráčku a hráče 2. lig za soutěžní ročník 2017/18.

Bohatý byl rovněž doprovodný program, který nabídl hned několik zajímavých akcí. Přípravná utkání reprezentačních výběrů byla odehrána v sobotu 4. května odpoledne, opět na hřišti SK Studénka (výběry Moravy) a také na hřišti SSK Vítkovice v Ostravě-Vítkovicích (výběry Čech).

V rámci doprovodného programu byl v sobotu 4. května v severomoravské a středočeské oblasti odehrán rovněž Superpohár České republiky 2019, neboli turnaje oblastních výběru žactva a dorostu.

Kompletní fotogalerie ZDE (Autor: Marie Dušková)

Hlavní program:

Neděle 5. května 2019

MEZIZEMSKÁ UTKÁNÍ V NÁRODNÍ HÁZENÉ 2019 – Studénka
Čas Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
09:00 Slavnostní zahájení
09:30 mezizemské utkání žen Čechy – Morava 8 : 3 (2 : 2) Bukovský J., Rauch P.
Čechy: M.n.h. Soňa Zadražilová, Tereza Kuglerová, Kristýna Vizingerová, Lucie Václavíková, Jitka Protivová, Dagmar Drašnarová, Veronika Macková, Karolína Mertlová, Nela Henclová (1), M.n.h. Michaela Bittnerová, Andrea Henclová, Nikol Červená (1), Pavla Šmídlová (4), Barbora Bittnerová (2), Barbora Ulmanová, trenérky – M.n.h. Božena Laštovičková, M.n.h. Václava Šmídlová
Morava: Ivana Šnajdrová, Mária Zelezníková, Vendula Hynečková, Veronika Vitekrová, Lucie Hoňková, Ellen Kocichová, Hanka Ličková, Lucie Dybalová, Andrea Dvořáková (3), Hana Sanytráková, M.n.h. Pavla Černá, Petra Millová, Klára Benešová, Martina Přikrylová, trenéři – Rostislav Bajtek, Jiří Hyneček, Alice Kratochvílová
11:00 mezizemské utkání mužů Čechy – Morava 17 : 18 (12 : 10) Bittner L., Gorpiel L.
Čechy: M.n.h. Tomáš Chmelík, M.n.h. Václav Majer, Martin Brož, Tomáš Hajžman, Matěj Gruszka, M.n.h. Lukáš Janeba, M.n.h. Jiří Mikolášek, Michal Fišer (2), Ondřej Hošťálek (1), Jan Jahoda, Kryštof Kučera, Pavel Kydlíček (3), Vojtěch Práchenský (1), Kamil Šelep (8), M.n.h. Lukáš Zimmermann (2), trenéři – M.n.h. Jiří Pešek, M.n.h. Martin Leugner
Morava: Jaroslav Barták, Radek Šimeček, Jiří Pisch, Jakub Urbanec, Marek Hudeček, Jakub Krejčík, Martin Havlík, Matěj Šrámek, Marek Michalus (1), Tomáš Hrbáček (3), M.n.h. Pavel Richter (3), Radim Kratochvíl (5), Petr Malovaný (5), Vojtěch Beneš (1), trenéři – František Nevřela, Vít Horáček, Rostislav Michalík
Nominace reprezentačních výběrů
ČECHY MORAVA
ženy muži ženy muži
širší konečná širší konečná širší konečná širší konečná

Plakát akce ke stažení ZDE

.

Doprovodný program:

Sobota 4. května 2019

Přátelské utkání „Mistryň ČR“ Studénka – Pustějov „LEGENDY“
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
13:30 Studénka utkání žen Studénka – Pustějov 9 : 8 (4 : 4) Rauch P.
Studénka: Eva Dostálová, Petra Paličková, Markéta Němcová, Anna Olbrechtová, Eva Kramárová, Helena Matuškovičová, M.n.h. Zdeňka Bilohuščínová, Andrea Grosmanová, Radka Böhmová, Renata Bogdanová
Pustějov: Gabriela Šelongová, Martina Lazaridisová, Kateřina Zápotocká, Gabriela Martinásková, Žaneta Horáková, M.n.h. Hana Bergrová, Hana Vavrečková Bílková, Veronika Pešatová, Lenka Ručková, Eva Holišová, Michaela Horáková
Přípravná utkání reprezentačních výběrů Moravy
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
14:30 Studénka utkání žen Novojičínsko – Morava 11 : 18 (3 : 11) Bukovský J., Rauch P.
16:00 Studénka utkání mužů SK Studénka – Morava 21 : 15 (11 : 7) Bukovský J., Rauch P.
Přípravná utkání reprezentačních výběrů Čech
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
14:00 Ostrava-Vítkovice utkání žen Ostravsko – Čechy 15 : 35 (11 : 19) Bittner L., Gorpiel L.
15:30 Ostrava-Vítkovice utkání mužů SSK Vítkovice – Čechy 17 : 26 (11 : 14) Bittner L., Gorpiel L.
Přátelské mezizemské utkání Čechy – Morava „LEGENDY“
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
18:00 Studénka utkání legend Čechy – Morava 18 : 15 (13 : 10) Rauch P., Gorpiel L.
Čechy: Ladislav Molnár, M.n.h. Martin Chmelík, M.n.h. Robert Šefc, M.n.h. Miloš Červinka, M.n.h. Pavel Počátecký, M.n.h. Martin Leugner, Marek Šinágl, M.n.h. Pavel Titl (4), M.n.h. Ladislav Beneda (3), M.n.h. Kamil Zimla (5), M.n.h. Jiří Pešek (6), M.n.h. Tomáš Krejča, trenéři – M.n.h. Stanislav Zadražil, M.n.h. Pavel Šrail, Jaroslav Bešta
Morava: Milan Mojžíš, M.n.h. Miroslav Rusek, Jiří Cedidlo, M.n.h. Zdeněk Honusek, Tomáš Maiwaelder, René Klein, M.n.h. Pavel Stiller, M.n.h. Jan Musil, M.n.h. Jaroslav Horák (8), M.n.h. Marek Novotný (4), M.n.h. Petr Bukovský (1), Jiljí Palička, M.n.h. Tomáš Nusko, Vít Horáček (2), trenéři – M.n.h. Petr Rosenzweig, M.n.h. Lumír Richter
Superpohár České republiky mládeže 2019
Kategorie Místo Čas Pořadatel
mladší žáci Bakov nad Jizerou 9:30 – 18:00 Sokol Bakov n/J.
mladší žačky Praha – Modřany 9:30 – 18:00 TJ Spartak Modřany
starší žáci Osek nad Bečvou 9:30 – 18:00 TJ S. Osek n/B.
starší žačky Pustějov 9:30 – 18:00 TJ Pustějov
dorostenci Ostrava – Svinov 9:30 – 18:00 Sokol Svinov
dorostenky Stará Ves nad Ondřejnicí 9:30 – 18:00 TJ Stará Ves n/Ondř.
více informaci k Superpoháru naleznete ZDE

.

Nejlepší národní házenářka/házenkář za rok 2018:

V rámci programu mezizemských utkání Čechy – Morava 2018 byly rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2018. Trenérská rada SNH zveřejnila nejlepší desítku žen i mužů konečného pořadí.

ŽENY:

První desítka konečného pořadí: body
1. ŠMÍDLOVÁ Pavla Sokol Tymákov 147
2. ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice 73
3. PROTIVOVÁ Jitka Sokol Tymákov 56
4. VOŠLAJEROVÁ Petra Sokol Dobruška 55
5. KUGLEROVÁ Tereza Sokol Tymákov 43
6. DRAŠNAROVÁ (PEŘINOVÁ) Dagmar Sokol Dobruška 41
7. MACKOVÁ Veronika Sokol Krčín 37
8. HENCLOVÁ Andrea Sokol Dobruška 36
  MERTLOVÁ Karolína Sokol Tymákov 36
  ULMANOVÁ Tereza TJ S. Podlázky – Dalovice 36

MUŽI:

První desítka konečného pořadí: body
1. PRÁCHENSKÝ Vojtěch TJ S. Opatovice n/L. 142
2. ZIMMERMANN Lukáš Sokol Tymákov 114
3. HOŠŤÁLEK Ondřej TJ Přeštice / TJ Příchovice 105
4. FIŠER Michal Sokol Krčín 95
5. KUČERA Kryštof TJ S. Podlázky-Dalovice 94
6. SÝKORA Pavel TJ Žatec 75
7. ŠELEP Kamil TJ Přeštice 70
8. CHMELÍK Tomáš TJ Přeštice 57
9. BROŽ Jiří TJ DIOSS Nýřany 55
10. KYDLÍČEK Pavel TJ Přeštice 51

.