Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« březen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - ženy

Tagy

298) Zimní liga mládeže 2019 - DOROSTENKY

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2019 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * sobota 26. 1. 2019 * hala TROUBKY

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Mgr. Hana Štrublíková (tel.: 777 867 617, e-mail: nhchropyne@seznam.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Natálie Navrátilová
pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. TJ Chropyně (SM), 4. TJ S. Osek n/B. (SM), 5. TJ Stará Ves n/Ondř. (SM),
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * neděle 17. 2. 2019 * hala SPOJE PRAHA

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Jiří Voldán (tel.: 723 292 971, e-mail: voldan3@seznam.cz)
rozhodčí: Ctirad Leinweber, Aleš Lenfeld
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. Sokol Bakov (StČ), 3. TJ S. Březno (StČ), 4. TJ Avia Čakovice (StČ), 5. TJ Spartak Modřany (StČ), 6. KNH Spoje Praha (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * neděle 17. 2. 2019 * hala SZEŠ ŽATEC

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast)
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Milan Škabrada, Michal Janák
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ Žatec (SČ), 5. TJ S. Kyšice (ZČ), 6. TJ Litohlvy (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * sobota 9. 3. 2019 * hala STARÁ VES n/ONDŘ.

pořadatel: TJ Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998, e-mail: rostislav.horkel@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Paško, Jaroslav Pospíšil, Michal Kuchařík
pořadí: 1. Sokol Bakov (StČ), 2. Draken Brno (JM), 3. TJ Chropyně (SM), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. TJ S. Březno (StČ), 6. TJ S. Osek n/B. (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * sobota 2. 3. 2019 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Václav Šimice, Jakub Stašek
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. KNH Litvínov (SČ), 5. TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Finále * 16. – 17. 3. 2019 * hala SEVER ŽATEC

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast)
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Martin Nýdrle (tel.: 602 180 458, e-mail: martin.nydrle@centrum.cz)
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Jan Malý, Michal Janák
pořadí: 1. Sokol Bakov (StČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ), 3. Draken Brno (JM), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. TJ Žatec (SČ), 6. TJ Chropyně (SM)
Podrobnosti ZDE