Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

29) Pohár České republiky mládeže pro rok 2014

Dokumenty a formuláře

Propozice Poháru ČR mládeže 2014 zde
Práva a povinnosti ředitele akce zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2014 * MLADŠÍ ŽÁCI * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Lenka Walterová (tel.: 603 815 417)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271)
rozhodčí: Holý J., Toman I., Kult
nasazení účastníků: 1. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 2. TJ Jiskra Humpolec (JM – náhradník za StČ), 3. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 4. KNH Chomutov (SČ – náhradník za ZČ), 5. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 6. Sokol Svinov (SM), 7. Baník Most NH (pořadatel)

Pohár ČR 2014 * MLADŠÍ ŽAČKY * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ S. Březno (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Markéta Konejlová (tel.: 608 440 013)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358)
rozhodčí: Šimice V., Petruželka M., Šotner J.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Ostopovice (JM), 2. TJ S. Březno (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. Sokol Tymákov (ZČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. SK Studénka (SM)

Pohár ČR 2014 * STARŠÍ ŽÁCI * 13.-15.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: 1.NH Brno (jihomoravská oblast) www.1nhbrno.cz (plakát akce zde)
kontakt pořadatele: Ing. Dušan Sestrienka (tel.: 737 113 009)
ředitel akce: Karel Schwarzer (tel.: 602 729 232)
rozhodčí: Kotlář P., Váca J., Paško P.
nasazení účastníků: 1. TJ Jiskra Humpolec (JM), 2. Sokol Svinov (SM – náhradník za StČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. Baník Most NH (SČ), 5. TJ Stará Ves n/O. (SM), 6. 1.NH Brno (pořadatel)

Pohár ČR 2014 * STARŠÍ ŽAČKY * 13.-15.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ Šroubárna Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474)
ředitel akce: Miroslav Smák (tel.: 605 930 800)
rozhodčí: Sýkora T., Holý P., Klas K.
nasazení účastníků: 1. TJ Miroslav (JM), 2. KNH Spoje Praha (StČ), 3. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. Sokol Svinov (SM), TJ Šroubárna Žatec (pořadatel)

Pohár ČR 2014 * DOROSTENCI * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ S. Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel (tel.: 732 584 998)
ředitel akce: František Přivřel (tel.: 605 441 694)
rozhodčí: Buřval J., Váca J., Rusek J., Gorpiel L.
nasazení účastníků: 1. SK NH Veselí n/M. (JM), 2. TJ Avia Čakovice (StČ), 3. TJ S. Lázně Bělohrad (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 6. TJ S. Stará Ves n/O. (SM)

Pohár ČR 2014 * DOROSTENKY * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ S. Ejpovice (západočeská oblast) www.hazenaejpovice.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989)
ředitel akce: Petr Tausche (tel.: 737 375 640)
rozhodčí: Kalčík Z., Jančík P., Zimmermann L., Malý J.
nasazení účastníků: 1. SK Autonot Jihlava (JM), 2. TJ Příchovice (ZČ – náhradník za StČ), 3. TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. SK NH Louka (SČ), 6. Sokol Svinov (SM), 7. TJ S. Ejpovice (pořadatel)