Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

28) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2014

Dokumenty

Propozice Mistrovství ČR mládeže 2014 zde
Práva a povinnosti ředitele akce zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2014 * MLADŠÍ ŽÁCI * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz (plakát akce zde)
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Ing. Jiří Černý (tel.: 728 713 433)
rozhodčí: Ziegler M., Cedidlo J., Paško P.
nasazení účastníků: 1. Draken Brno (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Nezvěstice (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. SK Studénka (SM)

Mistrovství ČR 2014 * MLADŠÍ ŽAČKY * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz (plakát akce zde)
zástupce pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515)
rozhodčí: Hejl Z., Jíra P., Stašek P. ml.
nasazení účastníků: 1. TJ Miroslav (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. Sokol Svinov (SM)

Mistrovství ČR 2014 * STARŠÍ ŽÁCI * 13.-15.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz (plakát akce zde)
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Petr Pisch (tel.: 774 950 343)
rozhodčí: Kratochvíl M., Václavek J., Ziegler M.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Ostopovice (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 6. SK Studénka (SM)

Mistrovství ČR 2014 * STARŠÍ ŽAČKY * 13.-15.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast) www.nhchropyne.cz
kontakt pořadatele: Ing. Pavel Jurtík (tel.: 607 825 822)
ředitel akce: Jana Sládečková (tel.: 605 064 699)
rozhodčí: Šimek M., Černý J., Přikryl M.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. TJ Chropyně (SM)

Mistrovství ČR 2014 * DOROSTENCI * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz (plakát akce zde)
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723)
ředitel akce: Jiří Bláha (tel.: 723 250 606)
rozhodčí: Lenfeld A., Václavek J., Sýkora T., Rauch P.
nasazení účastníků: 1. 1.NH Brno (JM), 2. NH Řevnice (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Příchovice (ZČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. SK Studénka (SM)

Mistrovství ČR 2014 * DOROSTENKY * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ S. Vracov (západočeská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834)
ředitel akce: Michal Kratochvíl (tel.: 603 982 355)
rozhodčí: Václavík A., Kovář M., Šimek M., Pechal R.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ S. Březno (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. Sokol Tymákov (ZČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM)