Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

261) Superpohár mládeže 2018

Dokumenty

Propozice Superpoháru mládeže 2018 zde
Úprava Propozic Superpoháru mládeže 2018 č.1 zde
Informace STK SNH k registračním průkazům pro Superpohár mládeže 2018 zde
Formuláře ke stažení (soupiska atd.) zde

Superpohár 2018 * MLADŠÍ ŽÁCI * 5. 5. 2018 * hřiště Řevnice

pořadatel: NH Řevnice (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Petr Holý st. (tel.: 725 769 106, e-mail: p_holy@volny.cz)
ředitel akce: Jiří Voldán (tel.: 723 292 971, e-mail: voldan3@seznam.cz)
rozhodčí: Ctirad Leinweber, Petr Holý ml.
pořadí: 1. výběr východních Čech, 2. výběr západních Čech, 3. výběr jižní Moravy, 4. výběr severní Moravy, 5. výběr severních Čech, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2018 * MLADŠÍ ŽAČKY * 5. 5. 2018 * hřiště Spoje Praha

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Jiří Voldán (tel.: 723 292 971, e-mail: voldan3@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Jan Václavek, Jan Gřes
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr východních Čech, 3. výběr jižní Moravy, 4. výběr středních Čech, 5. výběr severních Čech, 6. výběr severní Moravy
kompletní výsledky zde

Superpohár 2018 * STARŠÍ ŽÁCI * 5. 5. 2018 * hřiště Plzeň – Božkov

pořadatel: TJ Božkov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Michaela Helmová (tel.: 777 972 095, e-mail: m.helmova@centrum.cz)
ředitel akce: Michaela Helmová (tel.: 777 972 095, e-mail: m.helmova@centrum.cz)
rozhodčí: Václav Šimice, Václav Vondrášek
pořadí: 1. výběr východních Čech, 2. výběr západních Čech, 3. výběr severní Moravy, 4. výběr středních Čech, 5. výběr jižní Moravy, 6. výběr severních Čech
kompletní výsledky zde
fotogalerie zde

Superpohár 2018 * STARŠÍ ŽAČKY * 5. 5. 2018 * hřiště Tymákov

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Ronald Plaček, Petr Štillip
pořadí: 1. výběr severních Čech, 2. výběr západních Čech, 3. výběr jižní Moravy, 4. výběr středních Čech, 5. výběr severní Moravy, 6. výběr východních Čech
kompletní výsledky zde
fotogalerie zde

Superpohár 2017 * DOROSTENCI * 5. 5. 2018 * hřiště Ejpovice

pořadatel: TJ S. Ejpovice (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989, e-mail: kalcik.ejpovice@seznam.cz)
ředitel akce: Petr Tausche (tel.: 737 375 650, e-mail: p.tausche@centrum.cz)
rozhodčí: Zdeněk Kalčík, Jakub Stašek
pořadí: 1. výběr východních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr jižní Moravy, 4. výběr západních Čech, 5. výběr severních Čech, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde
fotogalerie zde

Superpohár 2017 * DOROSTENKY * 5. 5. 2018 * hřiště Plzeň-Újezd

pořadatel: TJ Plzeň-Újezd (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Pavel Titl (tel.: 724 618 560, e-mail: pavel.titl@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Nekut (tel.: 725 851 241, e-mail: knekut70@gmail.com)
rozhodčí: Petr Rauch, Zdeněk Hejl
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severních Čech, 3. výběr severní Moravy, 4. výběr středních Čech, 5. výběr jižní Moravy, 6. výběr východních Čech
kompletní výsledky zde