Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

252) Zimní liga mládeže 2018 - DOROSTENKY

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2018 zde
Propozice Zimní ligy mládeže 2018 – Úprava č.1 – Hospodářské pokyny zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * NEHRAJE SE

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * neděle 28. 1. 2018 * hala MOST

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nh-most.cz
kontakt pořadatele: Josef Stýblo (tel.: 606 598 242, e-mail: banikmostnh@seznam.cz)
ředitel akce: Vladimír Martínek (tel.: 606 856 193, e-mail: markuss80@seznam.cz)
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Tomáš Sýkora
pořadí: 1. Sokol Bakov (StČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. TJ Avia Čakovice (StČ), 4. Baník Most NH (SČ), 5. TJ Spartak Modřany (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * sobota 3. 2. 2018 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Petr Rauch
pořadí: 1.TJ Přeštice A (ZČ), 2.Sokol Tymákov (ZČ), 3.TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 4.TJ Přeštice B (ZČ), 5.TJ S. Kyšice (ZČ), 6.TJ Litohlavy (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D 1 * sobota 27. 1. 2018 * hala BRNO (Tatran Bohunice)

pořadatel: Draken Brno (jihomoravská oblast) www.draken.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Skalník (tel.: 731 836 516, e-mail: skalnikjaromir@seznam.cz)
ředitel akce: Tereza Cabejšková (tel.: 602 776 987)
rozhodčí: Miloň Ziegler, Aleš Václavík, Josef Váca
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. TJ Stará Ves n/O. (SM), 3. TJ S. Vracov (JM), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ S. Osek n/B. (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D 2 * sobota 24. 2. 2018 * hala STARÁ VES n/O.

pořadatel: TJ Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998, e-mail: rostislav.horkel@seznam.cz)
ředitel akce: Klára Benešová (tel.: 732 183 778, e-mail: klara.benesova@centrum.cz)
rozhodčí: Zbyněk Planka, Tomáš Strniště
pořadí: 1. TJ Stará Ves n/O. (SM), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. Draken Brno (JM), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. TJ S. Osek n/B. (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * sobota 24. 2. 2018 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Zdeněk Kalčík, Lukáš Zimmermann
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Bakov (StČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. KNH Litvínov (SČ), 5. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Finále * 30. – 31. 3. 2018 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Pavel Souček
rozhodčí: Pavel Jíra, Jan Malý, Zdeněk Hejl
účastníci: TJ Stará Ves n/O. (SM), Sokol Krčín (VČ), TJ S. Osek n/B. (SM), TJ Přeštice (ZČ), Sokol Bakov (StČ), Sokol Tymákov (ZČ)
Podrobnosti ZDE